Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naruto. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naruto. Pokaż wszystkie posty

29 lipca 2018

506# For Friends

uniq - best friend

To już druga notka z mojej strony i myślę, że powoli zaczynam się przełamywać, by z uśmiechem na twarzy powrócić do ciągłego tworzenia szablonów. Przez wakacje mocno się rozleniwiłam, a przez oglądanie anime zaniedbałam większość swoich blogów, więc przynajmniej tutaj... czuję, że robię to z przyjemności. Cieszę się, że poprzedni szablon przypadł wam do gustu i mam nadzieję, że tym razem nie zaniżę waszej oceny. Choć uważam, że mogłam coś pozmieniać w mojej pracy, choć jednocześnie nie jestem pewna już co...
No nic, pozostaje mi już oczekiwać na waszą ocenę ^-^

24 sierpnia 2016

473# pokemon♥♥

Nie jestem normalna. Obejrzałam kilka odcinków z pokemon i mam już pięciu(?) mężów >.<" Już niedługo szkoła i jak patrzyłam na listę to tylko jedną osobę tam znałam i to tylko z widzenia. Ciężkie jest moje życie. Zresztą jak zawsze (co za ból dupy)

28 lipca 2016

465# cause of death: everything

Nawet się nie będę rozpisywać, bo i po co, wszystko widać jak na dłoni. Otóż mam w życiu teraz takie zamieszanie, że brakło mi w głowie miejsca na szablonowanie. Musicie, no po prostu musicie mi to wybaczyć. Początek studiów, przeprowadzka, wyrabianie dokumentów, to wszystko zjada strasznie dużo nerwów i czasu, a jak już mam okazję odreagować, grafika jest najgorszym z możliwych sposobów, naprawdę. Dlatego dzisiaj oddaję zamówienie, które zrobiłam już dawno temu, ale nie miałam czasu dokończyć. Przepraszam za to opóźnienie, bądźcie wyrozumiali plis.

W zamian już niedługo wrócę z porcją takich prac, że szczeny wam opadną, promis!

8 lipca 2016

457# Ciężkie życie nosorożca

Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki. 
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.

23 czerwca 2016

450# siri am i tired or dying





Ku**wy babilońskie, taka jestem zła na siebie, że będzie zwięźle i na temat, bo inaczej same niecenzuralne słowa by tutaj poleciały i mama Kociak będzie krzyczeć (nie żałuję). Wiecie, miał być taki cudowny post, nastawiłam się na niego psychicznie, a wyszło ch... kasztan, pupa i kamieni kupa. bo jestem beznadziejna i zamiast robić szablony, to śpię i oglądam dramy. Mam zero motywacji. I tylko jedno zamówienie dzisiaj oddaję, to, które wymagało ode mnie najmniej własnego wkładu, do rzeczy, minimalizm. Nie narzekam, lubię skomplikowane szablony, oryginalność to coś, co kluski lubią najbardziej. Wybaczcie mój brak artyzmu, już kończę, idę przeklinać, płakać do Taekooka i hejtować upały dalej, bo tylko to potrafię.
PS W ciągu kilku kolejnych tygodni dowiem się, jak moje życie się ułoży, to się zobaczy, kiedy następny post, już możecie rzucać kamieniami.


5 marca 2016

415# I'm blue

Hejka!

Jak ten czas szybko leci! Już tylko 1,5 miesiąca do egzaminu, a wciąż mam tak dużo do powtórzenia. Jednocześnie ciągle tyle się dzieje w internetach, to nowe seriale, to nowe filmy i weź tutaj nadążaj. :D
Dzisiaj kolejne dwa zamówienia. Naprawdę czuję się wyprana i pewnie zbliża mi się urlop, jeszcze zobaczymy.
Zapraszam do oglądania!

1 marca 2016

413# Faded

no hej.
Co u was? Marzec zapowiada się bardzo intensywnie, już teraz nie mam praktycznie czasu na nic :< Chęci w sumie też. Ale koniec narzekania. Dzisiaj oddaje dwa zamówienia - które powędrowały do zamawiających niedaleki czas temu. Mam nadzieję, że szablony posłużą jak najdłużej - a poza nimi dwa wolne do kompletu. No i sygnaturkę, mimo że miałam nie dotykać grafiki :P Kolejkę muszę zamknąć co najmniej na dwa tygodnie, później otworzę :)
I przygarnę propozycje na kolejne prace, brakuje mi pomysłów... Tymczasem zapraszam do oglądania.

27 grudnia 2015

393# I See The Light


Witam!
Jak tam święta? U mnie okej, bez fajerwerków, ale ok :D 
Dzisiaj się spieszę, bo dzień się kończy, więc oto prace!

13 listopada 2015

382# Małe co-nieco na osłodę

Przyciśnijcie mnie, żeby zrobiła szablon z tym nagłówkiem. Bardzo mi się podoba, ale nie mam teraz wystarczająco motywacji, żeby siedzieć nad całym kodem. Chyba że znajdzie się duszyczka, która będzie gotowa przygarnąć ten nagłówek za mnie :)
Dzisiaj tylko jedno zamówienie. Jak to, przyjmujesz zamówienia? Nie, to wyjątkowo zrobiłam dla znajomej ;p
Nie wracam z urlopu, po prostu zrobiłam coś i trudno, żeby mi po prostu leżał szablon na dysku.







26 października 2015

377# Jeszcze jeden oddech jesieni

To znów ja. I znów mam Wam do zaprezentowania trzy szablony, znów dwa zamówienia i jeden wolny. To chyba będzie mój stały schemat. Anyway, nie rozpisuję się za bardzo, bo mnie gonią terminy z oddawaniem poprawy. Nie polecam.
Nie przyjmuję też tymczasowo zamówień, bo jeszcze zalegam z dwoma. Przy kolejnym poście z pewnością otworzę kolejkę. A teraz zapraszam do podziwiania.
Chyba nie muszę wspominać, że moim faworytem jest ostatni.

12 września 2015

359# Every scar will build my throne

Witam, witam! Jak wszystkim wiadomo zaczęła się szkoła, a wraz z nią mnóstwo obowiązków. Dlatego przechodzę na urlop na czas nieokreślony. Nie będę przyjmować już zamówień przez okrągły rok, a później zobaczymy. Przyznam, że już wszystko mnie przytłacza, ale cóż zrobić, trzeba wziąć się w garść. :) Dzisiaj mam do oddania tylko zamówienie. Niestety nie zdążyłam go przedstawić zamawiającej, ale wiadomo, jak coś nie będzie pasować, to kontakt do mnie jest na podstronie. :>

20 sierpnia 2015

349# Don't Stop Believing

Jestem w szale organizacyjnym pomiędzy I a II turą Współpracy z Pandą, ale miałam czas, żeby zrobić sygnaturę, z której jestem dumna, zamówienie oraz namówiłam Robyn na współpracę. Zdjęcie do tej współpracy wzięłam z propozycji Kaminaki-chan.
Ach, ta piosenka powyżej mnie prześladuje przez Glee, a niedawno usłyszałam ją jeszcze w wykonaniu Adama Lamberta...

7 sierpnia 2015

344# Czas lenistwa

Witam, witam! Od jutra zaczyna się mój czas błogiego lenistwa i wyjazdu. Cieszę się, że w końcu będę mogła odpocząć od wszystkiego i... od internetu(no prawie, bo mam pakiet internetu w telefonie). Trzeba dobrze wykorzystać ostatni miesiąc wakacji. :)
Póki co kolejkę na zamówienia wstrzymuję, aczkolwiek można składać zamówienia. Wybiorę sobie kilka jeszcze jak wrócę (jeśli coś mnie zainteresuje) i wtedy ją zamknę.
Na dzisiaj mam do oddania dwa zamówienia i jeden szablon z propozycji.

24 maja 2015

313# Ale ten czas leci

Dobry wieczór! Co tam u Was słychać? Przepraszam, że mnie tak mało na Pandzie, ale no... Mam troszkę problemów zdrowotnych, a dochodzi do tego także nauka, więc to chyba wszystko tłumaczy. 
Szczerze przyznaję, że nie mam za bardzo ochoty się rozpisywać, a i chciałabym iść spać, więc... Po prostu przejdę do szablonów. :)

3 grudnia 2014

259# Pięć setek i jeszcze trochę

Coś ostatnio cicho tutaj... Komentujący, uaktywnić się, bo tak niefajnie się tworzy, kiedy nie ma odzewu z Waszej strony ;_;
Gra, która powinna się pojawić na początku miesiąca - cóż, nie jest nic przygotowane, więc musimy ją przełożyć. Jeśli chcecie, żebyśmy wzięły się do roboty, to zmotywujcie nas jakoś i upominajcie się, to pomaga!
Dzisiaj publikuję zamówienia oraz szablon, który wysłałam na NPG. Uwaga, przekraczamy pięćset szablonów na Pandzie! :D




24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

17 listopada 2014

252# Can I still get into heaven if I kill myself?

La Dispute - King Park

Ugh, nienawidzę tego roku. Naprawdę, 2014 traktuje mnie jak śmiecia i kopie w tyłek przy pierwszej lepszej okazji. Jak dobrze, że niedługo się kończy. A w ogóle faceci to świnie, kto się zgodzi? *podnosi łapkę w górę*. Czytam więc kryminały skandynawskie i czekam na śnieg.
Dzisiaj oddaję tylko zamówienia, wyrzuty sumienia trzymania ich tak długo nie dały mi spokoju. Mam nadzieję, że wszystko wszystkim pasuje. W razie co krzyczeć w komentarzach, bo ostatnio brakuje mi czasu na inne portale społecznościowe. Na razie przyjmę jeszcze 1-2 zamówienia. Idę umierać dalej, ahoj!

1 września 2014

220# Postacie z anime

Dzisiaj część z nas musiała ubrać się w galowe stroje, opuścić przytulne zacisze domowe i dotrzeć do szkoły, rozpoczynając kolejne dziesięć miesięcy pracy. Dlatego żeby osłodzić wizję dalszej nauki, rozegramy sobie kolejną, już piątą, rundę gry w ostatnią literę. Zapraszam do udziału w zabawie w komentarzach, a poniżej prezentujemy prace z postaciami z anime: Hinatą Hyuugą z Naruto, Uryuu Minene z Mirai Nikki, Erwinem Smithem z Shingeki no Kyojin i Aikuro z Kill la kill.

2 lipca 2014

194# Get Back

Nine Lashes - Get Back
Ostatnio bardzo polubiłam ten zespół. Przypadkowo znalazłam ich na YouTubie i po przesłuchaniu parę razy albumu World We View stwierdziłam, że są naprawdę nieźli :D
Dzisiaj oddaję ostatnie zamówienia i jak na razie nie otwieram kolejki. Miałam przejść na urlop w lipcu, ale postanowiłam, że jeśli będę robiła same wolne to tak jakby jestem na urlopie, prawda? Przynajmniej nikt nie będzie czekał na moje szablony, bo zamówienia zawsze robię według jednego schematu a chcę trochę poeksperymentować.

9 kwietnia 2014

165# Courage is to resist fear

Cześć!
Dzisiaj oddaję wszystkie zamówienia, które jeszcze mi zostały. Na razie nie otwieram kolejki, bo chcę zrobić trochę wolnych szablonów. Przyszły tydzień mam cały wolny, ponieważ poniedziałek-środa są w szkole rekolekcje a ja jestem niewierząca i nie będę chodziła. Mam nadzieję, że w tym czasie też zrobię parę współprac z innymi szabloniarkami, już trzy osoby mam na oku xp
Wraz z Zielonym Kociakiem biorę udział w miesiącu tematycznym Katalogu Graficznego odnośnie seriali. Ja osobiście nie oglądam ich zbyt dużo, więc tu mam pytanie do Was - z jakim serialem chcielibyście zobaczyć szablon?
282# Dla wymysł wyobraźni
podgląd | pobierz

283# Dla Mikaze Chihaya
pobierz | podgląd

Nie tak to sobie wyobrażam, ale zdecydowanie najbardziej mi się podoba z całej notki :)

284# Dla Lea Thunder
podgląd | pobierz

Następnym razem najprawdopodobniej pojawi się szablon z Fairy Tail, który potrzebuje jeszcze CSS-a :)

Followers