Dziś dwa szablony z zamówień i jeden wolny. :)
Miało być bardziej postapokaliptycznie, a wyszło mi delikatniutko - może następnym razem się uda bardziej... Zwłaszcza, że w planach mam szablon z zombie! Tak z okazji zakończenia sezonu TWD pewnie się pojawi. Najpewniej w poniedziałek, o ile uda mi się ogarnąć w weekend.
Mam nadzieję, że się Wam spodobają!
266# Dla Camil Handersone
Mi się podoba bardzo. Przyznam, że się przy nim nie namęczyłam bo od razu po zobaczeniu tego arta wpadłam na pomysł i... Oto co mi się wylęgło. :)
podgląd | pobierz
Nie przepadam za stricte czarno-białymi szablonami i odcieniami szarości, ale tutaj wyszło wyjątkowo udanie to połączenie.
267. Dla Miroki Nami
podgląd | pobierz
Tutaj przyznać muszę było trochę ciężej. Kolorystyka jednak ostatecznie mi się spodobała. Fajne są w sumie takie... Ostrzejsze szablony, nie uważacie? :D
268# Regular
podgląd | pobierz
Tutaj właściwie nie tyle co się szablon nie spodobał, co się zwyczajnie nie zrozumiałyśmy. :)
W następnej notce trzy zamówienia dla Ley (tak to się odmienia?) i szablon wolny. Pewnie z jakiegoś animca... Może macie co do tego propozycje? Czegoś na Pandzie Wam brakuje, czegoś chcielibyście więcej? :)
Tak czy siak notka pojawi się pod koniec tygodnia.
Bądźcie czujni!
Pozdrawiam!


