Hejka, siemaneczko! Dawno się nie widzieliśmy... Notka ode mnie miała się pojawić już ostatnio, ale coś nie pykło... Mam już problemy z pamięcią! Ogólnie dawno nigdzie się nie udzielałam, ale wiadomo, pochłonęło mnie życie, jak to mówią. Od maja/czerwca mam zamiar bardziej się udzielać, nie wiem tylko jak to wypadnie w praktyce. :)
Na dzisiaj mam przygotowane dwa szablony, jeden jest już stary, widniał na mojej podstronie, a drugi zrobiłam na rozgrzewkę - jest prosty, bez bajerów. Czuję się strasznie zacofana, bo to tak na dobrą sprawę pierwszy szablon zrobiony przeze mnie od bardzo długiego czasu, także tego. Nie spodziewajcie się po mnie cudów, bo te czasy już niestety minęły. ;>
