Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #Zamówienie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą #Zamówienie. Pokaż wszystkie posty

20 września 2018

516# Mad at you

Noah Cyrus - Mad

Heeej, nie mam na dzisiaj szablonu do pobrania, robiłam zamówienie i w sumie szablon na swój blog prywatny (na którego serdecznie zapraszam pod tym linkiem). 
Następny post pewnie dopiero w październiku i też nie na początku, a w połowie, bo znowu trzeba będzie przystosować życie do innego biegu :p
Jednak będzie można znaleźć szablon we współpracy z Moherową Smerfetką na Heartbeat Graphic w nadchodzących dniach :D

3 czerwca 2017

500# Farewell

Cześć!
Post miałam wstawić już dobry tydzień temu, ale jest dzisiaj. I zaraz wytłumaczę, dlaczego.
Zarówno tytuł posta jak i gif nie są tutaj bez powodu. Jest to mój ostatni post na Pandzie, chociaż nie wykluczam pojawienia się tutaj gościnnie. Po prawie dwóch latach odchodzę z szabloniarni. Zostawiam Was z dwoma ostatnimi szablonami - zamówieniem oraz szablonem wolnym. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

20 maja 2017

499# It smells like chemicals

Jejuuuuuu, ale mnie tu dawno nie było! Tęskiniłam~! ♥ Strasznie się cieszę, że mam już maturę za sobą, chociaż gdzieś tak w podświadomości nie wierzę, że mam już za sobą szkołę średnią i muszę zacząć dorosłe życie. 
Przechodząc do najważniejszego - oddaje lekko spóźnione zamówienia, plus jeden szablon wolny we współpracy z Caelem (♥). Dodatkowo syganturka, która czekała na swój moment od stycznia.
Chciałam was wszystkich zaprosić jeszcze na mojego DeviatArta, bo czasem w przypływie weny dodaję jakieś koloryzacje, stocki czy tekstury i jakby ktoś miał ochotę to wszytko jest do waszej dyspozycji ^^
Do następnego razu~ ♥

22 kwietnia 2017

496# Meine Lippen, sie küssen so heiss

Hej, cześć i czołem!
Tak w zasadzie nie wiem za bardzo, co ciekawego Wam mogę powiedzieć. Więc może zaproszę od razu do szablonów i przejdę do konkretów. Dwa zamówienia, dwa wolne, w tym z jednego jestem dumna.
Byłby trzeci, ale nie chciało mi się go skończyć. Będzie następnym razem.
Enjoy! :D

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

14 lutego 2017

490# Flowers for my Valentine!

Klikamy w obrazek!
Ten post dedykuję mojemu blogowemu mężowi, Night Sky. Nasze historie stały się inspiracją do dzisiejszych szablonów. ♥
Szablonów miało być kapkę więcej, ale wygląda na to, że skończyła mi się wena. Z tych, które Wam prezentuję, jestem nawet w miarę zadowolona, mam nadzieję, że Wam też się spodobają. :D
Szykuję również drobną niespodziankę, o której dowiecie się zapewne na początku marca.
Przypominam, że nie przyjmuję zamówień i nie zrobię już wyjątków.

21 stycznia 2017

488# She's a monster

Cześć!
Trochę mnie nie było, przyznaję. Mogłabym się tłumaczyć na wiele sposobów, ale prawdziwy powód był jeden, po prostu mi się nie chciało. Tak czy siak, ostatnio zaszło kilka zmian, o których muszę Was poinformować!
Postanowiłam zrobić redesign siebie, swojej twórczości i fanpage'a, do którego serdecznie zapraszam. Klikając na linki, ostatni przeniesie Was do zupełnie innego DeviantArta, to również związane jest z redesignem. Poprzedni oficjalnie idzie w odstawkę, oczywiście publikowane dotąd szablony na nim pozostaną. Teraz natomiast publikować będę szablony na prudence design, więc zapraszam do śledzenia.
A teraz zapraszam do szablonów! Dwa zamówienia, dwa wolne!

6 stycznia 2017

486# So let's go for a drive

Znalezione obrazy dla zapytania nct taeyong gif
Czeeeeeść~! ♥ Witam wszystkich w nowym roku! Mam szczerą nadzieję, że to będzie dobry rok :") Ja już zdążyłam umrzeć - comeback NCT 127 to złoto ♥!
Przygotowany na dzisiaj szablon wolny jest chyba dość dziwny i mam nadzieję, że wam się spodoba, bo miałam dużą frajdę przy robieniu go i już dawno aż tak nie spodobał mi się żaden szablon, który stworzyłam.
Przy okazji, jeśli ktoś może wybiera się na koncert 24K w Warszawie, tak jak ja i może chciałby się zapoznać albo zaliczyć huga to wiecie, ja chętnie *sugestywnie rusza brwiami* ♥
To tyle na dziś i do następnego razu~ ♥

17 listopada 2016

484# Unfair

Cześć! Dzisiaj szybko i skromnie. Udało mi się wyskrobać jedynie jeden szablon wolny :") Miałam dodać jeszcze jeden, ale raczej pojawi się on następnym razem... Obiecuję, że następnym razem będzie więcej dobroci w notce~! Do następnego~ ♥

14 października 2016

482# Gdybym to ja miała skrzydełka jak gąska~

Czy Wy już wiecie, że jestem na Pandzie już rok? Jak ten czas leci! Trochę się przez ten czas zmieniło, znalazło się nawet kilka osób, które lubią mnie i moje szablony (wow!) 
Dzisiaj zamówieniowo. Ostatnio jakoś nie umiem w zamówienia, dlatego zamykam kolejkę do odwołania, niestety.

5 października 2016

481# I’ll bring the Champagne

Cześć cześć :D Dzisiaj skromnie, oddaję dwa zamówienia. Miałam tyle planów na tę notkę i wszytko kij strzelił :/ A w sumie to szkoła. Spodziewałam się, że klasa maturalna to nie przelewki, ale nie, że już we wrześniu będę padać ze zmęczenia :") No ale i tak nic z tym nie zrobię. Nie mam pojęcia jak wytrwam do maja XD
Cóż mogę więcej powiedzieć... Do zobaczenia niedługo, mam nadzieję XD

7 września 2016

476# I’ve been thinking too much

Został mi jeszcze jakiś miesiąc wakacji, ale nie mam nic przeciwko, żeby się już skończyły. Co z tego, że później standardowo będę narzekać na brak wolnego czasu, egzaminy czy sesje^^ Przez te dwa tygodnie będę jeszcze przyjmować zamówienia *korzystajcie póki możecie!*, bo potem prawdopodobnie na dłuższy czas dam sobie z nimi spokój. Dzisiaj oddaję jedno, a poza nim mam dwa wolne szablony, jeden nagłówek i sygnaturki. Na kolejną notkę postaram się o więcej, ale jak na razie moja wena śpi i nie chce się obudzić.
A teraz w niecierpliwym oczekiwaniu na nowy odcinek W idę włączyć kolejny Pinokia, którego nadrabiam od paru dni, a was zapraszam do notki^^

30 sierpnia 2016

474# Rapa para, rapa para. Miała ryja jak kopara.


Niby nie przyjmuję zamówień, a chyba tylko one są w stanie zmotywować mnie do jakiegokolwiek działania. 
Ostatnio się strasznie rozleniwiłam w kwestii mojego hobby co było wynikiem braku lenistwa w życiu prywatnym. Obroniłam magistra, współorganizowałam Jagacon i złapałam kilka zleceń, które choć zabrały mi masę wolnego czasu pozwoliły na jako-taką egzystencję. 
Pracuję również z koleżanką nad pewnym blogiem, którym z pewnością w najbliższej przyszłości się z Wami podzielę. Chwilowo nie mam takiego zawrotu głowy jak jeszcze kilka dni temu. Postaram się ten czas wykorzystać na stworzenie choć jednego wolnego szablonu.
Wracając jednak do głównego aspektu posta... Zapraszam do obejrzenia szablonu! 

18 sierpnia 2016

471# Mało pomysłowy tytuł

Jest trzydzieści minut po północy, a ja dopiero ogarnęłam, że powinnam dodać notkę z szablonami. Oh, holy crap.
Jako że wstępów i tak nikt nie czyta, chciałabym shejtować December za to, że nie ponumerowała swoich szablonów i musiałam sama sobie policzyć, który szablon wstawiam. :/
Jako iż jestem trochę przywalona zamówieniami, chwilowo nie będę przyjmowała kolejnych zgłoszeń, o czym jeszcze zresztą będę przypominać na fanpage'u.

3 sierpnia 2016

466# Starting down a new path


Cześć!
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Domęczyłam w końcu te zamówienia, które przyjęłam :D yay! Oby przypadły do gustu.
Dzisiaj już naprawdę jestem ciasno w terminie, bo dosłownie kilka minut przed końcem dnia, uf. 
Jak wasze wakacje? Ja wreszcie odnalazłam w sobie jakieś natchnienie i zaczęłam ćwiczyć! Zgubiłam już kilka kilogramów, więc naprawdę jestem zadowolona. Jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś ze sobą zrobić. 
A teraz wracam do notki: dzisiaj dwie prace. Zapraszam do obejrzenia ;)

10 lipca 2016

458# I miss those times

   
*Drugi gif to ja dzisiaj. Yhh, za mało mam czasu... i chęci*

Witam serdecznie! 
Ktoś ogląda Shadowhunters? Ja już tęsknię :c Co prawda czytam książki, już prawie skończyłam, ale to i tak nie to samo. I miss Alec's SASS xD
Po za tym to niezbyt dobrze się czuję. Denerwuje mnie to, że zawsze planuję dużo zrobić i ciągle mi nie wychodzi. Miały być 3 szablony albo co najmniej 2, a ile jest? 1... -,-
Dobra nie będę się nad sobą użalać. Bywa. Postaram się oddać pozostałe zamówienia, jak najszybciej i myślę, że po nich już nie będę wykonywała zamówień. Przynajmniej na razie. Muszę trochę odpocząć.

4 lipca 2016

455# Sodoma&Gomora

Witam Was po dłuugiej, bardzo długiej przerwie. I tak, to dopiero moja druga notka tutaj.
 #wstyt #pprst
Co by tu jeszcze... Ach! Obiecuję poprawę na następną notkę, bo na dziś musiałam uporać się z 4 zamówieniami (1 zostało odwołane, 1 jest już ustawione na blogu, 1 leci dla książkowych recenzji, a 1 jest dla mojej koleżanki i wciąż w trakcie realizacji). Ślimacze tempo, wiem.
Co tam u mnie? Wakacje? Gdzież by! Mam na głowie kurs graficzny, marketingowy i prawo jazdy, więc trochę się dzieje, a czas wolny gdzieś znika przy tych 3 kursach. No i wiadomo, jak gorąco, to aż nie chce się siedzieć przy komputerze, dlatego pozostały wolny czas spędzam rozpływając się w zakątku mojego podwórka.
Jutro, gdy już opublikuję notkę będzie tylko 1 dzień do wyników maturalnych, ale jeszcze dziś, pisząc to, jestem w miarę spokojna i tylko modlę się o 40% z fizyki (CZY JA PROSZĘ O TAK WIELE?!?! :< ). Może dopcham się na serwer rano we wtorek, bo od 7 mam jazdy, czyli na ogłoszenie w szkole raczej nie zdążę (a szkoda, chciałabym popłakać razem ze znajomymi).

2 lipca 2016

454# Time for Changes


Heja! Dawno już nic nie publikowałam.. aż trochę wstyd :p No ale już jestem. Trochę się wydarzyło. Skończyłam gimbazę, dostałam się do tego LO, co chciałam i na ten profil, co chciałam. :) Teraz mogę wyluzować i cieszyć się wakacjami, których jeszcze tak do końca nie czuję szczerze mówiąc, nie wiem, co się dzieje. Jest za gorąco, głowa mnie boli. >.<

30 czerwca 2016

453# Life is... weird

Jak się czujecie po/w trakcie sesji? Ja jestem po serii egzaminów, w tym wstępnych na kolejną uczelnię, więc... wysiadam. Zdecydowanie. Więc, nie przedłużając: zapraszam na mojego fanpage'a oraz na podstronę, bo otwieram kolejkę i przyjmuję zamówienia.
Szablon drugi jest bardziej nafaszerowany bajerami i efektami. Musicie mi wierzyć na słowo, bo nie wszystkie są widoczne na podglądzie.
W następnym odcinku trochę więcej lata.

20 czerwca 2016

449# All I wanna do

♫JONGHYUN- WHITE T-SHIRT
Cześć kochani~! Jak tam u was? Ja się pochwalę, że zdałam teorię na prawko na 100%! za drugim razem ale shhhh. Niestety praktyka będzie musiała poczekać aż do września, bo przez praktycznie całe wakacje mnie nie będzie. To wiąże się z tym, że na pandzi również pojawię się dopiero około września. Dlatego dzisiaj oddaje swoje dwa pierwsze zamówienia, z których jestem nawet zadowolona i dwa szablony wolne. Zamykam też chwilowo kolejkę, bo po prostu nie będę miała jak wykonać ewentualnych zamówień. Także do następnego razu i życzę wam udanych wakacji przy okazji~!

Followers