Praca zrobiona na wyzwanie Spisu Graficznego.
Ten tydzień w mojej szkole oznaczał tydzień matur próbnych. Trzy egzaminy pisemne + dwa ustne. Jak mi poszło? Pisemnymi się nie przejmuję, raczej wszystko pozdawane, a ustny angielski zaliczony na 57%. Jednak nie zdałam polskiego ustnego, co mnie dosyć zdziwiło. W tym miejscu był długi opis mojego narzekania na jakże sprawiedliwą komisję, ale stwierdziłam, że nie będę Was zanudzać, bo to nie ma sensu. Zdążyłam się wygadać mojej mamie chrzestnej :)