Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fairy Tail. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fairy Tail. Pokaż wszystkie posty

1 marca 2016

413# Faded

no hej.
Co u was? Marzec zapowiada się bardzo intensywnie, już teraz nie mam praktycznie czasu na nic :< Chęci w sumie też. Ale koniec narzekania. Dzisiaj oddaje dwa zamówienia - które powędrowały do zamawiających niedaleki czas temu. Mam nadzieję, że szablony posłużą jak najdłużej - a poza nimi dwa wolne do kompletu. No i sygnaturkę, mimo że miałam nie dotykać grafiki :P Kolejkę muszę zamknąć co najmniej na dwa tygodnie, później otworzę :)
I przygarnę propozycje na kolejne prace, brakuje mi pomysłów... Tymczasem zapraszam do oglądania.

5 lutego 2016

404# Let's start

Heeej! :D Witam się już z wami oficjalnie w gronie Pandy i właściwie to nie wiem co powinno znajdować się w takich debiutanckich, powitalnych notkach, więc może od razu przejdę do sedna, żeby niepotrzebnie nie zanudzać. 
Na dzisiaj przygotowałam cztery szablony wolne, w tym dwa anime oraz jeden nagłówek, przez który mam chyba największego stresa *.* Programy graficzne podobno nie gryzą, ale i tak podchodzą pod kategorię czarnej magii, ale skoro debiut to debiut, podzielę się z swoim pierwszym zrobionym nagłówkiem.
A na zakończenie zapraszam << o, tutaj  >> na podstronę, póki co przyjmę jedno zamówienie :)

5 sierpnia 2015

343# Titles in english sound better

Moje z idk-p. Kocham Laxusa *o*
Dzisiaj upływa termin zgłasza się na Współpracę z Pandą! Dziękuję za tak duże zainteresowanie, nie spodziewałam się tylu osób. Postanowiłam, że jeśli ktoś będzie chciał się jeszcze zgłosić, będzie miał taką możliwość. Warunek jest taki, że ta osoba musi być pewna, że do 12.08 zdoła zrobić i wysłać pracę.
Mam dla was dwa szablony. Jeden z nich to propozycja od Pluszowej - a przynajmniej starałam się zrobić coś na podstawie twojego pomysłu :)

23 lipca 2015

338# niemampomysłunatytułwięcdamtaki

(moje z idk-p)

Dawno nic nie publikowałam, nie licząc imienin. Po prostu mi się nie chce. Codziennie pracuję (ta, w weekendy też) w Szopie i InDesignie i w czasie wolnym odpoczywam od grafiki. Jednak jak zobaczyłam taką wspaniałą propozycję od Carrie, nie mogłam się powstrzymać. Ale policzyłam - sama opublikowałam już tutaj cztery szablony z samym Leviem, dwa z Eruri i jeden z Ereri. Nie powinniście narzekać na ich brak ;p
Btw, komuś się powaliły numery szablonów, więc pozmieniałam parę notek wstecz.

24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

9 listopada 2014

248# Masz babo placek

Gojira - The Axe


Witam wszystkich! :)


Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Szczególny ukłon w stronę Eveline Dee, Mrs. Punk, Natx, Rosesyllii, Kaeru oraz Sasame Ka, których prace uświetniły poprzednią notkę. Spisałyście się świetnie! Prawdziwa uczta dla oczu. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji również będziemy mogły Was ugościć. :)
Bawiliśmy się świetnie. Przed nami lepsza część naszej gierki... Jak zawsze wykonamy (z gośćmi!) grafikę z czwórką finalistów z poprzedniej notki.

Oto oni:


22 sierpnia 2014

215# Rebirthing

Skillet - Rebirthing

Cześć, tu znowu ja ;p Przestawiam Wam dzisiaj dwa minimalistyczne zamówienia. Czemu ostatnio ludzie tak bardzo polubili minimalizm? Niby ma coś w sobie, ale już mi się znudził, smutek.

5 sierpnia 2014

208# Magi

Seether - Like Suicide
Kolejna pandowa gra została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział! Postanowiłyśmy, że zrobimy sondę, w której zdecydujecie, jaki będzie temat następnej gry :D

A oto anime, z którymi zobaczycie prace:

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

8 marca 2014

150# Won't regret

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.

250# Zamówienie dla Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

251# Zamówienie dla Dita Finger

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.

252# Shingeki no Kyojin
podgląd|pobierz

Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!

25 lutego 2014

Tysiąc papierowych żurawi (3 urodziny PANDY)

Tak. To dzisiaj. Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Trzy lata minęły, zdecydowanie za szybko. Nie jestem świadoma powodu, dla którego PG nadal istnieje. Pomimo tylu kryzysów nieustannie 'walczymy' o waszą uwagę swoimi pracami i co najlepsze, wy nadal nas w tym wspieracie komentując nasz wysiłek. Dziwnie to brzmi, haha, ale tak to właśnie wygląda. Już trzy lata jesteśmy tu z wami i nadal zamierzamy tutaj zostać. Ponad tysiąc dni spędzonych na robieniu tego co się lubi. Tego nie da się już teraz łatwo porzucić (tym mniejsza szansa na zamknięcie PG:p).
Skąd zamiast zwyczajnego tytułu posta wzięłam pomysł na ten, który jest? Jeśli myślicie, że to była głębsza myśl to niestety się mylicie. Nie jestem taka kreatywna. Gdybym nie robiła szablonu właśnie z papierowymi żurawiami za pewne inaczej brzmiał by tytuł dzisiejszej notki (i tak o to czar prysł). Jednak gdy przypomniałam sobie znaczenie tego przesądu, postanowiłam to wykorzystać :). Otóż  gdy zrobi się 1000 papierowych żurawi to w zamian spełni się nasze jedno życzenie (choć oprócz tego kryję się za tym też i głębsza historia). Może nie zrobiłam tylu, ale przełóżmy to na dni spędzone na Pandzie (1 żuraw = 1 dzień), tak żeby moje życzenie się spełniło. A życzę sobie by Panda w swoim 4 roku stawała się coraz to lepsza, znana i żeby w ekipie przybyło nam kolejnych świetnych grafików.
3 żurawki zrobione w niedzielę. Wciągnęło mnie :D sorki, za tło, ale z tego ujęcia wyszły najkorzystniej :p
Zwykle nie robimy wiele (szablonów) z okazji tego dnia, i tym razem jest podobnie, ale przecież to nie o to chodzi w świętowaniu urodzin, prawda? To wspólna zabawa, w której zarówno graficy jak i czytelnicy dobrze się bawią, dlatego zapraszam do wspólnej rozmowy pod notką by uczcić to jak należy :D

Nagłówek od bleachowej:

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2014/055/a/b/pg_by_roxxia-d77ux9i.png
Prawdę mówiąc, zrobiłam szablon z tym nagłówkiem, ale mi się nie spodobał. Gdyby ktoś chciał to spróbuję od nowa dopasować go pod szablon (:

Szablon od Schizmy: 

 

Szablony od Zielonego Kociaka:

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz


Szablony od Vanes:

podgląd / pobierz

podgląd / pobierz


ostatni numer szablonu to 245.

6 lutego 2014

143# ...

Powiem wam, że w tym tygodniu skończyły mi się ferie i jest dopiero czwarty dzień szkoły, a ja jestem na skraju umrzenia. Tak, UMRZENIA.
Dostaliśmy na zdanie z zawodowych zrobić w html stronę internetową. Jako, że w naszej klasie tak po prawdzie NIKT tego nie umie, zadanie było banalne. Ma być na niej jedno zdanie, tabela (każda komórka w innym kolorze) + w jednej obrazek. Z nieznanych powodów, facetowi nie spodobała się moja oczojebna tabela z obrazkiem pieseła na falującym, kolorowym tle.
Nie mam za to matematyk. Mam za to bardzo ambitny przedmiot jakim jest wychowanie do życia w rodzinie. Mamy go z babką, która jest tępa. Bardzo. Lekcje z nią opierają się na śmianiu, sprzeczaniu się z nią (na tematy typu, że MOŻNA zmusić kogoś do małżeństwa. Według niej, nawet jeśli zgoda jest pod przymusem, to nie jest to przymus a zgoda [?!], KAŻDY facet to egoista i będzie cie zdradzał, dlatego zaufanie w związku nie ma sensu i ona swojemu mężu nie ufa, a żyje im się rewelacyjnie! )

Miałam dodać szablony z Fairy Tail (w którym się mocno zakochałam), ale się nie wyrobiłam ;_; Będą następnym razem! 


I taka sprawa co do zamówień. Ludzie, my nie piszemy regulaminu z nudów! Nie dostosowaliście się, trudno, nie wykonamy zamówień. Niby z jakiej racji, ktoś ma być sumienny wobec was, skoro wy nie jesteście? Na serio, nie mam słów do osób, które się nie dostosują do regulaminu i jak im odmówię, to są wielce oburzeni i wychodzą, rzucając tekstem 5-latka: "Zamówię sobie u kogoś innego, lepszego!"  No, foch z przytupem i trzema obrotami.

213# Dla Leyla 

Wiem, że chciałaś mniej buttonów, ale jakoś tak mi się hurtowo zrobiło. Najwyżej sobie wybierzesz. I co prawda wysuwanego menu nie masz, ale są kółka!

214# Dla Mizuri Higoshi

Coś kiepsko czytałaś regulamin, bo jednego posta nie skomentowałaś, ale postanowiłam już na to ręką machnąć. Nie wiem czy Ci się szablon spodoba, bo robiłam go na szybko - Byle by zdążyć na dzisiaj. W razie czego, wykonam jeszcze raz.

28 stycznia 2014

140# Bywa odrobinę nieszablonowo...

Cześć!
Dziś ode mnie jeden szablon i trzy nagłówki! 
Chciałam troszkę bardziej graficznie się pobawić. :) Oto powód.
Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu!
Enjoy.

209# Love

pobierz | podgląd

A poniżej nagłówki.
Wszystkie z Fairy Tail!


podgląd | pobierz
podgląd | pobierz
podgląd | pobierz

No i ogłaszam, że otwieram ponownie swoją podstronę - można tam coś niecoś o mnie przeczytać i zamówić szablon. :)
Poniżej podaję link.

http://zielony-kociak.blogspot.com/ 



Pozdrawiam i do następnego! :)

24 stycznia 2014

138# Silniejsza

Cześć!
Dziś w sumie bez żadnych ceregieli... Przedstawiam Wam szablon wykonany z wygrzebanych z mangi Fairy Tail - okładki i jednego speciala.
Znów baaaardzo mnie wzięło na te wróżki  i przypuszczam, że kolejny mój szablon również będzie w tej tematyce.
Enjoy!
206#
pobierz | podgląd

Jak widać poszłam nieco w ślady bleachowej i zajęłam się ozdobieniem i tekstu. Jest jak widać - mi się podoba, mam nadzieję, że Wam również.
I tak... Mam problemy z Photoshopem... Jak widać po miniaturce.
Cały czas staram się coś z tym zrobić, ale nie bardzo mi wychodzi. 
Trudno. Miniaturka chyba nie jest najważniejsza.
Pozdrawiam! I czekam na komentarze!

3 października 2013

118# Nililiria



Nie ogarniecie, ale przestraszyłam się swojego łokcia w odbiciu, w oknie... Hahah, to ja i mój talent xD 
Na dzisiaj obiecany szablon z GD featured modeleczka, której nie znam i 2 zamówienia ;)
Tak w ogóle to robiąc szablon dla Mini Aiki to kurde, tylko pokerfejsowałam jak rodzice wchodzili do pokoju, a ja robiłam nagłówek.. Cóż.. Jakby to powiedzieć.. Wystarczy na niego spojrzeć i chyba wiadomo jak można to interpretować XD
Brak czasu na nic, nawet żeby powstawiać te szablony na dA nie miałam zbytnio czasu, bo muszę napisać dłuższe wypowiedzi na niemiecki i angielski, co z tego, że google tłumacz XD
I...... Odnośnie angielskiego, czy jest jakaś osoba, która wytłumaczyłaby mi, kiedy daję się get used to, uset to, be used to i tym podobne? <proooooooooosi>

180# GD!


181# Zamówienie


182# Zamówienie dla Mini Aika
podgląd / pobierz

Co powiecie na szablon z Atacck On Titan(już dawno jakiś zrobiłamXD) oraz chłopaczkami z zespołu BTS w kolejnej notce? ;)
Może jakieś własne propozycje(odnośnie kpopu) ?


Let the fire shine!

6 czerwca 2013

#101 Mroźnie

Cześć.
Jak widać - Kociak wciąż się nie uczy. ;D



152. Chmurki
podgląd | pobierz
Ten szablon oglądać można na mojej podstronie. Wyjątkowo przypadł mi do gustu. ;)
153. This light I see

podgląd | pobierz
Tu chyba nadmienić muszę, że ktoś prosił o więcej BLEACHa. Mówisz, masz. :D
154. Frozen soul
podgląd | pobierz

Panów z szablonów łączy jedno - mróz.
Z jakiegoś powodu mam do nich wszystkich słabość... ;)
Co do zamówień. Mam wolną kolejkę póki zamawiająca nie wywiąże się z warunku pewnego... A wydaje mi się, że tak się nie stanie. ;D
Zapraszam zatem.
Pozdrawiam!


24 grudnia 2012

063# I got to keep my concentration give me one more drink

 The Pretty Reckless - Kill Me

Dzisiaj wigilia :3.
Z okazji tego w imieniu całej załogi życzę wam wesołych świąt i czego tylko dusza zapragnie.


99# Y A O I . . .
{ podgląd } / { pobierz }

Dużo razy wspominałam, że nie lubię yaoi, ale ten obrazek niesamowicie mnie urzekł i nie mogłam go tak po prostu zostawić, prawie całą galerię mam z podobnymi ziomkami, ah zerochan to skarbnica cudów *.* też bym tak chciała rysować. Daleko mi do tego. Niektórym z wam może brakować napisu, ale dla mnie był zbędny.

 100# Zamówienie
 { podgląd } / { pobierz }

Jak zwykle nie mam co robić po nocy to zaczęłam któreś już kolei poszukiwanie fairytailowego obrazka dla twojego zamówienia i ten po prostu tak mnie urzekł, że postanowiłam zrobić z nim dla ciebie szablon. Nie ma tu dużo członków gildii, jedynie główny team, ale mam nadzieję, że mimo to, użyjesz go.


Rozpędziłam się z tymi szablonami jak nie wiem. Jeszcze bym jakiś zrobiła, ale jest już wpół do piątej i pora się zbierac do snu, ale mi się nie chcę...
Dzięki wam Panda podniosła się w sondażu! Dziękujemy ślicznie i prosimy tych, którzy jeszcze nie głosowali o oddanie na nas głosu(o ile szablon na tle innych w sondzie się podoba) :)

15 lipca 2012

001# Pierwsze kroki na blogspocie.

YUI - ROLLING STAR

Mimo, iż napisane jest, że działanosc Pandy na Blogspocie rozpocznie się wraz z  przeniesieniem blogów z Onetu na Blogl.pl, ale postanowiłam, ze poddam waszej ocenie moje pierwsze 2 szablony jakie zdołałam wykonać. Nie są tą dzieła sztuki, lecz banalne prace, ale początki zawsze tak wyglądają (przynajmniej w większości przypadków;). 
Ze spraw bardziej organizacyjnych mam dobrą wiadomość, a mianowicie Nessa również będzie tutaj ze mną dodawała swoje prace. Czekam na odpowiedzi od pozostałych szabloniarek i jestem ciekawa ile z nas podejmie się tego wyzwania ;-)

001. Fairy Tail

002. Bleach
 {podgląd} / {pobierz}

 Gdyby ktoś nie wiedział jak zainstalować szablon to kierujcie się do zakładki 'POMOC' u góry.

Pozdrawiam <3,
bleachowa

Followers