Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Yaoi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Yaoi. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

19 kwietnia 2016

427# Demons

A tak walnę nagłówek z Gd, a co tam! Lubię go <3
Hej hej, z tej strony December. Dołączyłam do pandy już... dawno, ale dopiero teraz dodaję pierwszą notkę. Cóż, matura xD Dawno też nie dotykałam się do kodów, ale jakoś idzie. Dzisiaj wszystko nowiuteńkie oprócz szablonu z psycho pass. Ten chyba jako jedyna dzisiejsza praca wygląda przyzwoicie, bo robiony daaaawno temu przed tą moją przerwą. Ach, te czasy, kiedy jeszcze potrafiłam robić szablony, nagłówki i inne prace...

17 marca 2016

419# fools

heeeej!
Jak tam żyjecie? Przez mój totalny bezwen pewnie nie pojawiłoby się nic, ale przesłuchanie jednego albumu zainspirowało do zrobienia nagłówka i pierwszego szablonu ^.^ a dalej już z górki. Na tę notkę udało mi się wykonać aż dwie sygnaturki, wspomniany nagłówek - który wyszedł strasznie chaotycznie, ale jestem z niego względnie zadowolona oraz trzy szablony. I jednak wstrzymuje się z przyjmowaniem zamówień, ale dalej chętnie przygarnę wszelkie propozycje c: 
Zapraszam do oglądania. Póki co, można w wersji live.

11 lutego 2016

407# Zagraj Razem z Pandą 10!


Witam wszystkich serdecznie!
Dziś - tak jak zapowiadałyśmy, rozpoczynamy nasz imprezowy maraton. W notce przedstawiamy prace, które zostały zainspirowane naszą zabawą w ostatnią literę. Jej przebieg możecie śledzić tutaj. Zwycięskimi słówkami okazały się być nibynóżki, Irlandia, agrafka oraz anime. To pierwsze nie cieszyło się uznaniem i niestety nikt nie wykonał pracy o tematyce nibynóżek... W ramach rekompensaty dla dyskryminowanego słowa w naszej zabawie, podzielę się z wami kawałem!



Ameba do ameby:
- Zaraz Cię kopnę!
- Niby czym?
- Nibynóżką!




Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się... Zapraszam zatem na graficzny pokaz przygotowany nie tylko przez szabloniarki Pandy, ale również gości, którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością.
Dziękujemy! :)

13 listopada 2015

382# Małe co-nieco na osłodę

Przyciśnijcie mnie, żeby zrobiła szablon z tym nagłówkiem. Bardzo mi się podoba, ale nie mam teraz wystarczająco motywacji, żeby siedzieć nad całym kodem. Chyba że znajdzie się duszyczka, która będzie gotowa przygarnąć ten nagłówek za mnie :)
Dzisiaj tylko jedno zamówienie. Jak to, przyjmujesz zamówienia? Nie, to wyjątkowo zrobiłam dla znajomej ;p
Nie wracam z urlopu, po prostu zrobiłam coś i trudno, żeby mi po prostu leżał szablon na dysku.







6 lutego 2015

279# Chwila odpoczynku

Niestety nie oczekujcie ode mnie takiej aktywności jak przez ostatni rok. Większość mojego czasu spędzanego na komputerze pochłania edycja w grupie skanlacyjnej Wanted Team. To nie pochłania tylko czasu - również moją wenę. Kiedy człowiek siedzi cztery godziny nad jednym rozdziałem, Photoshop może mu zbrzydnąć. Ostatnio zrobiłam cokolwiek tylko dzięki Renfri, która mnie natchnęła. W zanadrzu mam jeden nagłówek, ale nie miałam siły pisać CSS'a, dlatego pojawi się następnym razem.

31 stycznia 2015

277# Now that your rose is in bloom~

(c) Zielony Kociak

(Ten cover zrobili znajomi z chóru mojej siostry, są super *-*)

Witam was, moje skarby tego jakże ponurego popołudnia c: Macie ferie? Bo ja właśnie kończę pierwszy tydzień xD Troszkę pracowałam, ale to nadal troszkę za mało jak ja mój gust. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zrobię coś więcej.

3 grudnia 2014

259# Pięć setek i jeszcze trochę

Coś ostatnio cicho tutaj... Komentujący, uaktywnić się, bo tak niefajnie się tworzy, kiedy nie ma odzewu z Waszej strony ;_;
Gra, która powinna się pojawić na początku miesiąca - cóż, nie jest nic przygotowane, więc musimy ją przełożyć. Jeśli chcecie, żebyśmy wzięły się do roboty, to zmotywujcie nas jakoś i upominajcie się, to pomaga!
Dzisiaj publikuję zamówienia oraz szablon, który wysłałam na NPG. Uwaga, przekraczamy pięćset szablonów na Pandzie! :D




24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

20 października 2014

239# Closer to wrong


Chwila na reklamę :D

Niedawno rozpoczęliśmy akcję #RóżoweCiasteczka.
Akcja ma promować aktywne czytelnictwo wśród polskiej grupy internetowych autorów, co obejmuje treściwe komentowanie opowiadań. Skupia ona autorów, którzy chcąc otrzymać komentarz, mają samemu skomentować, dając dobry przykład formułowania oraz odbierania krytyki.
Wspólnie szerzymy motywację, wenę i samozaparcie oraz dobre nawyki czytelnicze. Staramy się też wzajemnie czegoś nauczyć.
Dotyczy to jednak (jak na razie) tylko opowiadań autorskich oraz potterowskich.
Na razie jesteśmy dostępni tutaj: facebook. A w przygotowaniu jest nasz blog, na który przenosimy cała akcję: blog.

22 sierpnia 2014

215# Rebirthing

Skillet - Rebirthing

Cześć, tu znowu ja ;p Przestawiam Wam dzisiaj dwa minimalistyczne zamówienia. Czemu ostatnio ludzie tak bardzo polubili minimalizm? Niby ma coś w sobie, ale już mi się znudził, smutek.

17 sierpnia 2014

213# Anime

Przed Wami kolejna porcja grafiki związanej z naszą grą w ostatnią literę. Prace zostały wykonane z anime Noragami, Ichiban Ushiro no Daimaou, Uta no☆Prince-sama♪ i Air. Nie zdziwiłam się, że najwięcej osób wybrało Noragami ;p Dziękujemy wszystkim za udział, jesteście kochani <3
Zapraszamy do kolejnej zabawy w komentarzach - tym razem temat wybrany przez Was!

10 sierpnia 2014

210# Znowu Shingeki

Znowu Shingeki, tak, wiem, ale koleżanka przesłała mi sporo renderów własnej roboty i nie potrafię się powstrzymać. To anime cały czas siedzi mi w głowie, nawet napisałam fanficka, którego niedawno skończyłam.
Cherry Różowa, usiłuję się z Tobą skontaktować, ale cały czas wyskakuje mi, że mail nie istnieje. Odezwij się do mnie, ponieważ nie wykonam Twojego zamówienia i wypadniesz z kolejki.

10 lipca 2014

198# Konwent, konwent, konwent!

Widzę, że dobrze się bawiliście dzięki naszej małej grze i na pewno powtórzymy ją wkrótce :) Ostatnio przez dwa dni nie miałam internetu, dlatego dzisiaj mam tylko jeden szablon, ponieważ technicznie nie miałam jak stworzyć CSS-a. Ale możliwe, że któryś z nagłówków będzie w przyszłości szablonem, bo podobają mi się.
Poza tym zapraszam na Panda Juniors, ponieważ czekamy na Wasze komentarze odnośnie naszej stażystki! Jeśli pozytywnie wyrazicie się o jej pracach, jest duża szansa, że przejdzie staż i dołączy do naszej ekipy Pandy Matki :D


30 czerwca 2014

193# Zamówienia

Ostatnio prawie w ogóle nie otwierałam Photoshopa, więc nie spodziewajcie się za dużo ode mnie ;p Oddaję dzisiaj dwa zamówienia, jeszcze dwa mi zostały, więc te ostatnie postaram się w tym tygodniu oddać. Przepraszam Wymysł wyobraźni, że musisz tyle czekać, mam nadzieję, że będzie warto :)
Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do obejrzenia mojego najnowszego tworu: shingeki no kyojin CRACK :D

24 czerwca 2014

190# Up In The Air

30 Seconds To Mars - Up In The Air
Każdy już czuje wakacje, prawda? U nas w szkole tak naprawdę jest już wolny. Wczoraj z mojej klasie przyszło aż trzy osoby (w tym ja), ale więcej niż jedną lekcję nie zdołałam wytrzymać ;p Dzisiaj przyszła aż jedna osoba, chociaż to nie byłam ja.
Powoli oddaję zamówienia, dzisiaj mam jedno gotowe a do jednego zrobiłam nagłówek, ale czekam na opinię zamawiającej. Postaram się do końca tego tygodnia zrobić wszystkie, tak jak już to komuś obiecałam.
I... nie wierzę, ale zrobiłam dwa szablony z ruchomymi nagłówkami .___. A myślałam, że to mnie ominie.

12 maja 2014

181# Wachlarze

Shinedown - Simple Man
Dzisiaj mam dla Was jedno zamówienie, dwa szablony z paniami trzymającymi wachlarze (zauważyłam to, że obie mają wachlarze dopiero, kiedy robiłam miniaturki xp) a do tego dwie sygnaturki :D
Coś czuję, że wkrótce zwolnię tempo i będę sobie na spokojnie robiła szablony. Mam do zrobienia sześć zamówień i zaplanowałam już siedem szablonów do miesiąca tematycznego... :o Trzeba jeszcze na to wszystko znaleźć czas!

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

12 kwietnia 2014

166# Play my Game

Cześć!
Na dziś kolejne dwa zamówienia. :) Następnym razem pojawią się dwa ostatnie, a potem notka serialowa z Miesiąca Tematycznego Katalogu Graficznego. Mam gotowy szablon z Glee, a jestem w trakcie pracy nad szablonem z Córką Smoków z Gry o Tron... :D
Myślałam nad szablonem z ulicy Sezamkowej, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy program edukacyjny można podciągnąć pod serial...
Tak więc - idąc w ślady Vanes pytam - z jakim serialem chcielibyście zobaczyć szablon w moim wykonaniu?

Tak, czy owak... Przejdźmy do graficznej części postu!

285# Dla Katsumi Tako
podgląd | pobierz
Wiem, że miał być inny obrazek, ale artystka, która go spłodziła nie odpisała na mojego priva... Stąd też zagadałam do innej i oto rezultat. Ja jestem bardzo zadowolona. :)

286# Dla Trill Jellyson

podgląd | pobierz

Tutaj jestem zadowolona jeszcze bardziej bo wyszło mi coś takiego nowego... :) Mam nadzieję, że Ci się podoba!

No i to wszystko na dziś od Zielonego Kociaka.
Pozdrawiam!


9 kwietnia 2014

165# Courage is to resist fear

Cześć!
Dzisiaj oddaję wszystkie zamówienia, które jeszcze mi zostały. Na razie nie otwieram kolejki, bo chcę zrobić trochę wolnych szablonów. Przyszły tydzień mam cały wolny, ponieważ poniedziałek-środa są w szkole rekolekcje a ja jestem niewierząca i nie będę chodziła. Mam nadzieję, że w tym czasie też zrobię parę współprac z innymi szabloniarkami, już trzy osoby mam na oku xp
Wraz z Zielonym Kociakiem biorę udział w miesiącu tematycznym Katalogu Graficznego odnośnie seriali. Ja osobiście nie oglądam ich zbyt dużo, więc tu mam pytanie do Was - z jakim serialem chcielibyście zobaczyć szablon?
282# Dla wymysł wyobraźni
podgląd | pobierz

283# Dla Mikaze Chihaya
pobierz | podgląd

Nie tak to sobie wyobrażam, ale zdecydowanie najbardziej mi się podoba z całej notki :)

284# Dla Lea Thunder
podgląd | pobierz

Następnym razem najprawdopodobniej pojawi się szablon z Fairy Tail, który potrzebuje jeszcze CSS-a :)

Followers