Cześć!
Tak, miałam lekką obsuwę w wykonaniu tych szablonów... Pewnie to ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami świętami.
Tak się złożyło, że właściwie tylko ja w moim domu mam w miarę wolne, przez co niemal wszystkie obowiązki spadły na mnie... Jednak znalazłam kilka chwil i spłodziłam złożone zamówienia... Mam wielką nadzieję, że się spodobają.
Oj, strasznie mi nie szedł drugi szablon z poniżej prezentowanych. Z żadnego nie byłam zadowolona. Próbowałam w jeden sposób, w drugi i... No nic. W końcu wpadłam na nieco bardziej stonowany pomysł. Wydaje mi się, że jest naprawdę dobry.
A pierwszy... Tutaj kolejna historia, bo po raz pierwszy od dawien dawna odpaliłam Photoshopa i to w nim postanowiłam się pobawić. Efekt w mojej opinii nie jest zły. :)
Choć... No PhotoFlitre w mojej opinii niemal w niczym nie ustępuje Photoshopowi. :D