Mimo, iż napisane jest, że działanosc Pandy na Blogspocie rozpocznie się wraz z przeniesieniem blogów z Onetu na Blogl.pl, ale postanowiłam, ze poddam waszej ocenie moje pierwsze 2 szablony jakie zdołałam wykonać. Nie są tą dzieła sztuki, lecz banalne prace, ale początki zawsze tak wyglądają (przynajmniej w większości przypadków;).
Ze spraw bardziej organizacyjnych mam dobrą wiadomość, a mianowicie Nessa również będzie tutaj ze mną dodawała swoje prace. Czekam na odpowiedzi od pozostałych szabloniarek i jestem ciekawa ile z nas podejmie się tego wyzwania ;-)
001. Fairy Tail
002. Bleach
Gdyby ktoś nie wiedział jak zainstalować szablon to kierujcie się do zakładki 'POMOC' u góry.
Pozdrawiam <3,
bleachowa

