Piosenka z początku posta wyszła chłopakom znacznie lepiej na żywo, zapewniam :)
Witajcie w kolejnym poście, który - swoją drogą - zapewne nie pojawiłby się dzisiaj, gdyby nie Vanes, która mi o nim przypomniała. Nie mam dużo do opowiadania, także przejdę od razu do rzeczy.
