Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sygnatury. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sygnatury. Pokaż wszystkie posty

20 maja 2017

499# It smells like chemicals

Jejuuuuuu, ale mnie tu dawno nie było! Tęskiniłam~! ♥ Strasznie się cieszę, że mam już maturę za sobą, chociaż gdzieś tak w podświadomości nie wierzę, że mam już za sobą szkołę średnią i muszę zacząć dorosłe życie. 
Przechodząc do najważniejszego - oddaje lekko spóźnione zamówienia, plus jeden szablon wolny we współpracy z Caelem (♥). Dodatkowo syganturka, która czekała na swój moment od stycznia.
Chciałam was wszystkich zaprosić jeszcze na mojego DeviatArta, bo czasem w przypływie weny dodaję jakieś koloryzacje, stocki czy tekstury i jakby ktoś miał ochotę to wszytko jest do waszej dyspozycji ^^
Do następnego razu~ ♥

16 kwietnia 2017

494# Wielkanoc!

by Ally
Panie i Panowie! W przerwie między jedzeniem wielkanocnych jajek a mazurka, my, załoga Panda Graphics, chcielibyśmy życzyć Wam miłych, pogodnych, radosnych świąt Wielkanocnych. Aby te święta były dla Was okazją do odpoczynku, samych dobrych spotkań przy rodzinnym stole oraz mokrego i wesołego dyngusa!
Z okazji witającej nam za oknem wiosny (i miejmy nadzieję, że pogodynki tylko nas straszyły tym deszczem ze śniegiem) oraz, oczywiście, świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy zaprosić Was na skromną, ale wspólną notkę. Mamy dla Was kilka radosnych szablonów i sygnaturek. Zapraszamy!

5 marca 2017

491# Green Light


Cześć! Przychodzę tylko z jednym szablonem, w dodatku jego nagłówek był prezentowany w poprzedniej notce, ale tym razem chodzi głównie o przekazanie wam pewnego newsa. Po pierwsze mamy nowy szablon główny (mam nadzieję, że nic nie popsułam i że wszystko działa jak powinno) - współpraca moja i Oreuis z GrafikiCentaura, której raz jeszcze w imieniu wszystkich dziękuję za wykonanie grafiki ♥, a po drugie ponownie otwieramy nabór i liczymy na przybycie nowych Pand, które postanowią dołączyć do ekipy. Wszystkich chętnych odsyłam do odpowiedniej zakładki gdzie znajdziecie informacje odnośnie tego jak zgłosić się do naboru. 
Do następnej!

5 lutego 2017

489# Save me

Czeeeść Wam!
Wydaje mi się, że ostatnio zbyt często tutaj coś dodaję, ale... Wiecie, że dokładny rok temu opublikowałam na Pandzie swojego pierwszego posta? Szybko to zleciało. Poza tym jakoś udało mi się pozaliczać egzaminy w pierwszych terminach, więc mam teraz trochę czasu wolnego, w końcu^^ Z racji tych ferii przygarnę jedno zamówienie! Zgłaszać się można wyłącznie na email (podany na podstronie). Notka miała być urodzinowa, wyszło skromnie, coś więcej pewnie innym razem. A tymczasem zapraszam.

13 stycznia 2017

487# 微白城市

Czeeeść ponownie! To znowu ja i znowu się wciskam z notką. Sesja się zbliża, więc w ciągu ostatnich dwóch dni robiłam szablony, bo po co się uczyć^^ Pocieszam się tylko tym, że po zaliczeniach będę mieć chociaż kilka dni wolnego i coś na kształt ferii. Wy też nie macie na nic czasu i ochoty? I też nie możecie już dłużej wytrzymać z tym śniegiem i minusową temperaturą? Bo ja mam dosyć. Ale koniec narzekania i zapraszam do notki, pierwszy szablon i gif inspirowane najnowszym sezonem SH.

9 grudnia 2016

485# Be my fire in the cold

Cześć! Dzisiaj tylko tak na szybko, bo dalej zmagam się z totalnym brakiem czasu, a co za tym idzie - weny. Od ponad miesiąca nie ruszyłam kompletnie nic, a trzy typowo już świąteczne szablony z dzisiejszej notki udało mi się zrobić w jedyny wolny weekend^^ Do tego dochodzi czwarty, nieplanowany wcześniej szablon w klimatach fantastycznych zwierząt, na którego zrobienie naszło mnie po obejrzeniu filmu. Dlatego też zapraszam i do następnej! Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku.

23 października 2016

483# I can treat you better

Hej! We wrześniu czekałam aż wreszcie skończą się wakacje, a teraz nie rozumiem co mi w nich przeszkadzało... Powroty na uczelnie są jednak straszne, tym bardziej jeśli plany zajęć przewidują siedzenie tam bardzo długo. Nie mam czasu na nic, nie wspominając już o szablonowaniu i całej reszcie, ale udało się coś posklejać na tę notkę^^
Z przyjmowaniem zamówień muszę dać sobie spokój do odwołania, ale na pewno kiedyś do tego wrócę. W każdym razie możecie zostawiać propozycje czy coś, to zawsze mile widziane przy braku pomysłów.
A teraz zapraszam, udanej niedzieli i do następnego, pewnie znowu za ponad miesiąc.

7 września 2016

476# I’ve been thinking too much

Został mi jeszcze jakiś miesiąc wakacji, ale nie mam nic przeciwko, żeby się już skończyły. Co z tego, że później standardowo będę narzekać na brak wolnego czasu, egzaminy czy sesje^^ Przez te dwa tygodnie będę jeszcze przyjmować zamówienia *korzystajcie póki możecie!*, bo potem prawdopodobnie na dłuższy czas dam sobie z nimi spokój. Dzisiaj oddaję jedno, a poza nim mam dwa wolne szablony, jeden nagłówek i sygnaturki. Na kolejną notkę postaram się o więcej, ale jak na razie moja wena śpi i nie chce się obudzić.
A teraz w niecierpliwym oczekiwaniu na nowy odcinek W idę włączyć kolejny Pinokia, którego nadrabiam od paru dni, a was zapraszam do notki^^

30 sierpnia 2016

474# Rapa para, rapa para. Miała ryja jak kopara.


Niby nie przyjmuję zamówień, a chyba tylko one są w stanie zmotywować mnie do jakiegokolwiek działania. 
Ostatnio się strasznie rozleniwiłam w kwestii mojego hobby co było wynikiem braku lenistwa w życiu prywatnym. Obroniłam magistra, współorganizowałam Jagacon i złapałam kilka zleceń, które choć zabrały mi masę wolnego czasu pozwoliły na jako-taką egzystencję. 
Pracuję również z koleżanką nad pewnym blogiem, którym z pewnością w najbliższej przyszłości się z Wami podzielę. Chwilowo nie mam takiego zawrotu głowy jak jeszcze kilka dni temu. Postaram się ten czas wykorzystać na stworzenie choć jednego wolnego szablonu.
Wracając jednak do głównego aspektu posta... Zapraszam do obejrzenia szablonu! 

15 sierpnia 2016

470# Święto dodania notki przez December

- Hej! Jakie dziś jest święto?
- December w końcu dodaje notkę na pandzie!
Hej, hej!
Mam ochotę zacząć od "biedni ludzie, kończą Wam się wakacje, A MI NIE", ale tak nie zacznę bo moglibyście mnie znienawidzić xD A tak na serio, to jak tam u Was? U mnie całkiem nieźle, skończyłam w końcu prawo jazdy i kurs graficzny, jestem studentką pierwszego roku informatyki w Warszawie i mam już jako tako nakreśloną własną przyszłość, więc nie mam zmartwień typu "Czy ten kierunek jest dla mnie? Co ja będę robić w życiu?". Boję się tylko, że mogę być trochę za głupia na informatykę, ale nie zamierzam rezygnować i uciekać z podkulonym ogonem tylko dlatego, że kobiety są podobno głupsze. Dobra! Koniec moich smutów! Mam dziś 2 szablony (w sumie miało być więcej, ale jak widzicie po lewej mamy mało zaplanowanych notek, więc postanowiłam trochę zapełnić grafik xDD), jedną tapetę (nic ciekawego) i dwie sygnaturki.

12 sierpnia 2016

469# I know when you're around

Witam!
Wakacje w pełni, a przez ostatnie parę dni udało mi się nadrobić część zaległości w czytaniu i oglądaniu wszystkiego co się tylko da, ale na robienie szablonów i grafiki też starczyło czasu, więc na dzisiejszą notkę macie cztery wolne, a do tego nagłówki (ostatni to współpraca robiona już jakiś czas temu).
W ogóle oglądał ktoś z was Two Worlds? Z odcinka na odcinek coraz bardziej podoba mi się ta drama, Lee Jong-suk jak zawsze genialny ^.^ Ale bez przedłużania, wracam do notki i zapraszam do oglądania prac ;)

9 sierpnia 2016

468# We are PSYCHO

Witajcie, udało mi się przygotować parę rzeczy, aby móc opublikować w końcu jakąś notkę. Nie spodziewajcie się, że dam radę dodawać coś częściej niż parę miesięcy, ale będę się starać.
Mam dla was więcej grafiki niż szablonów, ponieważ mam bardzo fajną pracę wakacyjną, gdzie mogę siedzieć na laptopie - dlatego często bawię się w Photoshopie.
Jeden szablon jest przeróbką szablonu, który zrobiłam jakiś rok temu we współpracy z Robyn Gleams. Zamawiająca poprosiła nas o zmianę nagłówka i prezentuję wam efekt. Poza tym mam cztery tapetki!

20 lipca 2016

462# but mom... it's food


*Jestem głodna ;-;* Hejka naklejka! Jak się macie? Mi jakoś nudno mijają wakacje XD Nie jest tak źle, ale jakoś wspaniale też nie. Skończył mi się limit internetowy na 12 dni ;-; nie przeżywałam tego, miałam za to więcej czasu, że czytać. Zakochałam się w "Czerwonej Królowej" (niedługo pożyczam od przyjaciółki drugą część), uwielbiam twory Charlotte Link oraz Camili Lackberg? Jest tu taki jak ja? XD No dobra, przejdźmy do notki, zapraszam do wyrażania opinii ;)

18 lipca 2016

461# Run

Witam! Jak tam wakacje? Bo moje póki co bardzo leniwie, nie chce mi się robić kompletnie nic. Wiecie, że piątego sierpnia minie dokładne pół roku od mojej pierwszej notki na Pandzie? łał, kiedy to zleciało. Po trochu z tej okazji łapcie dzisiaj trzy wolne szablony, sygnaturki i nagłówek :> Miało być tego więcej, ale się nie udało.

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

2 lipca 2016

454# Time for Changes


Heja! Dawno już nic nie publikowałam.. aż trochę wstyd :p No ale już jestem. Trochę się wydarzyło. Skończyłam gimbazę, dostałam się do tego LO, co chciałam i na ten profil, co chciałam. :) Teraz mogę wyluzować i cieszyć się wakacjami, których jeszcze tak do końca nie czuję szczerze mówiąc, nie wiem, co się dzieje. Jest za gorąco, głowa mnie boli. >.<

13 czerwca 2016

446# I just want to be found

Witam was w ten poniedziałkowy dzień piątą, bo po co trzymać się kolejności, sygnaturką z music tag, do którego już jakiś czas temu nominowała mnie Forain. Dzisiejsza notka miała pojawić się dużo, dużo później, ale egzaminy i zaliczenia sprzyjają robieniu setkom innych rzeczy niż nauka, stąd cztery wolne szablony, w tym trzy w klimatach kpopowych, i aż siedem sygnaturek z wyzwania. 
To udanego początku tygodnia i do kolejnej notki!^^

22 maja 2016

438# We are like young volcanoes

Cześć wam! Jak tam weekend mija? Przechodząc do notki, w dzisiejszej pięć szablonów, w tym tylko jeden niedostępny do pobrania, a poza nimi trzy sygnaturki. Drugi i ostatni szablon to prawdziwy eksperyment, głównie pod względem nagłówkowym *uprzedza* i tematycznym, bo to moje pierwsze prace z Azjatami. Kolejkę dalej muszą przytrzymać zamkniętą, końcówka roku szkolno-akademickiego to zawsze koszmar, ale w wakacje zacznę już przyjmować większe ilości zamówień. To chyba tyle i zapraszam do oglądania^^

12 maja 2016

435# Human Shield


Cześć wszystkim!
W dniu dzisiejszym przedstawiam Wam dwa nagłówki (może ktoś się pokusi na ich wykorzystanie?), jeden wolny szablon i część zamówień, które udało mi się przygotować w terminie. :) Resztę zamawiających chciałabym uspokoić - reszta pojawi się w kolejnej mojej notce, a tak czy siak wysyłam je i instaluję na Waszych blogach zanim pojawią się na Pandzie.
I właśnie dlatego macie dziś możliwość podejrzenia szablonów na żywo już bezpośrednio na blogach. Zachęcam więc na klikanie na linki w tytułach. :)
Ponadto bardzo dziękuję osóbce, która podsunęła mi pomysł na napis na powyższej sygnaturce jakiś czas temu. ;>

25 marca 2016

421# Baleron w kartoflach pod keczupem

Cześć Misie!
Widzieliście już fanpage na facebooku? Jeśli nie to koniecznie zerknijcie tutaj. Gombro i prudence. prowadzą go z zaangażowaniem i z pewnością dzięki tej stronce będziecie na bieżąco z nowościami naszej szabloniarni. Powiadomienia, które tam się pojawiają będą dotyczyły nie tylko nowych postów, ale także naszej współpracy z innymi blogami, wyróżnień naszej szabloniarni na katalogach i wszelkich grach, zabawach i nowościach. ;3

Mam dla was sygnaturkę (jak widzicie powyżej)  i szablon w wiosennych barwach (z którym zapoznacie się poniżej).

Enjoy!

Followers