Witam! Jak tam wakacje? Bo moje póki co bardzo leniwie, nie chce mi się robić kompletnie nic. Wiecie, że piątego sierpnia minie dokładne pół roku od mojej pierwszej notki na Pandzie? łał, kiedy to zleciało. Po trochu z tej okazji łapcie dzisiaj trzy wolne szablony, sygnaturki i nagłówek :> Miało być tego więcej, ale się nie udało.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hogwart. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hogwart. Pokaż wszystkie posty
18 lipca 2016
17 marca 2016
419# fools
heeeej!
Jak tam żyjecie? Przez mój totalny bezwen pewnie nie pojawiłoby się nic, ale przesłuchanie jednego albumu zainspirowało do zrobienia nagłówka i pierwszego szablonu ^.^ a dalej już z górki. Na tę notkę udało mi się wykonać aż dwie sygnaturki, wspomniany nagłówek - który wyszedł strasznie chaotycznie, ale jestem z niego względnie zadowolona oraz trzy szablony. I jednak wstrzymuje się z przyjmowaniem zamówień, ale dalej chętnie przygarnę wszelkie propozycje c:
Zapraszam do oglądania. Póki co, można w wersji live.
#
Attack No Titans ★
chłopak ★
ciemne ★
Emma Watson ★
gif ★
Hogwart ★
minimalistyczny ★
nagłówki ★
no-anime ★
różowe ★
Shingeki no Kyojin ★
sygnatury ★
synestezja ★
The maze runner ★
Troye Sivan ★
Yaoi ★
zielone
5 marca 2016
415# I'm blue
Hejka!
Jak ten czas szybko leci! Już tylko 1,5 miesiąca do egzaminu, a wciąż mam tak dużo do powtórzenia. Jednocześnie ciągle tyle się dzieje w internetach, to nowe seriale, to nowe filmy i weź tutaj nadążaj. :D
Dzisiaj kolejne dwa zamówienia. Naprawdę czuję się wyprana i pewnie zbliża mi się urlop, jeszcze zobaczymy.
Zapraszam do oglądania!
#
#Zamówienie ★
anime ★
chłopak ★
ciemne ★
ciemny ★
Eveline Dee ★
Harry Potter ★
Hogwart ★
manga ★
mangowy ★
Naruto ★
Niebieski ★
szablony ★
Zamówienie
16 października 2015
372# Notka tematyczna - GrafikoSfera współpracuje!
Cześć wszystkim!
Jakiś czas temu Vanes zgłosiła naszego bloga na zabawę graficzną organizowaną przez szablonosferę. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Pomimo powszechnych urlopów i niedyspozycji większości autorek Panda Graphics, a także lenistwa tych, które na urlopie nie są, udało nam się skompletować naprawdę ciekawy zestaw prac, który jak mam nadzieję - przypadnie wam do gustu.
Chwyćcie kubek z herbatą w dłoń, szczelnie opatulcie się kocem i spójrzcie na jesień oczami szabloniarek z PG!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
