Pokazywanie postów oznaczonych etykietą różowe. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą różowe. Pokaż wszystkie posty

17 marca 2016

419# fools

heeeej!
Jak tam żyjecie? Przez mój totalny bezwen pewnie nie pojawiłoby się nic, ale przesłuchanie jednego albumu zainspirowało do zrobienia nagłówka i pierwszego szablonu ^.^ a dalej już z górki. Na tę notkę udało mi się wykonać aż dwie sygnaturki, wspomniany nagłówek - który wyszedł strasznie chaotycznie, ale jestem z niego względnie zadowolona oraz trzy szablony. I jednak wstrzymuje się z przyjmowaniem zamówień, ale dalej chętnie przygarnę wszelkie propozycje c: 
Zapraszam do oglądania. Póki co, można w wersji live.

1 marca 2016

413# Faded

no hej.
Co u was? Marzec zapowiada się bardzo intensywnie, już teraz nie mam praktycznie czasu na nic :< Chęci w sumie też. Ale koniec narzekania. Dzisiaj oddaje dwa zamówienia - które powędrowały do zamawiających niedaleki czas temu. Mam nadzieję, że szablony posłużą jak najdłużej - a poza nimi dwa wolne do kompletu. No i sygnaturkę, mimo że miałam nie dotykać grafiki :P Kolejkę muszę zamknąć co najmniej na dwa tygodnie, później otworzę :)
I przygarnę propozycje na kolejne prace, brakuje mi pomysłów... Tymczasem zapraszam do oglądania.

28 lutego 2016

412# New Americana

*chwila zgonu dla mnie*

Tak, właśnie skończyły mi się ferie i jutro muszę już iść do szkoły. Czy wy słyszycie mój szloch? Ja nie wiem jak ja wstanę na 8 do szkoły, i przetrwam znowu tyle godzin. Ech, pociesza mnie jedynie fakt, że niedługo znowu  święta i powoli wakacje *-* Ale koniec gadania o mnie. Dziś mam dla was 4 szablony 5 szablonów, z czego dwa to współprace. Pierwszy wykonałam wspólnie z Robyn, oczywiście ona włożyła w to więcej niż ja. Dorobiła kody do szablonu, który wygląda nieziemsko prawda? Druga współpraca jest z emergency <3 Jak wam się podobają prace?

27 lipca 2015

340# No, please don't wake me now

[Ten gif jest niesamowity <3]


Cześć, skarbeńki ♥
Co tam u was słychać? Jak mijają wakacje i w ogóle? Tak, tak... Radosną paplaniną nie zamydlę waszych bezbłędnych oczek i jednak będę musiała się wytłumaczyć. Dawno mnie nie było. Miałam troszkę spraw do załatwienia, mniej i bardziej przyjemnych. I w sumie nadal je załatwiam, ale to już nie jest tak absorbujące jak wcześniej xD Przez pewien czas myślałam nawet nad przejściem na graficzną emeryturę... Ciii, wcale tego nie słyszeliście, bo już mi przeszło.
Tak czy siak wpadam do was dzisiaj ze wszystkimi zamówieniami, także... Będzie się działo i troszkę sobie jeszcze pogadam.

28 czerwca 2014

192# Hope




Cześć!
No dawno mnie tu nie było i po prawdzie jestem na urlopie, ale ostatnio coś mi graficzne chęci wróciły i przygotowałam dla Was kilka szablonów. :)
Jestem z nich zadowolona i prawdopodobnie wcześniej wrócę z urlopu - to się jednak okaże, mam ostatni egzamin. Trzymajcie kciuki żeby zarządzanie i organizacja w administracji publicznej mnie nie pokonały.
Kobietka od tego przedmiotu jest szalona i zdaje się, że skończę swój licencjat dopiero we wrześniu... Nawet dziekan do niej dzwonił żeby troszkę nam odpuściła. A czy to zrobi - okaże się właśnie dziś.

Tymczasem przejdźmy do graficznej części notki.

10 maja 2013

092# Powracam?

Witam,
postanowiłam, że wracam na moją drogą i kochaną Pandę. Dość długo nie zaglądałam i nie dodawałam notki bądź szablonu. Ponieważ wylądowałam w szpitalu a następnie długo dochodziłam do siebie... Przez tydzień męczyłam się by dojść do wc a co dopiero włączyć komputer! Nikomu tego nie życzę! Ostatnie miesiące były dla mnie męczarnią.
25 kwietnia skończyłam 22 lata o.O Boże... Jak czas szybko ucieka!

Co do szablonu. Prosty, najprostszy jaki może być... Przyszłe dni spędzę na szkoleniu się w PS, Gimpie i blogerze. Niestety wszystko idzie do przodu, nawet jeśli ja utknęłam w czasie na dłuuuugi czas. -.-
Przyjmuję zamówienia (max. 3 w miesiącu) bo nie mam pomysłu co zrobić >.< Masakra T.T

135# Byle co

Wiem, szablon straszny lecz na moje siły (dzisiaj) tylko na tyle mnie stać. Obiecuję, że następne szablony będą o niebo lepsze!!!

3 października 2012

034# Dubidubi duba

Witam!
Przepraszam z góry za późne dodanie szablonów. Przez ostatnie dni 'wena' opuściła mnie ToT. To był tragiczny czas dla mnie i na wszelkie sposoby starałam się odzyskać 'ją'!
Na szczęście, 'wena' się zlitowała nade mną i powróciła :D Może nie w takiej sile jak było na początku.. -.- Ale to zawsze coś!

Dear Draguś.
Dałaś mi wyzwanie o.O Pierwszy raz zmieniałam włosy na obrazku i ciężko się nad tym męczyłam. Mam nadzieję, że pomimo braku profesji w mojej pracy, to jednak któraś wersja Ci się spodoba :3

Dla Draguś:
46. Zamówienie

Dwie wersje! :3
Numero 1 {podgląd / pobierz}
Numero 2 {podgląd / pobierz}

Dla Yukiś:
47. Zamówienie
 {podgląd / pobierz}

Dla Yumi (też dwie wersje):
48.Zamówienie

Numero 1 {podgląd / pobierz}
Numero 2 {podgląd / pobierz}

To tyle z szablonów. Uff... Trochę się nad nimi napracowałam - zwłaszcza gdy weny mi zabrakło T.T

PS: Pierwsza wersja dla Yumi - robiłam to po raz pierwszy! ^^"

31 sierpnia 2012

024# Różowo


34
tło: ffffff (kolor) obrazek1
czcionka: ffffff (kolor)
linki: ccbabe (kolor)

dokładna instrukcja tu:
informacje do dostosowania wielkości bloga:
szerokość całego bloga 900px
lewy i prawy pasek 195px

W razie problemów z ustawieniem szablonu lub wprowadzeniem zmian komentuj:)

PS. Zamówiesie już robię, ale jest dość wymagające. Przepraszam, że jeszcze się z tym nie uwinęłam.

Followers