Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vintage. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vintage. Pokaż wszystkie posty

5 marca 2014

149# Misz-masz

Cześć!

Okazuje się, że w nowym semestrze mam zajęcia raz w tygodniu... Nie mam co zrobić z wolnym czasem i szukam pracy. Znając życie znów pójdę na słuchawkę choć płaca marna... Tam jest pewność, że mnie przyjmą. No i lepsze to niż nic, prawda?
Druga sprawa nim przejdziemy do graficznej części posta... Wybiera się ktoś na Pyrkon? Będziecie mogli mnie tam znaleźć! Nawet poprowadzę panel z zakresu M&A. Jeśli ktoś ma więc ochotę poznać Zielonego Kociaka - zapraszam na ten konwent - posłuchacie ode mnie ciekawostek, genezy, historii... No, wszystkiego o Studio Ghibli!

A teraz przejdźmy do najważniejszego!

Jakoś tak... Szybko mi poszło z tymi szablonami. :)
Niemniej starałam się wszystkie dopracować i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Wszystkie trzy prace uważam za udane!
Mam nadzieję, że i Wam się spodobają.
Dzisiaj będzie bardzo, bardzo niemangowo. :) Następnym razem postaram się poprawić i wykonać coś z japońskich animacji... Jest coś co szczególnie chcielibyście zobaczyć?

247# Fashion
podgląd | pobierz

Szczerze mówiąc zaczęłam od swojego faworyta. :) Podoba mi się kolorystyka i CSS... Może graficznie jakoś idealnie nie jest, ale przesyt w tej kwestii chyba nie zawsze jest potrzebne, prawda? :D
Siedziałam nad nim najdłużej... :D

248# Vintage
podgląd | pobierz
Już dawno planowałam zrobienie czegoś w takim właśnie stylu. Jestem zadowolona i lekko zaskoczona, że wyszło to tak, a nie inaczej. Działałam dość spontanicznie i nie spodziewałam się takiego efektu... Nie jest jednak zły, prawda?

249# Carpe Diem

podgląd | pobierz
Bardzo lubię Emmę Watson. Ten szablon może wygląda tak... Szablonowo, ale starałam się dodać do niego coś od siebie, sprawić by robił wrażenie oryginalniejszego.
Nie wyszło mi to jak widać za bardzo... :D
Jakby na to jednak nie spojrzeć choć najgorszy z prezentowanych w moim mniemaniu - bywało już z mojej strony dużo gorzej.
Także mam nadzieję, że i w Waszej ocenie nie jest taki zły!

Pozdrawiam serdecznie!
I do następnego! :)

Followers