Cześć wszystkim.
MatkoBoska, znowu muszę pisać powitanie. No więc, ten, właśnie przeszłam staż, nie wiem jakim cudem się tutaj w ogóle znalazłam i zamierzam pochwalić się swoimi pracami. W skład wchodzą dwa zamówienia (no jasne, że po znajomości) i jeden szablon wolny, przerażająco różowy, ale mój faworyt na ten post.
Jak ktoś sobie chce o mnie coś poczytać to zapraszam na moją podstronę, która znajduje się >tutaj<. I tak, przyjmuję zamówienia, maksymalnie dwa i zamykam kolejkę, żeby nie zalegać aż tak bardzo. Jak ktoś jest chętny to bardzo proszę o zapoznanie się z postawionymi wymaganiami. A teraz przechodzimy do sedna sprawy, czyli szablonów:
