Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hinata Hyuuga. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hinata Hyuuga. Pokaż wszystkie posty

8 lipca 2016

457# Ciężkie życie nosorożca

Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki. 
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.

1 września 2014

220# Postacie z anime

Dzisiaj część z nas musiała ubrać się w galowe stroje, opuścić przytulne zacisze domowe i dotrzeć do szkoły, rozpoczynając kolejne dziesięć miesięcy pracy. Dlatego żeby osłodzić wizję dalszej nauki, rozegramy sobie kolejną, już piątą, rundę gry w ostatnią literę. Zapraszam do udziału w zabawie w komentarzach, a poniżej prezentujemy prace z postaciami z anime: Hinatą Hyuugą z Naruto, Uryuu Minene z Mirai Nikki, Erwinem Smithem z Shingeki no Kyojin i Aikuro z Kill la kill.

17 kwietnia 2014

169# Be somebody

Cześć!
Tak, miałam lekką obsuwę w wykonaniu tych szablonów... Pewnie to ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami świętami.
Tak się złożyło, że właściwie tylko ja w moim domu mam w miarę wolne, przez co niemal wszystkie obowiązki spadły na mnie... Jednak znalazłam kilka chwil i spłodziłam złożone zamówienia... Mam wielką nadzieję, że się spodobają.
Oj, strasznie mi nie szedł drugi szablon z poniżej prezentowanych. Z żadnego nie byłam zadowolona. Próbowałam w jeden sposób, w drugi i... No nic. W końcu wpadłam na nieco bardziej stonowany pomysł. Wydaje mi się, że jest naprawdę dobry.
A pierwszy... Tutaj kolejna historia, bo po raz pierwszy od dawien dawna odpaliłam Photoshopa i to w nim postanowiłam się pobawić. Efekt w mojej opinii nie jest zły. :)
Choć... No PhotoFlitre w mojej opinii niemal w niczym nie ustępuje Photoshopowi. :D

8 września 2012

027# Zamówienie dla Matsuo

037. Zamówienie #5

Niestety nie wykorzystałam obrazka całego w dół, bo nie mogłam znaleźć komendy, która pozwoliłaby mi na przedłużenie tła. Nie wiem, czy tylko mi, ale wszystkie komendy CSS nie działały, a były to dobrze sprawdzone, dużo razy wykorzystywane. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Jeśli nie daj znać może wymyślę coś innego. Nie działały mi dodatkowe czcionki, więc droga wolna, wybierz jakie chcesz. :)

see ya,
bleachowa 

24 sierpnia 2012

022# I feel bad...

Miało dziś nic nie być, ale będzie. Z racji, że pogoda cały dzień była brzydka, a moje samopoczucie fatalne, postanowiłam pobawić się w Gimpie. Jedno wiem na przyszłość, na pewno już nigdy nie zaufam fryzjerom.

30. Zamówienie dla Dragostia Sang

31. Zamówienie dla Levy-chan

32. Zamówienie dla Matsuo

Rozczarowałam kogoś? Pisz. Postaram się dodać poprawki jak najszybciej.

*

Jak już dodaję notatkę, to z wszystkimi zamówieniami. Nie wiem kiedy dodam następną (chyba że ktoś będzie chciał poprawki) a nie chcę zwlekać. Zamówienie dla Dragostii dodaję późno, bo dzień przed upływem dwóch tygodni, ale cóż... W każdym bądź przepraszam, że tak wyszło. Uważam, że drugi szablon wyszedł mi najgorzej, a wszystkie trzy zrobiłam jakby na jedno kopyto. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Jak zawsze jestem otwarta na propozycje i zamówienia.
Ps. Przepraszam za zasłonięcie notatki Reiciakowej.

Essence ♥

Followers