uniq - best friend
To już druga notka z mojej strony i myślę, że powoli zaczynam się przełamywać, by z uśmiechem na twarzy powrócić do ciągłego tworzenia szablonów. Przez wakacje mocno się rozleniwiłam, a przez oglądanie anime zaniedbałam większość swoich blogów, więc przynajmniej tutaj... czuję, że robię to z przyjemności. Cieszę się, że poprzedni szablon przypadł wam do gustu i mam nadzieję, że tym razem nie zaniżę waszej oceny. Choć uważam, że mogłam coś pozmieniać w mojej pracy, choć jednocześnie nie jestem pewna już co...
No nic, pozostaje mi już oczekiwać na waszą ocenę ^-^







