Okazuje się, że w nowym semestrze mam zajęcia raz w tygodniu... Nie mam co zrobić z wolnym czasem i szukam pracy. Znając życie znów pójdę na słuchawkę choć płaca marna... Tam jest pewność, że mnie przyjmą. No i lepsze to niż nic, prawda?
Druga sprawa nim przejdziemy do graficznej części posta... Wybiera się ktoś na Pyrkon? Będziecie mogli mnie tam znaleźć! Nawet poprowadzę panel z zakresu M&A. Jeśli ktoś ma więc ochotę poznać Zielonego Kociaka - zapraszam na ten konwent - posłuchacie ode mnie ciekawostek, genezy, historii... No, wszystkiego o Studio Ghibli!
A teraz przejdźmy do najważniejszego!
Jakoś tak... Szybko mi poszło z tymi szablonami. :)
Niemniej starałam się wszystkie dopracować i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Wszystkie trzy prace uważam za udane!
Mam nadzieję, że i Wam się spodobają.
Dzisiaj będzie bardzo, bardzo niemangowo. :) Następnym razem postaram się poprawić i wykonać coś z japońskich animacji... Jest coś co szczególnie chcielibyście zobaczyć?
247# Fashion
podgląd | pobierz
Szczerze mówiąc zaczęłam od swojego faworyta. :) Podoba mi się kolorystyka i CSS... Może graficznie jakoś idealnie nie jest, ale przesyt w tej kwestii chyba nie zawsze jest potrzebne, prawda? :D
Siedziałam nad nim najdłużej... :D
248# Vintage
Już dawno planowałam zrobienie czegoś w takim właśnie stylu. Jestem zadowolona i lekko zaskoczona, że wyszło to tak, a nie inaczej. Działałam dość spontanicznie i nie spodziewałam się takiego efektu... Nie jest jednak zły, prawda?
podgląd | pobierz
249# Carpe Diem
Bardzo lubię Emmę Watson. Ten szablon może wygląda tak... Szablonowo, ale starałam się dodać do niego coś od siebie, sprawić by robił wrażenie oryginalniejszego.
podgląd | pobierz
Nie wyszło mi to jak widać za bardzo... :D
Jakby na to jednak nie spojrzeć choć najgorszy z prezentowanych w moim mniemaniu - bywało już z mojej strony dużo gorzej.
Także mam nadzieję, że i w Waszej ocenie nie jest taki zły!
Pozdrawiam serdecznie!
I do następnego! :)


