Pokazywanie postów oznaczonych etykietą imprezy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą imprezy. Pokaż wszystkie posty

25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


17 lipca 2014

200# Druga setka na blogspocie!; MT

O to i jest 200-tna notka na Pandzie! Trudno uwierzyć, że uzbierało się tego już tyle. Do pierwszej setki dobiliśmy dnia 05.06.13 więc wychodzi na to, że mniej więcej w ciągu roku dodajemy około stu postów :D Nie długo po stówie Panda przeżywała kryzys wewnętrzny i przez ponad miesiąc była zawieszona. Mam nadzieję, że w tym roku nic takiego się nie stanie.
Razem z Vanes i Zielonym Kociakiem postanowiłyśmy, że w związku z tą szczególną notką przygotujemy szablony zgodne z miesiącem tematycznym Katalogu Graficznego, czyli będą to prace minimalistyczne. Mamy nadzieję, że się wam spodobają! :)


25 lutego 2014

Tysiąc papierowych żurawi (3 urodziny PANDY)

Tak. To dzisiaj. Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Trzy lata minęły, zdecydowanie za szybko. Nie jestem świadoma powodu, dla którego PG nadal istnieje. Pomimo tylu kryzysów nieustannie 'walczymy' o waszą uwagę swoimi pracami i co najlepsze, wy nadal nas w tym wspieracie komentując nasz wysiłek. Dziwnie to brzmi, haha, ale tak to właśnie wygląda. Już trzy lata jesteśmy tu z wami i nadal zamierzamy tutaj zostać. Ponad tysiąc dni spędzonych na robieniu tego co się lubi. Tego nie da się już teraz łatwo porzucić (tym mniejsza szansa na zamknięcie PG:p).
Skąd zamiast zwyczajnego tytułu posta wzięłam pomysł na ten, który jest? Jeśli myślicie, że to była głębsza myśl to niestety się mylicie. Nie jestem taka kreatywna. Gdybym nie robiła szablonu właśnie z papierowymi żurawiami za pewne inaczej brzmiał by tytuł dzisiejszej notki (i tak o to czar prysł). Jednak gdy przypomniałam sobie znaczenie tego przesądu, postanowiłam to wykorzystać :). Otóż  gdy zrobi się 1000 papierowych żurawi to w zamian spełni się nasze jedno życzenie (choć oprócz tego kryję się za tym też i głębsza historia). Może nie zrobiłam tylu, ale przełóżmy to na dni spędzone na Pandzie (1 żuraw = 1 dzień), tak żeby moje życzenie się spełniło. A życzę sobie by Panda w swoim 4 roku stawała się coraz to lepsza, znana i żeby w ekipie przybyło nam kolejnych świetnych grafików.
3 żurawki zrobione w niedzielę. Wciągnęło mnie :D sorki, za tło, ale z tego ujęcia wyszły najkorzystniej :p
Zwykle nie robimy wiele (szablonów) z okazji tego dnia, i tym razem jest podobnie, ale przecież to nie o to chodzi w świętowaniu urodzin, prawda? To wspólna zabawa, w której zarówno graficy jak i czytelnicy dobrze się bawią, dlatego zapraszam do wspólnej rozmowy pod notką by uczcić to jak należy :D

Nagłówek od bleachowej:

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2014/055/a/b/pg_by_roxxia-d77ux9i.png
Prawdę mówiąc, zrobiłam szablon z tym nagłówkiem, ale mi się nie spodobał. Gdyby ktoś chciał to spróbuję od nowa dopasować go pod szablon (:

Szablon od Schizmy: 

 

Szablony od Zielonego Kociaka:

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz


Szablony od Vanes:

podgląd / pobierz

podgląd / pobierz


ostatni numer szablonu to 245.

5 czerwca 2013

100# I wybiła nam stówka na blogspocie!

Nie sądziłam, że tak szybko do tego dojdzie, a jednak! W ciągu niecałego roku dodałyśmy wspólnymi siłami aż 100 postów. Jestem niezmiernie szczęśliwa z tego powodu, ponieważ przez te kilka miesięcy pojawiło się wiele spraw i kilka razy miałam już tego wszystkiego dość. W tej chwili cieszę się, że nadal tu z wami jestem podczas naszego małego święta. Dziękuję wszystkim szabloniarkom, które dołożyły od siebie po kilka, kilkanaście numerów, z całego serduuucha! Również chciałabym podziękować czytelnikom, że nadal przy nas trwają. Dziękuję i mam nadzieję, że dotrwamy do kolejnej setki! (:
Od bleachowej


Od Schizmy


Od Zielonego Kociaka




(151 - numer ostatniego szablonu)

25 lutego 2013

2 urodziny P A N D Y !

W tym szczególnym dniu szefowa popełniła ogromną gafę i zapomniała, że właśnie dzisiaj świętujemy drugie urodziny Pandy i nie zorganizowała zbierania szablonów, dlatego w chwili obecnej na stronie pojawią tylko moje dwa szablony, które przygotowałam już trzy tygodnie wcześniej, bo nie miałam i nadal nie mam za dużo czasu, a co najważniejsze - weny.


podgląd http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2013/056/5/2/urodziny_pandy_by_roxxia-d5w6tat.png
podgląd http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2013/056/c/5/urodziny_pandy_by_roxxia-d5w6u98.png
pobierz www.deviantart.com/download/356397740/2___panda_sadness_by_roxxia-d5w6u98.rar

Przepraszam, że nie zalinkowane, ale nie mogę zmienić linku, bo nie wyskakuję okienko, a HTML się nie zapisuję nie wiedzieć czemu. 

Chciałabym serdecznie podziękować za odwiedzanie Pandy w ciągu tych dwóch lat. Jestem ogromnie wdzięczna za ilość wsparcia z waszej strony. Obiecuję poprawę i większego ruchu na pandzie(jak tylko podniosę stopnie)!
Chciałabym również podziękować szabloniarkom, które wciągu tego roku dołączyły do nas i odeszły. Cieszę się, że z niektórymi mogę pracować tak długo, bo Schizma i Reiciakowa są prawie od początku powstania szablonarni. Ja dołączyłam po Schizmie, a Rei po mnie :)

Od razu chcę zapowiedzieć, że na pewno poprawimy tą ominiętą imprezę już nie długo!
Ps. Szabloniarki proszę o dodanie przez was szablonów do tego posta.

Spóźnione ale jest! 
Od Schizma 
Wiem, że są okropnie proste i banalne, 
ale chciałam zrobić, coś, czego jeszcze nie robiłam. To moja pierwsza
praca z suwakiem i pierwsza taka... hmm...  inna.
W obu szablonach tło dostosowuje się wielkością do wielkości ekranu.
 
 podgląd / pobierz


Ja również, chciałam podziękować. To dokładnie moja trzecia szabloniarnia i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najlepsza. Choć jestem tu całe dwa lata (o ile się nie mylę, dołączyłam tu ze dwa tygodnie po jej powstaniu), nie znam wszystkich tutejszych autorek ale te, z którymi rozmawiałam bardzo polubiłam. Możecie mi wierzyć, że z poprzednich blogów nie wyniosłam zbyt dobrej opinii o współautorkach. Chciałam też podziękować bleachowej która mi pokazała podstawowe kroki po blogspocie i która zawsze mi służy pomocą. Dziękuje za wszystkie zamówienia złożone u mnie i wszystkie pobrania moich szablonów.

Followers