Witajcie, udało mi się przygotować parę rzeczy, aby móc opublikować w końcu jakąś notkę. Nie spodziewajcie się, że dam radę dodawać coś częściej niż parę miesięcy, ale będę się starać.
Mam dla was więcej grafiki niż szablonów, ponieważ mam bardzo fajną pracę wakacyjną, gdzie mogę siedzieć na laptopie - dlatego często bawię się w Photoshopie.
Jeden szablon jest przeróbką szablonu, który zrobiłam jakiś rok temu we współpracy z Robyn Gleams. Zamawiająca poprosiła nas o zmianę nagłówka i prezentuję wam efekt. Poza tym mam cztery tapetki!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Joker. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Joker. Pokaż wszystkie posty
9 sierpnia 2016
5 lutego 2016
404# Let's start
Heeej! :D Witam się już z wami oficjalnie w gronie Pandy i właściwie to nie wiem co powinno znajdować się w takich debiutanckich, powitalnych notkach, więc może od razu przejdę do sedna, żeby niepotrzebnie nie zanudzać.
Na dzisiaj przygotowałam cztery szablony wolne, w tym dwa anime oraz jeden nagłówek, przez który mam chyba największego stresa *.* Programy graficzne podobno nie gryzą, ale i tak podchodzą pod kategorię czarnej magii, ale skoro debiut to debiut, podzielę się z swoim pierwszym zrobionym nagłówkiem.
A na zakończenie zapraszam << o, tutaj >> na podstronę, póki co przyjmę jedno zamówienie :)
A na zakończenie zapraszam << o, tutaj >> na podstronę, póki co przyjmę jedno zamówienie :)
#
anime ★
ciemny ★
Death Note ★
Fairy Tail ★
jasny ★
Joker ★
Lawliet ★
minimalistyczny ★
nagłówki ★
no-anime ★
synestezja ★
zwierzęta
Subskrybuj:
Posty (Atom)
