Szablonów miałam zrobić kilka, nawet byłam w trakcie robienia drugiego, ale... Ten się skasował z jakiegoś powodu itd... Przysiadłam do niego co prawda jeszcze raz bo wszystkie materiały miałam zapisane, ale! Udało mi się zainstalować sterowniki do karty graficznej (w końcu!) i zamiast bawić się grafiką zaczęłam grać w Deus Exa... Także możecie się spodziewać, że kolejna moja praca będzie o tematyce bardziej cyberpunkowej...
Tak czy siak szablon przedstawiam Wam tylko jeden. Udany zdaje się... No, mi się podoba. :)
Oto, moi drodzy - Dean i Sam z Supernaturala... Ogląda ktoś? Bo jeśli mam być szczera - ja niezbyt. Widziałam kilka odcinków, ale ilość sezonów, które się pojawiły nieco mnie przytłacza. No, ale postaram się to nadrobić...
Tak czy siak tak jakoś... Mi się o tym myślało i uznałam, że fajnie jakby i serialowe bardziej rzeczy się tu pojawiały.
Oglądacie jakieś? Chcielibyście coś ode mnie w takiej tematyce zobaczyć?
212#
Powiem Wam szczerze, że w mojej opinii ten szablon naprawdę mi się udał. Jestem z niego zadowolona... Prawie jak z tego z Erzą z przedostatniego mojego postu.
podgląd | pobierz
Postaram się mimo gier, które teraz stoją przede mną otworem na następny raz wykonać więcej tych szablonów.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
I czekam na komentarze!
