Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szare. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szare. Pokaż wszystkie posty

19 kwietnia 2017

495# This world is gonna burn, burn burn burn

♫  MS MR - Dark Doo Wop
Hejo.
Fajny debiut, nie? Pierwszy mój własny post na Pandę, a ja przychodzę do Was z jedną moją pracą... ale cóż... żałuję, że nie mam więcej czasu, aby wykonać dla Was kilka szablonów. Wybaczycie, prawda? ;)

3 sierpnia 2016

466# Starting down a new path


Cześć!
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Domęczyłam w końcu te zamówienia, które przyjęłam :D yay! Oby przypadły do gustu.
Dzisiaj już naprawdę jestem ciasno w terminie, bo dosłownie kilka minut przed końcem dnia, uf. 
Jak wasze wakacje? Ja wreszcie odnalazłam w sobie jakieś natchnienie i zaczęłam ćwiczyć! Zgubiłam już kilka kilogramów, więc naprawdę jestem zadowolona. Jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś ze sobą zrobić. 
A teraz wracam do notki: dzisiaj dwie prace. Zapraszam do obejrzenia ;)

30 kwietnia 2016

431# I want some cheeze cake~ I want some deadpresident~


Elo morelo (≧∇≦)/ Jak życie kochani? U mnie trochę się pozmieniało, stałam się oficjalnie hot 18 i dorosłość tak mnie przytłoczyła, że byłam chora przez dwa tygodnie i nadal mam taki katar, że zużywam cztery opakowania chusteczek dziennie XD
Przechodząc do szablonów - miał się pojawić jeszcze jeden, ale już mi się nie chciało nie wyrobiłam się. Dlatego zobaczycie go następnym razem ^^ Ale jako zadośćuczynienie, mam dla was dwie sygnaturki (gdzie w przeciwieństwie do szablonów można zobaczyć odrobinę grafiki).
Przypominam, że moja kolejka jest otwarta i do następnego razu ~! ヘ(= ̄∇ ̄)ノ

25 kwietnia 2016

429# Why can't I say that I'm in love? I wanna shout it from the rooftops


Hejka, siemaneczko! Dawno się nie widzieliśmy... Notka ode mnie miała się pojawić już ostatnio, ale coś nie pykło... Mam już problemy z pamięcią! Ogólnie dawno nigdzie się nie udzielałam, ale wiadomo, pochłonęło mnie życie, jak to mówią. Od maja/czerwca mam zamiar bardziej się udzielać, nie wiem tylko jak to wypadnie w praktyce. :) 
Na dzisiaj mam przygotowane dwa szablony, jeden jest już stary, widniał na mojej podstronie, a drugi zrobiłam na rozgrzewkę - jest prosty, bez bajerów. Czuję się strasznie zacofana, bo to tak na dobrą sprawę pierwszy szablon zrobiony przeze mnie od bardzo długiego czasu, także tego. Nie spodziewajcie się po mnie cudów, bo te czasy już niestety minęły. ;>

13 maja 2015

308# hakuna niematata


Oh god, zabieram się do publikacji tego posta od czterech godzin i nie mogę skończyć. Ogarnęło mnie jesienne otępienie z półrocznym opóźnieniem. Nie mam na nic ochoty, zero energii. Miało być kilka wolnych, bo co prawda grafika jest gotowa, ale zwyczajnie nie dałam rady. Jestem okropna, wiem. Nawet dzisiaj do szkoły nie poszłam, tylko piwniczyłam w łóżku słuchając muzyki. Jutro pewnie się zwolnię z dwóch ostatnich lekcji, na których ma być jakiś sprawdzian; nie miałam motywacji do nauki. Liczę, że ten okres nie potrwa długo, muszę się pozbierać. Dziwne, bo o ile przez ostatnie tygodnie dosłownie paliłam się na myśl o koncercie Imagine Dragons, teraz kompletnie mi to zwisa. Na początku posta coś inspirowane ich nową płytą i opowiadaniem, które już niedługo "uruchomię" - zapraszam fanów obyczajówek z jajem.

Który to mój już szablon tutaj? Zresztą, whatever.

9 marca 2015

288# could be like a cool kids

(c) Kougamiś od Renifercia dla Nezji ♥

Cześć robaczki! Ale mnie dawno tutaj nie było. Sumimasen więc i już tłumaczę, że to wszystko wina szkoły i braku weny. Nie chcę wam tutaj wrzucać byle czego. Dlatego podczas nieobecności nie próżnowałam! Podszkoliłam CSS na stronach, do których linki znajdziecie w creditsach i zainwestowałam w Topaz Cleana, od którego nie chciałabym się uzależnić, choć to chyba nieuniknione. Poza tym swoją wenę podbudowałam oglądaniem kolejnych animców, przede wszystkim mojego nowego bisha Ko z Psycho-Pass, moimi duperami z Kuroko no Basuke i drugim sezonem Tokyo Ghoula. Wszystkie serie gorąco polecam. No dobra, już nie ględzę, tylko daję, co jestem wam winna! (a w ogóle to widzieliście, jaki mamy ładny szablon główny? Nah, miłość)

7 marca 2015

287# Diabeł we mnie


Praca zrobiona na wyzwanie Spisu Graficznego.
Ten tydzień w mojej szkole oznaczał tydzień matur próbnych. Trzy egzaminy pisemne + dwa ustne. Jak mi poszło? Pisemnymi się nie przejmuję, raczej wszystko pozdawane, a ustny angielski zaliczony na 57%. Jednak nie zdałam polskiego ustnego, co mnie dosyć zdziwiło. W tym miejscu był długi opis mojego narzekania na jakże sprawiedliwą komisję, ale stwierdziłam, że nie będę Was zanudzać, bo to nie ma sensu. Zdążyłam się wygadać mojej mamie chrzestnej :)

6 lutego 2015

279# Chwila odpoczynku

Niestety nie oczekujcie ode mnie takiej aktywności jak przez ostatni rok. Większość mojego czasu spędzanego na komputerze pochłania edycja w grupie skanlacyjnej Wanted Team. To nie pochłania tylko czasu - również moją wenę. Kiedy człowiek siedzi cztery godziny nad jednym rozdziałem, Photoshop może mu zbrzydnąć. Ostatnio zrobiłam cokolwiek tylko dzięki Renfri, która mnie natchnęła. W zanadrzu mam jeden nagłówek, ale nie miałam siły pisać CSS'a, dlatego pojawi się następnym razem.

11 grudnia 2014

262# codeine for numb hearts and patching up cut arms


Cześć kochani. Już chwilkę mnie tutaj nie było, ale naprawdę nic na to nie poradzę i nie będę wymyślać sobie wymówek. Jest wena, są szablony, nie ma - nie ma i mnie. Poza tym ostatnio jakoś słabo czuję się związana z Pandą. Mam wrażenie, że jestem tutaj na doczepkę i właściwie mogłoby mnie nie być. Nie należę chyba do "pandowej rodzinki" (jeszcze?) :). Jestem dumna z powyższej sygnaturki inspirowanej Zankyou no Terror. Anime godne polecenia, pozostawia rysę na duszy, a ja uwielbiam takie. Poniżej oddaję zamówienia i szablon z pandowych propozycji, całkiem zresztą moim zdaniem udany. Następne moje prace zobaczycie pewnie dopiero na naszych blogowych świętach - przybądźcie tłumnie! ♥

24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

17 listopada 2014

252# Can I still get into heaven if I kill myself?

La Dispute - King Park

Ugh, nienawidzę tego roku. Naprawdę, 2014 traktuje mnie jak śmiecia i kopie w tyłek przy pierwszej lepszej okazji. Jak dobrze, że niedługo się kończy. A w ogóle faceci to świnie, kto się zgodzi? *podnosi łapkę w górę*. Czytam więc kryminały skandynawskie i czekam na śnieg.
Dzisiaj oddaję tylko zamówienia, wyrzuty sumienia trzymania ich tak długo nie dały mi spokoju. Mam nadzieję, że wszystko wszystkim pasuje. W razie co krzyczeć w komentarzach, bo ostatnio brakuje mi czasu na inne portale społecznościowe. Na razie przyjmę jeszcze 1-2 zamówienia. Idę umierać dalej, ahoj!

9 listopada 2014

248# Masz babo placek

Gojira - The Axe


Witam wszystkich! :)


Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Szczególny ukłon w stronę Eveline Dee, Mrs. Punk, Natx, Rosesyllii, Kaeru oraz Sasame Ka, których prace uświetniły poprzednią notkę. Spisałyście się świetnie! Prawdziwa uczta dla oczu. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji również będziemy mogły Was ugościć. :)
Bawiliśmy się świetnie. Przed nami lepsza część naszej gierki... Jak zawsze wykonamy (z gośćmi!) grafikę z czwórką finalistów z poprzedniej notki.

Oto oni:


28 października 2014

243# I got wicked


Dzisiaj publikuję mój 99 i 100 szablon na Pandzi. Kto by pomyślał, że tak szybko dorobię się takiej liczby? Muszę przyznać, że bardzo mnie wciągnęło i chyba nie ma tygodnia, w którym nie otworzyłam Photoshopa albo bloga i grzebała w CSS'ie.
Mam nadzieję, że wybaczycie mi niedokładny cytat - w drugim szablonie zamiast 'got', powinno być 'get' (jak w tytule piosenki u góry), ale tekst wciąż ma sens i dopiero przy montowaniu tej notki to zobaczyłam, więc nie chciało mi się wszystkiego poprawiać.

25 marca 2014

156# Dear You

Cześć! :)
Dziś dwa szablony z zamówień i jeden wolny. :)
Miało być bardziej postapokaliptycznie, a wyszło mi delikatniutko - może następnym razem się uda bardziej... Zwłaszcza, że w planach mam szablon z zombie! Tak z okazji zakończenia sezonu TWD pewnie się pojawi. Najpewniej w poniedziałek, o ile uda mi się ogarnąć w weekend.
Mam nadzieję, że się Wam spodobają!

266# Dla Camil Handersone
podgląd | pobierz
Mi się podoba bardzo. Przyznam, że się przy nim nie namęczyłam bo od razu po zobaczeniu tego arta wpadłam na pomysł i... Oto co mi się wylęgło. :)
Nie przepadam za stricte czarno-białymi szablonami i odcieniami szarości, ale tutaj wyszło wyjątkowo udanie to połączenie.

267. Dla Miroki Nami

podgląd | pobierz

Tutaj przyznać muszę było trochę ciężej. Kolorystyka jednak ostatecznie mi się spodobała. Fajne są w sumie takie... Ostrzejsze szablony, nie uważacie? :D

268# Regular
podgląd | pobierz

Tutaj właściwie nie tyle co się szablon nie spodobał, co się zwyczajnie nie zrozumiałyśmy. :)
W następnej notce trzy zamówienia dla  Ley (tak to się odmienia?) i szablon wolny. Pewnie z jakiegoś animca... Może macie co do tego propozycje? Czegoś na Pandzie Wam brakuje, czegoś chcielibyście więcej?  :)
Tak czy siak notka pojawi się pod koniec tygodnia.
Bądźcie czujni!
Pozdrawiam!



9 lutego 2014

144# Skala odcieni szarości

Cześć! 

Przeszłam Deus Exa, a inne gry albo mi się podobają, albo mój komputer nie jest w stanie ich pociągnąć... Sesja mi się w dodatku skończyła zanim na dobre się zaczęła! No, a przez nadmiar wolnego czasu jestem w stanie robić... Wszystko. Dnie mi się wleką mimo, ze spotykam się ze znajomymi, randkuję, robię szablony, piekę, sprzątam, gotuję. Jakby moja doba nagle się wydłużyła. Chyba powinnam się wziąć za licencjat, bo zdaje się, że powyższe czynności wykonuję w ramach prokrastynacji... :D 

Teraz może przejdźmy do nieco bardziej graficznej części posta.

Dzisiaj prezentuję kilka szarych szablonów z delikatnymi akcentami innych barw. Spodobała mi się taka kolorystyka i... No zdecydowałam się właśnie na coś takiego.

Pierwszy wykonany przeze mnie szablon jest z mangi Kimi Ni Todoke, którą naprawdę bardzo polecam! Romantyczne i miejscami bardzo słodkie... Nadchodzą walentynki i tak jakoś mnie wzięło na powtórzenie tego. 
Dla tych, którzy za mangą nie przepadają  - anime też jest...
Swoją drogą kojarzycie inne, mniej popularne serie tego typu? Lubię romansidła, komedie romantyczne i ostatnimi czasy nie mogę znaleźć nic ciekawego...
Przejdźmy do szablonu!

215# Love me tender
podgląd | pobierz

Kolejny szablon jest dla mnie czymś nowym. Pierwszy raz skupiłam się od początku na formie. Nawet rozrysowałam sobie mniej więcej jaki ma być układ... Później znalazłam potrzebne materiały i oto on! Mam nadzieję, że się Wam spodoba. 


216# I'll never forget
podgląd | pobierz

Na dziś to wszystko z mojej strony.
Rzecz jasna pozdrawiam i czekam na Wasze opinie odnośnie moich prac.
Do napisania wkrótce!

16 września 2013

112# Face

Dzisiaj będzie biednie.
Mam tylko poprawiony nagłówek i szablon, który zrobiłam kiedyś tam przez wakacje.
Nie zdążyłam zrobić drugiego zamówienia, bo nie mogę znaleźć odpowiednich artów. Droga Chi, mam nadzieję że nie pomylę postaci bo nie znam tej serii. Mimo to, na 26 już na pewno szablon wykonam!




169

Obrazki w cytatach i awatary wyostrzają
się po najechaniu, z kolei linki się rozmazują.

Followers