Jako iż zrobiłam jeden szablon postanowiłam podzielić się nim pandowiczom ponieważ niesamowicie tu pusto! A pod koniec grudnia codziennie jakieś nowości były.. Eh, nowy rok i więcej lenistwa! ;)
A i naprawdę fajny jest na głównej, w końcu jakaś panda zawitała<3
104# GRUNGE.
+ zapraszam na sinnera!
