Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Komiks. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Komiks. Pokaż wszystkie posty

14 stycznia 2016

398# X-Men


(Nagłówek stworzony razem z Fantazją).

Fazuję od jakiegoś czasu na X-Menów, więc stąd ta notka. Pokochałam X-Menów, Wolverine'a i nie mogę się doczekać na nadchodzące w tym roku i przyszłym filmy. Dzięki temu wróciła mi wena na szablony.
Za niedługo wybije nam 400 notka i 800 szablon. Wiecie, że jestem tu już prawie dwa lata i prawie od 250 notek?  Dodałam tu 150 szablonów. Liczby są straszne.











18 maja 2015

310# BAM!

 

Czeeeść!

Na wstępie ucieszę Was (mam nadzieję ._.) stwierdzeniem, że od dziś znów można u mnie składać zamówienia. Przyjmę ich pewnie kilka i postaram się wykonać zanim sesja mnie doszczętnie pochłonie (bo póki co idzie wyjątkowo gładko... o.O).
Potrzebuję inspiracji, a już niejednokrotnie się przekonałam, że kto jak kto - ale nasi czytelnicy i zamawiający ją zapewniają. ;) Zapraszam do zapoznania się z zakładką "zamówienia".
Dziś przedstawię Wam szablon, z którego jestem zadowolona. Zabierałam się w zeszłym tygodniu za różnorakie prace. Kombinowałam tak i siak, ale nic kompletnie mi nie wychodziło. Tylko ten jakoś wpadł mi w oko... Mam nadzieję, że Wam również się spodoba i komuś ten nieco pstrokaty szablonik posłuży jako ozdoba na bloga.

Followers