Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SZABLON NA ŻYCZNIE. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SZABLON NA ŻYCZNIE. Pokaż wszystkie posty

14 października 2015

371# Idziemy w róż.


Cześć wszystkim.
MatkoBoska, znowu muszę pisać powitanie. No więc, ten, właśnie przeszłam staż, nie wiem jakim cudem się tutaj w ogóle znalazłam i zamierzam pochwalić się swoimi pracami. W skład wchodzą dwa zamówienia (no jasne, że po znajomości) i jeden szablon wolny, przerażająco różowy, ale mój faworyt na ten post.
Jak ktoś sobie chce o mnie coś poczytać to zapraszam na moją podstronę, która znajduje się >tutaj<. I tak, przyjmuję zamówienia, maksymalnie dwa i zamykam kolejkę, żeby nie zalegać aż tak bardzo. Jak ktoś jest chętny to bardzo proszę o zapoznanie się z postawionymi wymaganiami. A teraz przechodzimy do sedna sprawy, czyli szablonów:

20 października 2012

040# SZABLON NA ŻYCZENIE: Beelzebub

Witamy!
Pierwszy raz dodajemy szablony z akcji "Szablon na życznie", i pierwszy raz pojawią się twory z anime Beelzebub:D Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu. 
Ta akcja ma na celu to byście zaczęli się troszkę bardziej udzielać, bo gdy sytuacja wygląda tak jak jest teraz to wcale nie chcę się robić żadnych prac. Dlatego proszę. Motywujcie nas swoimi komentarzami!

Szablon od bleachowej:
55: Beelzebub #1
 {POBIERZ  /  PODGLĄD}
Szablon przystosowany do Mozilli.

Szablon od Mizu
57:
 {PODGLĄD & POBIERZ}

Followers