Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DRAMAtical Murder. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą DRAMAtical Murder. Pokaż wszystkie posty

30 sierpnia 2014

219# Fire and fury


Skillet - Fire and fury

Ostatnio sporo osób dołączyło do nas na PG, wszystkie serdecznie witam :D

A już w poniedziałek, tak, szkoła ;__; Ale na osłodę rozegramy sobie kolejną rundę gry! Tematyka jeszcze nie jest zadecydowana, więc zachęcam do głosowania tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, w sondzie (link po lewej).
Dzisiaj oddaję dwa zamówienia - dla Cherry Różowej i Kaoru Shibanumy. Kto by się spodziewał, że dostanę zamówienie na szablon z Shingeki? ;p Cieszę się, że mogłam sama wybrać art i, o dziwo, nie miałam z tym problemu xD

22 sierpnia 2014

215# Rebirthing

Skillet - Rebirthing

Cześć, tu znowu ja ;p Przestawiam Wam dzisiaj dwa minimalistyczne zamówienia. Czemu ostatnio ludzie tak bardzo polubili minimalizm? Niby ma coś w sobie, ale już mi się znudził, smutek.

24 grudnia 2012

063# I got to keep my concentration give me one more drink

 The Pretty Reckless - Kill Me

Dzisiaj wigilia :3.
Z okazji tego w imieniu całej załogi życzę wam wesołych świąt i czego tylko dusza zapragnie.


99# Y A O I . . .
{ podgląd } / { pobierz }

Dużo razy wspominałam, że nie lubię yaoi, ale ten obrazek niesamowicie mnie urzekł i nie mogłam go tak po prostu zostawić, prawie całą galerię mam z podobnymi ziomkami, ah zerochan to skarbnica cudów *.* też bym tak chciała rysować. Daleko mi do tego. Niektórym z wam może brakować napisu, ale dla mnie był zbędny.

 100# Zamówienie
 { podgląd } / { pobierz }

Jak zwykle nie mam co robić po nocy to zaczęłam któreś już kolei poszukiwanie fairytailowego obrazka dla twojego zamówienia i ten po prostu tak mnie urzekł, że postanowiłam zrobić z nim dla ciebie szablon. Nie ma tu dużo członków gildii, jedynie główny team, ale mam nadzieję, że mimo to, użyjesz go.


Rozpędziłam się z tymi szablonami jak nie wiem. Jeszcze bym jakiś zrobiła, ale jest już wpół do piątej i pora się zbierac do snu, ale mi się nie chcę...
Dzięki wam Panda podniosła się w sondażu! Dziękujemy ślicznie i prosimy tych, którzy jeszcze nie głosowali o oddanie na nas głosu(o ile szablon na tle innych w sondzie się podoba) :)

Followers