Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Luhan. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Luhan. Pokaż wszystkie posty

9 kwietnia 2017

493# Dream in dream


Dzień dobry Pańdzioszki <3 Tu oreuis. Spodziewajcie się co jakiś czas jakiejś notki ode mnie, bo mam zamiar zostać tu na długo. Jestem z siebie dumna, że się tu zgłosiłam, bo Pandziocha to bardzo elitarny blog <3 
Mam dzisiaj jeden hunhanowy szablon. Następnym razem, (który nie wiem kiedy nastąpi) postaram się zrobić więcej rzeczy ^^


12 sierpnia 2016

469# I know when you're around

Witam!
Wakacje w pełni, a przez ostatnie parę dni udało mi się nadrobić część zaległości w czytaniu i oglądaniu wszystkiego co się tylko da, ale na robienie szablonów i grafiki też starczyło czasu, więc na dzisiejszą notkę macie cztery wolne, a do tego nagłówki (ostatni to współpraca robiona już jakiś czas temu).
W ogóle oglądał ktoś z was Two Worlds? Z odcinka na odcinek coraz bardziej podoba mi się ta drama, Lee Jong-suk jak zawsze genialny ^.^ Ale bez przedłużania, wracam do notki i zapraszam do oglądania prac ;)

18 lipca 2016

461# Run

Witam! Jak tam wakacje? Bo moje póki co bardzo leniwie, nie chce mi się robić kompletnie nic. Wiecie, że piątego sierpnia minie dokładne pół roku od mojej pierwszej notki na Pandzie? łał, kiedy to zleciało. Po trochu z tej okazji łapcie dzisiaj trzy wolne szablony, sygnaturki i nagłówek :> Miało być tego więcej, ale się nie udało.

13 czerwca 2016

446# I just want to be found

Witam was w ten poniedziałkowy dzień piątą, bo po co trzymać się kolejności, sygnaturką z music tag, do którego już jakiś czas temu nominowała mnie Forain. Dzisiejsza notka miała pojawić się dużo, dużo później, ale egzaminy i zaliczenia sprzyjają robieniu setkom innych rzeczy niż nauka, stąd cztery wolne szablony, w tym trzy w klimatach kpopowych, i aż siedem sygnaturek z wyzwania. 
To udanego początku tygodnia i do kolejnej notki!^^

25 lipca 2015

339# Skool Luv Affair

b  t  s  -  m  i  s  s    r  i  g  h  t
Hej, hi, hello! Jak się macie? Wróciłam, przepraszam, za takie nagłe ucichnięcie. Wykorzystałam internet i niestety, musiałam czekać, a czekać. Jednak wróciłam i nie zamierzam się nigdzie urywać (ale nie wiem co do powiedzenia ma mój internet xd).
Tak btw. ktoś kocham kpop tak samo jak ja? Jeśli tak, to jaki jest wasz ulubiony zespół i kto jest waszym ulitimate bias'em? (Moje zespoły to: EXO(bias - Kai), BTS(Bias - Jungkook), BIGBANG(bias - G-Dragon), a ultimate bias to: V z BTS).

16 października 2014

238# Turn up the volume beforehand for me

Bobby (feat. Dok2, The Quiett) – L4L (Lookin’ For Luv)
T-ARA - Sugar Free

Tak jakoś po weekendzie spędzonym z osobą lubiącą yunjae zachciało mi się walnąć z nimi szablon, ale skończyło się na zupełnie innym pairingu huehue. Nie jestem fanką tego typu łączeń ale większość kpoperek jest, dlatego prawie wszystko (opowiadania, grafika itp) jest z tym powiązane. I weź się tu nie wkręć przynajmniej troszkę xD Przynajmniej niektórym to może zmienić nastawienie do tego typu związków.

Followers