Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Uta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Uta. Pokaż wszystkie posty
13 września 2016
478# Paper Hearts
Hej! Wiem, wiem, dawno nic nie wrzucałam. Powiedzmy, że była to chwila słabości. Dość długa chwila. No ale nie jestem tu po to, żeby się tłumaczyć, tylko żeby pokazać Wam jakiś szablon. Także tego... zapraszam do popatrzenia i do następnego postu :)
13 lipca 2015
334# Imieniny!
![]() |
| Witam w ten piękny dzień! |
Jeśli mam być szczera, to totalnie zapomniałam o imieninach. Wróciłam od rodziny, gdzie nie miałam dostępu do internetu i patrzę, a tutaj jakieś imieniny w nadchodzących postach. Myślę sobie: "Czy coś mnie ominęło?". Zaczęłam szukać starego postu i mnie olśniło. Tak... Moja pamięć jest naprawdę dobra ;-).
W poprzednim poście tego typu dodałam pierwszą pracę (opublikowaną tutaj) i najnowszą każdego obecnego grafika Pandy, w tym roku to ponawiam ale najnowsze szablony będą pokazane w rozwinięciu, bo to twory specjalnie przygotowane na tę okazję! :)
![]() |
| Nasze graficzki są najlepsze! :D |
B e f o r e & A f t e r
k4sper (bleachowa): pierwsza praca & w poście
Zielony Kociak: pierwsza praca & w poście
Vanes: pierwsza praca & w poście
Nessa: pierwsza praca & w poście
Lizz Kaviste: pierwsza praca & najnowsza
Amnezja: pierwsza praca & w poście
Szkielet Smoka: pierwsza praca & w poście
Renfri: pierwsza praca & w poście
Sasame Ka: pierwsza praca & najnowsza
Tyler: pierwsza praca & najnowsza
Ally: pierwsza praca & najnowsza
#
Amnezja ★
Amnezja & Vanes ★
bleachowa ★
imieniny ★
k4sper ★
kpop ★
nagłówki ★
Nessa ★
no-anime ★
Renfri & Amnezja ★
sygnatury ★
Szkielet Smoka ★
Tokyo Ghoul ★
Uta ★
Vanes ★
Zielony Kociak
18 grudnia 2014
265# Snow should falling
Zobaczyłam to zdjęcie w gazecie i już wiedziałam, że coś z nim zrobię :D
Za mną cztery dni matur próbnych. Niespecjalnie się nimi stresowałam, ale jestem ciekawa jak mi poszło. Fajnie byłoby zdobyć ponad te 30% ;p
Przypominam o klikaniu na prezent, który znajduje się po prawej! Został Wam tylko dzień na składanie propozycji, a jednocześnie to jedyna okazja, żeby zamówić jakiś szablon u mnie.
Do normalnych zamówień nie wrócę. Czemu? Zbyt dużo pierdolenia się z wszystkim, a najczęściej zamawiający po paru dniach zmieniają szablon albo w ogóle go nie ustawiają. Wolę skupić się na robieniu tego, co sama wybiorę. Jednak wciąż możecie składać propozycje, poniżej zobaczycie szablon zaproponowany przez Teki Datenshi :3
#
#Propozycje ★
jasne ★
mroczne ★
nagłówki ★
Robbie Williams ★
Tokyo Ghoul ★
Uta ★
Vanes
Subskrybuj:
Posty (Atom)

