Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nessa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Nessa. Pokaż wszystkie posty
25 lutego 2016
411# Piąte urodziny Pandy!
Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze.
#
Ally ★
bleachowa ★
December ★
emergency ★
emergency & Renfri ★
Fantazja ★
imprezy ★
k4sper ★
Nessa ★
nie jestem Gombrowiczem & Fantazja ★
Vanes ★
Zielony Kociak ★
Zielony Kociak & Vanes
11 lutego 2016
407# Zagraj Razem z Pandą 10!
Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!

Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!
Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)
#
agrafka ★
Ally ★
Eveline Dee ★
Fantazja & Vanes ★
GOŚCIE ★
Irlandia ★
nagłówki ★
Nessa ★
prudence. ★
Shingeki no Kyojin ★
sygnatury ★
synestezja ★
Tokyo Ghoul ★
Tyler ★
Yaoi ★
Zielony Kociak & Fantazja ★
Zielony Kociak & Vanes
31 października 2015
379# Halloween!
Bu!Wesołego Halloween!
Obawiałyśmy się psikusa z Waszej strony. Dlatego też część załogi Pandy przygotowała dla was, Czytelnicy - graficzne słodkości, z nadzieją, że przypadną Wam do gustu. Impreza nieco skromniejsza niż zeszłoroczna, ale to wcale nie oznacza, że gorsza.
Enjoy!
PS: W poście pojawiła się jeszcze praca nieco spóźnionej Nessy. ;)
PS: W poście pojawiła się jeszcze praca nieco spóźnionej Nessy. ;)
#
American Horror Story ★
animowany nagłówek ★
bannery ★
ciemne ★
halloween ★
mroczne ★
nagłówki ★
Nessa ★
prudence. ★
Sasame Ka ★
The Ring ★
Vanes ★
Zielony Kociak
20 września 2015
361# black&red&white three
Witam. Dzisiaj kolejna dawka czarno-białego minimalizmu xd'. Tym razem szablon z zespołem One direction.
3 września 2015
356# black&red&white two
Witam! Już myślałam, że nie dodam posta, gdyż wyczerpałam limit i od kilku dni mam powolny internet. Ale jednak jakoś dało radę ^^ Jak zawsze tylko jeden szablon. Kolorystyka podobna do poprzedniego szablonu.
18 sierpnia 2015
348# black&red&white
Witam. Jak zawsze mam do przedstawienia jeden szablon. Od tego postu aż po kilka następnych będę wstawiać szablony minimalistyczne o czarno-czerwono-białej kolorystyce.
13 lipca 2015
334# Imieniny!
![]() |
| Witam w ten piękny dzień! |
Jeśli mam być szczera, to totalnie zapomniałam o imieninach. Wróciłam od rodziny, gdzie nie miałam dostępu do internetu i patrzę, a tutaj jakieś imieniny w nadchodzących postach. Myślę sobie: "Czy coś mnie ominęło?". Zaczęłam szukać starego postu i mnie olśniło. Tak... Moja pamięć jest naprawdę dobra ;-).
W poprzednim poście tego typu dodałam pierwszą pracę (opublikowaną tutaj) i najnowszą każdego obecnego grafika Pandy, w tym roku to ponawiam ale najnowsze szablony będą pokazane w rozwinięciu, bo to twory specjalnie przygotowane na tę okazję! :)
![]() |
| Nasze graficzki są najlepsze! :D |
B e f o r e & A f t e r
k4sper (bleachowa): pierwsza praca & w poście
Zielony Kociak: pierwsza praca & w poście
Vanes: pierwsza praca & w poście
Nessa: pierwsza praca & w poście
Lizz Kaviste: pierwsza praca & najnowsza
Amnezja: pierwsza praca & w poście
Szkielet Smoka: pierwsza praca & w poście
Renfri: pierwsza praca & w poście
Sasame Ka: pierwsza praca & najnowsza
Tyler: pierwsza praca & najnowsza
Ally: pierwsza praca & najnowsza
#
Amnezja ★
Amnezja & Vanes ★
bleachowa ★
imieniny ★
k4sper ★
kpop ★
nagłówki ★
Nessa ★
no-anime ★
Renfri & Amnezja ★
sygnatury ★
Szkielet Smoka ★
Tokyo Ghoul ★
Uta ★
Vanes ★
Zielony Kociak
29 czerwca 2015
329# Dancing for me
Witam. Po długiej przerwie powracam z jednym szablonem. Trochę to za mało ale tylko ten udało mi się zrobić. Szablon czarno biały. Znowu. Nie wiem czemu tylko takie mi się podobają xd To na tyle. Życzę miłych wakacji.
4 stycznia 2015
271# Black cat
Witam Was w nowym roku! Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy niż poprzedni. Jak zawsze tylko jeden szablon ale już pracuje nad następnym. Jest nadzieję, że go dodam za tydzień.
29 listopada 2014
258# Ruby
Witam.. Jak zawsze tylko jeden szablon...Niestety jakoś ostatnio czasu nie mam. Szablon trochę słaby ale ujdzie. Chyba. Z mojej strony to wszystko. Bye.
15 listopada 2014
251# That...
Witam. Już myślałam, że nie zdążę dodać notki ale jakoś jest. Wszystko przez to, że wyczerpałam limit i mój internet chodzi ślamazarnie...ale do rzeczy. Dziś mam jeden szablon, który akurat zdążyłam niedawno zrobić.
16 września 2014
226# Brak tytułu
Witam! Dzisiaj mam do zaprezentowania tylko jeden szablon i nagłówek. Nagłówek z Taylor miał być szablonem jednak nie miałam na niego pomysłu i tak zostawiłam. Ostatnio jakoś nie miałam weny na robienie szablonów i dlatego wstawiam tylko tyle. Następnym razem się bardziej postaram.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

