Skillet - Fire and fury
Ostatnio sporo osób dołączyło do nas na PG, wszystkie serdecznie witam :D
A już w poniedziałek, tak, szkoła ;__; Ale na osłodę rozegramy sobie kolejną rundę gry! Tematyka jeszcze nie jest zadecydowana, więc zachęcam do głosowania tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, w sondzie (link po lewej).
Dzisiaj oddaję dwa zamówienia - dla Cherry Różowej i Kaoru Shibanumy. Kto by się spodziewał, że dostanę zamówienie na szablon z Shingeki? ;p Cieszę się, że mogłam sama wybrać art i, o dziwo, nie miałam z tym problemu xD

