Cześć!
No miałam dodać coś od siebie czternastego... To i dodaję.
Szablony miały być dwa. Już nawet spakowałam ten drugi, ale jakoś... W ostatniej chwili stwierdziłam, że jednak mi się nie podoba. Nie będę Wam tutaj byleczego prezentowała!
Także jest jeden...
W ogóle ostatnio kiepsko mi idzie z tymi szablonami. Jakoś tak nie ciągnie mnie do tego jak kiedyś, a i niewiele mi wychodzi tak jak planuję. ;/
Następnym razem będzie tego więcej, obiecuję.
