Pokazywanie postów oznaczonych etykietą santorin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą santorin. Pokaż wszystkie posty

24 kwietnia 2015

302# I'm a wreck

Dzień dobry Mordeczki!
Z tej strony Tyler, która....nie wie co ma w ogóle napisać ( związane jest to chyba z wyparowaniem mózgu tuż po odebraniu świadectwa xD ).
No to tego.... Jest jeden szablon. Miały być dwa, ale kurcze...nie potrafię wrzucić więcej niż jednego szablonu. Każdy jest wyjątkowy i zasługuje na swój własny, osobisty post :D Jest to także przedostatni głos rozpaczy Tyler przed koniecznym zniknięciem na całe dwa tygodnie. Ostatni będzie prawdopodobnie w niedzielę, jakby ktoś był zainteresowany ^^.

Ok. Mam nadzieję, że Santorin okaże się przyzwoitym modelem i zachęci Was do przejrzenia/pobrania szablonu. :3 ( Jakby jednak komuś nie przypadł do gustu, to bez obaw, on z szablonem w pakiecie nie występuje :D )
Tyler naprawdę robiła wszystko, abyście mniej więcej nie potrzebowali żadnych instrukcji dotyczących całej instalacji. Jak wyszło? Przekonamy wkrótce, jak sądzę. :D

Followers