Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Levi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Levi. Pokaż wszystkie posty

3 sierpnia 2015

342# My heart aches when i see you, i can't breathe


all.png
(c) Arachne

Bum. Jestem dopiero teraz, chociaż notka miała być w sobotę, ale wiecie - Powstanie Warszawskie, więc wypadało jednak pojechać do muzeum. Największą atrakcją było chyba kompletowanie kartek kalendarza, ale samo muzeum zrobiło na mnie duże wrażenie.

Dzisiaj dodaje cztery szablony. To chyba największa liczba jeśli chodzi o szablony dodawane w jednej notce. Ostatni robiony pół na pół z Amnezją (emergency). Do następnego razu!

23 lipca 2015

338# niemampomysłunatytułwięcdamtaki

(moje z idk-p)

Dawno nic nie publikowałam, nie licząc imienin. Po prostu mi się nie chce. Codziennie pracuję (ta, w weekendy też) w Szopie i InDesignie i w czasie wolnym odpoczywam od grafiki. Jednak jak zobaczyłam taką wspaniałą propozycję od Carrie, nie mogłam się powstrzymać. Ale policzyłam - sama opublikowałam już tutaj cztery szablony z samym Leviem, dwa z Eruri i jeden z Ereri. Nie powinniście narzekać na ich brak ;p
Btw, komuś się powaliły numery szablonów, więc pozmieniałam parę notek wstecz.

15 kwietnia 2015

299# Demo sore ja mou boku wo dama senai desho

http://funkyimg.com/i/V7V3.png
(c) Nezja <3

 I po jakimś czasie, me voilà. Tym razem szablony są dość aktualne, bo oba robione wczoraj wieczorem. Być może ukaże się jeszcze jedna notka przed końcem miesiąca, bo mam dość sporo czasu wolnego i chcę go spędzić na czymś przydatnym. I się rozreklamuję, a co: zapraszam na moje opowiadanie, bo jakoś trzeba czytelników zdobyć xD -> Just a great romantic shit.

11 lutego 2015

281# Wracam do żywych!


Cześć i czołem!
Muszę przyznać, że wypoczęłam na tym moim urlopie i wracam do Was z nową energią i chęcią do pracy. Mam nadzieję, że nie jest to słomiany zapał.. Tak czy siak postanowiłam go wykorzystywać póki mogę. I... Wykorzystuję póki co, o czym zresztą przekonacie się w graficznej części notki.
Teraz jednak kilka newsów!

Widzieliście już Galerię, którą przygotowałyśmy dla Was z Vanes? Jest nieco odmieniona, świeższa i dużo szersza.Jeśli nie - zapraszam do zapoznania się ze zmianami.

Otworzyłam zamówienia - nie bez powodu zmieniłam nieco ich formę. Wiem, że to może być nieco krzywdzące i bardziej kłopotliwe dla uczciwych zamawiających, ale postanowiłam próbować działać profilaktycznie. Widzicie zdarzały się przypadki, w których nasiedziałam i nagłówkowałam się nad jakimś szablonem spełniając ekstremalnie dziwne życzenia zamawiającego (jak kolorystyka czarno-brązowo-różowo-żółto-khaki), a zamawiający widząc efekt po prostu się wycofywał, nie ustawiał nawet szablonu, przez co ja marnowałam swój czas i niejednokrotnie nerwy. Dlatego dodałam kilka warunków - zamówienia teraz będą odbywały się drogą mailową - w ten sposób łatwiej będzie nam nawiązać kontakt, ustalić szczegóły. Nie bójcie się. Ze mną można się w każdej kwestii dogadać. Myślę, że zarówno ja, jak i druga strona będzie zadowolona.

Trzecia rzecz, którą chciałam Wam przekazać. Widzieliście już Wyzwania Spisu Graficznego? Muszę przyznać, że część z prac, które dzisiaj Wam zaprezentuję pochodzi stamtąd właśnie. Zachęcam do brania udziału w zabawie, do głosowania i oceniania wyników tutaj.

I to na co, Ci którzy czytali moje wypociny czekali!
Graficzna część notki.

3 grudnia 2014

259# Pięć setek i jeszcze trochę

Coś ostatnio cicho tutaj... Komentujący, uaktywnić się, bo tak niefajnie się tworzy, kiedy nie ma odzewu z Waszej strony ;_;
Gra, która powinna się pojawić na początku miesiąca - cóż, nie jest nic przygotowane, więc musimy ją przełożyć. Jeśli chcecie, żebyśmy wzięły się do roboty, to zmotywujcie nas jakoś i upominajcie się, to pomaga!
Dzisiaj publikuję zamówienia oraz szablon, który wysłałam na NPG. Uwaga, przekraczamy pięćset szablonów na Pandzie! :D




31 października 2014

244# Halloween


Witamy Was w ten mhroczny dzień, kiedy o północy wszystkie upiory wylegają na ulice i wyłudzają cukierki. Przygotowaliśmy dla Was sporo dawkę halloweenowych prac a pod koniec znajdziecie specjalną niespodziankę. Sami zdecydujcie, czy to cukierek, czy psikus :)

EDIT: Doszedł jeszcze szablon Nessy!


30 sierpnia 2014

219# Fire and fury


Skillet - Fire and fury

Ostatnio sporo osób dołączyło do nas na PG, wszystkie serdecznie witam :D

A już w poniedziałek, tak, szkoła ;__; Ale na osłodę rozegramy sobie kolejną rundę gry! Tematyka jeszcze nie jest zadecydowana, więc zachęcam do głosowania tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, w sondzie (link po lewej).
Dzisiaj oddaję dwa zamówienia - dla Cherry Różowej i Kaoru Shibanumy. Kto by się spodziewał, że dostanę zamówienie na szablon z Shingeki? ;p Cieszę się, że mogłam sama wybrać art i, o dziwo, nie miałam z tym problemu xD

10 sierpnia 2014

210# Znowu Shingeki

Znowu Shingeki, tak, wiem, ale koleżanka przesłała mi sporo renderów własnej roboty i nie potrafię się powstrzymać. To anime cały czas siedzi mi w głowie, nawet napisałam fanficka, którego niedawno skończyłam.
Cherry Różowa, usiłuję się z Tobą skontaktować, ale cały czas wyskakuje mi, że mail nie istnieje. Odezwij się do mnie, ponieważ nie wykonam Twojego zamówienia i wypadniesz z kolejki.

5 sierpnia 2014

208# Magi

Seether - Like Suicide
Kolejna pandowa gra została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział! Postanowiłyśmy, że zrobimy sondę, w której zdecydujecie, jaki będzie temat następnej gry :D

A oto anime, z którymi zobaczycie prace:

10 lipca 2014

198# Konwent, konwent, konwent!

Widzę, że dobrze się bawiliście dzięki naszej małej grze i na pewno powtórzymy ją wkrótce :) Ostatnio przez dwa dni nie miałam internetu, dlatego dzisiaj mam tylko jeden szablon, ponieważ technicznie nie miałam jak stworzyć CSS-a. Ale możliwe, że któryś z nagłówków będzie w przyszłości szablonem, bo podobają mi się.
Poza tym zapraszam na Panda Juniors, ponieważ czekamy na Wasze komentarze odnośnie naszej stażystki! Jeśli pozytywnie wyrazicie się o jej pracach, jest duża szansa, że przejdzie staż i dołączy do naszej ekipy Pandy Matki :D


24 czerwca 2014

190# Up In The Air

30 Seconds To Mars - Up In The Air
Każdy już czuje wakacje, prawda? U nas w szkole tak naprawdę jest już wolny. Wczoraj z mojej klasie przyszło aż trzy osoby (w tym ja), ale więcej niż jedną lekcję nie zdołałam wytrzymać ;p Dzisiaj przyszła aż jedna osoba, chociaż to nie byłam ja.
Powoli oddaję zamówienia, dzisiaj mam jedno gotowe a do jednego zrobiłam nagłówek, ale czekam na opinię zamawiającej. Postaram się do końca tego tygodnia zrobić wszystkie, tak jak już to komuś obiecałam.
I... nie wierzę, ale zrobiłam dwa szablony z ruchomymi nagłówkami .___. A myślałam, że to mnie ominie.

29 kwietnia 2014

176# Zamówienia

Drowning Pool - Tear Away
Dzisiaj prezentuję Wam cztery zamówienia i jeden wolny, który powędruje na moją podstronę, bo tak mi się spodobał. Chciałam zrobić jeszcze jeden z Durarara!!, ale mam dopiero zaczęty nagłówek i jakoś nie mam chęci, aby go dokończyć. W następnej notce pewnie się pojawi + trzy zamówienia, które dostałam.
Zgodnie z Waszą wolą ja i Zielony Kociak bierzemy udział w Miesiącu Tematycznym Maja, czyli "na podstawie książki". Tak jak wcześniej pytam: macie jakieś pozycje, które chcielibyście zobaczyć? Mogą to być filmy bądź seriale na podstawie jakieś książki.
Edit: dodałam wersję poprawioną zamówienia dla Różnych barw.

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

23 marca 2014

155# Whispers In The Dark

Cześć wszystkim!
Wczoraj był taki piękny dzień a dzisiaj pogoda zrobiła psikusa i cały dzień pada. Nic mi się nie chce~ Tylko robię szablony - siedzę w CSS'ie i próbuję coś stworzyć. Nie przedłużając, pokazuję Wam moje prace.

Na początek nagłówek:

podgląd

263# Roy Mustang

podgląd | pobierz

264# Yato

podgląd | pobierz

265# Levi


podgląd | pobierz

Tak się złożyło, że na szablonach są tylko panowie ;p Szczerze mówiąc, to żadna z powyższych grafik nie miała być szablonem. Nagłówek z Royem zrobiłam, bo chciałam przetestować nowe teksturki, nagłówek z Yato to oryginalnie tapeta xp a Levi... Za dużo Shingeki. Tak.
Do następnego.

8 marca 2014

150# Won't regret

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.

250# Zamówienie dla Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

251# Zamówienie dla Dita Finger

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.

252# Shingeki no Kyojin
podgląd|pobierz

Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!

Followers