Cześć wam! Jak tam weekend mija? Przechodząc do notki, w dzisiejszej pięć szablonów, w tym tylko jeden niedostępny do pobrania, a poza nimi trzy sygnaturki. Drugi i ostatni szablon to prawdziwy eksperyment, głównie pod względem nagłówkowym *uprzedza* i tematycznym, bo to moje pierwsze prace z Azjatami. Kolejkę dalej muszą przytrzymać zamkniętą, końcówka roku szkolno-akademickiego to zawsze koszmar, ale w wakacje zacznę już przyjmować większe ilości zamówień. To chyba tyle i zapraszam do oglądania^^
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mężczyzna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mężczyzna. Pokaż wszystkie posty
22 maja 2016
438# We are like young volcanoes
3 lutego 2016
403# I don't know anymore

Heja! Obecnie mam już drugi tydzień ferii. Zdecydowanie za szybko zleciało, a ja oczywiście wcale nie odpoczęłam... No może trochę xD
Z dnia na dzień robię się coraz bardziej leniwa, a do tego zbliżają się egzaminy, więc pewnie poskutkuje to też mniejszą ilością notek ode mnie. Na razie postaram się, jak najszybciej oddać wszystkie zamówienia, w tym miesiącu, obiecuję!
Póki co oddaję to co udało mi się zrobić, pozostałe później. Przepraszam, że tak długo musicie czekać. :(
#
#Zamówienie ★
Channing Tatum ★
ciemne ★
Emma Watson ★
Eveline Dee ★
exo ★
Harry Potter ★
Hermiona Granger ★
mężczyzna ★
pastelowy ★
róże ★
szablony ★
Zamówienie
29 grudnia 2015
394# I'm too sober for this shit
BTS (방탄소년단) – CROW TIT/SILVER SPOON (뱁새)
(the only good thing about 2015, was the music that came out)
Chciałam wam tu wstawić ładną sygnaturkę z Noragami, ale jakoś bardziej pasuje mi napychający się czymśtam Tae. W każdym razie wasza kluska wraca po świętach dwa razy większa, i może przysiąc, że jej brzuch wygląda, jakby miała wydać na świat dziesięć małych baby-kluseczek. Nie, koniec z tym obżarstwem. Jak wam minęły święta? I co planujecie na Sylwestra? A może tak jak ja nie planujecie nic, bo jesteście socjopatologicznymi nerdami i spędzicie ten wieczór oglądając koreańskie gej porno z butelką (ewentualnie trzema) wina? Nie? Ah, nie żeby to był mój plan ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W każdym razie łapcie ode mnie dwa szablony, bo naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będę miała czas dodać tu cokolwiek w przyszłym roku, już bezpośrednio przed maturą (ale jak to cztery miesiące?!). Trzymajcie się cieplutko i wypatrujcie czegoś od waszej kluseczki!
(the only good thing about 2015, was the music that came out)
Chciałam wam tu wstawić ładną sygnaturkę z Noragami, ale jakoś bardziej pasuje mi napychający się czymśtam Tae. W każdym razie wasza kluska wraca po świętach dwa razy większa, i może przysiąc, że jej brzuch wygląda, jakby miała wydać na świat dziesięć małych baby-kluseczek. Nie, koniec z tym obżarstwem. Jak wam minęły święta? I co planujecie na Sylwestra? A może tak jak ja nie planujecie nic, bo jesteście socjopatologicznymi nerdami i spędzicie ten wieczór oglądając koreańskie gej porno z butelką (ewentualnie trzema) wina? Nie? Ah, nie żeby to był mój plan ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W każdym razie łapcie ode mnie dwa szablony, bo naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będę miała czas dodać tu cokolwiek w przyszłym roku, już bezpośrednio przed maturą (ale jak to cztery miesiące?!). Trzymajcie się cieplutko i wypatrujcie czegoś od waszej kluseczki!
#
5 Seconds Of Summer ★
ciemne ★
czarno-białe ★
emergency ★
exo ★
Kim Jongin ★
mężczyzna ★
mroczne ★
no-anime
30 sierpnia 2015
354# On the way to...
Cześć! Jestem Eveline Dee nowa duszyczka na Pandzie, tak miło zapowiedziana przez Zielonego Kociaka. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na Pandę. Przede wszystkim przyszłam tutaj ze względu na mój podziw, co do panującej tutaj miłej atmosfery oraz świetnej organizacji :) Mam nadzieję, że uda mi się sprostać waszym oczekiwaniom i zostać na Pandzie przez długi czas. <3
Dzisiejsza notka wyjątkowo przesiąkała będzie Harrym Potterem. To z pewnością z powodu zakończenia emisji filmów w telewizji, co niestety od razu kojarzy się też z rozpoczęciem szkoły :c
Ogólnie to nie wiem, czy będę wykonywała wiele prac anime, tak jak pozostałe autorki. Na pewno będą się takowe pojawiały zwłaszcza, jak obejrzę jakieś super anime. :D Mam nadzieję, że nie sprawi to, iż będę w jakiś sposób odstawała od reszty... Ja i te moje niepewności. xD
Zapraszam jeszcze na moją podstronę, jeżeli chcecie zadać jakieś pytania lub złożyć zamówienia, które będę przyjmowała (oczywiście tylko te zgodne z moimi preferencjami). :)
#
Draco Malfoy ★
Emma Watson ★
Eveline Dee ★
Harry Potter ★
kobieta ★
mężczyzna ★
minimalizm ★
nagłówki ★
no-anime ★
sygnatury ★
szablony
16 sierpnia 2015
347# soil and six feet under
no wiem, nie tęskniliście *ja też nie*.
żarcik, tęskniłam bardzo za moimi pandzioszkami. jakże mogłoby być inaczej! powiem wam, że wakacje z rodzicami to jakaś porażka. już rok temu mnie wymęczyli, naprawdę nie wiem, co mnie podkusiło, żeby w tym roku znów z nimi jechać. wróciłam bardziej styrana psychicznie niż wyjechałam, srsly. ale za to mam dużo weny, choć głównie do pisania. to nic, graficznie też ją spożytkuję, obiecuję! tymczasem zostawiam was z dwoma męskimi szablonami, w tym jednym *omg, owacje* nie-koreańskim! tak, właśnie. i muszę w końcu wrócić do animców, bo niewiele ich robię ostatnio. trzymki, ciumki, przyjdę wkrótce z jakimś m&a, obiecuję. a kiedy? już niedługo moja rocznica okrągłego roczku na Pandzie, so spodziewajcie się dużej notki ♥
#
Austin Butler ★
ciemne ★
emergency ★
Lee Min Ho ★
mężczyzna ★
mroczne ★
no-anime
16 lipca 2015
335# Bitch, I'm Madonna
^Radzę otworzyć w nowej karcie^
Witam po mojej długiej nieobecności! Ostatnia notka na Pandzi ode mnie była może...w maju? Ten czas tak szybko leci, ;>
Przyznam szczerze, że piosenka z linku na początku średnio mi się podobała, a teraz nie może wyjść z mojej głowy. Uzależniająca, cholera.
Jak Wam mijają wakacje? Ja się kuruję. Chociaż póki co nie narzekam. :)
Po za tym widzieliście imieniny Pandy? Nie? To zapraszam tutaj, dziewczyny się naprawdę postarały, jest co podziwiać!
Chciałam również ogłosić, że przyjmuję zamówienia na mojej podstronie. :)
#
#Zamówienie ★
ciemny ★
czarno-białe ★
jasny ★
kobieta ★
Madonna ★
Matt Damon ★
mężczyzna ★
modelka ★
pop art ★
Sasame Ka ★
wielokolorowy ★
Zamówienie
3 czerwca 2015
318# Sweet dreams
Piosenka z początku posta wyszła chłopakom znacznie lepiej na żywo, zapewniam :)
Witajcie w kolejnym poście, który - swoją drogą - zapewne nie pojawiłby się dzisiaj, gdyby nie Vanes, która mi o nim przypomniała. Nie mam dużo do opowiadania, także przejdę od razu do rzeczy.
24 maja 2015
313# Ale ten czas leci
Dobry wieczór! Co tam u Was słychać? Przepraszam, że mnie tak mało na Pandzie, ale no... Mam troszkę problemów zdrowotnych, a dochodzi do tego także nauka, więc to chyba wszystko tłumaczy.
Szczerze przyznaję, że nie mam za bardzo ochoty się rozpisywać, a i chciałabym iść spać, więc... Po prostu przejdę do szablonów. :)
#
anime ★
Azjaci ★
ciemny ★
Jack Frost ★
jasny ★
kobieta ★
manga ★
mężczyzna ★
Naruto ★
Naruto Shippuden ★
Sakura Haruno ★
Sasame Ka ★
Sasuke Uchiha ★
SasuSaku ★
Zamówienie
Subskrybuj:
Posty (Atom)




