Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mangowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mangowy. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

5 marca 2016

415# I'm blue

Hejka!

Jak ten czas szybko leci! Już tylko 1,5 miesiąca do egzaminu, a wciąż mam tak dużo do powtórzenia. Jednocześnie ciągle tyle się dzieje w internetach, to nowe seriale, to nowe filmy i weź tutaj nadążaj. :D
Dzisiaj kolejne dwa zamówienia. Naprawdę czuję się wyprana i pewnie zbliża mi się urlop, jeszcze zobaczymy.
Zapraszam do oglądania!

27 grudnia 2015

393# I See The Light


Witam!
Jak tam święta? U mnie okej, bez fajerwerków, ale ok :D 
Dzisiaj się spieszę, bo dzień się kończy, więc oto prace!

18 lipca 2015

336# Hooka

hyukoh - hooka
Ichigo się obraził, że go zostawiłam... Ale to on zostawił mnie pierwszy znikając z telewizora. Czekam i czekam... Nawet Fairy Tail szybciej wróciło. A manga w pl dopiero na 37 tomie. Ile miesięcy potrwa zrównanie jej z oryginałem? No, więc niech on się nie dziwi, że go opuściłam i tak od podstawówki za nim szalałam, przykro mi. Ale nadal, wisi narysowany na ścianie ♥

Dzisiaj mam dla was taki pełny post jak nigdy... Zawsze serwuje po jednym szablonie w notce a tym razem są aż dwa + nagłówek w dwóch wersjach kolorystycznych :)

24 stycznia 2014

138# Silniejsza

Cześć!
Dziś w sumie bez żadnych ceregieli... Przedstawiam Wam szablon wykonany z wygrzebanych z mangi Fairy Tail - okładki i jednego speciala.
Znów baaaardzo mnie wzięło na te wróżki  i przypuszczam, że kolejny mój szablon również będzie w tej tematyce.
Enjoy!
206#
pobierz | podgląd

Jak widać poszłam nieco w ślady bleachowej i zajęłam się ozdobieniem i tekstu. Jest jak widać - mi się podoba, mam nadzieję, że Wam również.
I tak... Mam problemy z Photoshopem... Jak widać po miniaturce.
Cały czas staram się coś z tym zrobić, ale nie bardzo mi wychodzi. 
Trudno. Miniaturka chyba nie jest najważniejsza.
Pozdrawiam! I czekam na komentarze!

5 kwietnia 2013

087# you only have last chance u know?

 BRING ME THE HORIZON - SEEN IT ALL BEFORE

128# Devil and her love song #2

Szablon powstawał od wczoraj. Dzisiaj kończyłam go w 5 godzin, a to wszystko przez efekt css = obrazek w ramce. O ile dobrze wiem tego jeszcze nie było :D Starałam się zadbać o każdy szczegół(linki, archiwum, komentarze, poszczególne ramki itp)
i hope you liked

Uczyłam się na kartkówkę z matmy, a tu co? Pani mnie nie wzięła, a byłam święcie przekonana, że będę pisać. Teraz mam gorzej, bo z dwóch tematów będę pisała w poniedziałek(znowu jestem święcie przekonana, że to mnie weźmie, bo mam strasznie słabe oceny........) Ogólnie to cały weekend z matmą mi się szykuję to teraz skorzystałam z wolnego czasu i zrobiłam szablon.... I co z tego, że na potrzeby własnego bloga :p Mam nadzieję, że prawidłowo się będzie wyświetlać wszystkim, tak jak na podglądzie(oczywiście mozilla firefox!).
Co by tu jeszcze? Dziękuję za odzew pod poprzednimi notkami :)

Followers