Siemacie ziomeczki! Tak jak obiecałam dodaję szablon z Naruhiną, bo urzekł mnie niesamowicie ten obrazek<3 A drugi szablon musiałam przenieść z onetu, bo uwielbiam tą pracę. Wiem, wiem samouwielbienie, ale ten obrazek jest naprawdę wzruszający. Ja wam mówię: obejrzyjcie sobie ten film, na pewno nie pożałujecie! <3
Dziękuję za spełnienie mojej prośby i dodanie propozycji, postaram się coś wykombinować :D
013. NaruHina
015. Zamówienie #4
{podgląd} / {pobierz}
W paczce masz drugą wersję nagłówka, ale wydaję mi się, że ta jest lepsza. Kolory możesz sama dopasować jeśli jakieś nie będą ci odpowiadać. Mam nadzieję, ze szablon spełnił twoje oczekiwania, jeśli nie to przepraszam, ale naprawdę nie miałam pomysłów co do tego obrazka.
+ Zapraszam na nową notkę tutaj i pierwszy rozdział tutaj. : >
Pozdrawiam <3,
bleachowa


