Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ciepłe kolory. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ciepłe kolory. Pokaż wszystkie posty

3 sierpnia 2016

466# Starting down a new path


Cześć!
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Domęczyłam w końcu te zamówienia, które przyjęłam :D yay! Oby przypadły do gustu.
Dzisiaj już naprawdę jestem ciasno w terminie, bo dosłownie kilka minut przed końcem dnia, uf. 
Jak wasze wakacje? Ja wreszcie odnalazłam w sobie jakieś natchnienie i zaczęłam ćwiczyć! Zgubiłam już kilka kilogramów, więc naprawdę jestem zadowolona. Jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś ze sobą zrobić. 
A teraz wracam do notki: dzisiaj dwie prace. Zapraszam do obejrzenia ;)

18 czerwca 2016

448# Dead bodies falling from the sky~! :)


Cześć!
Przez sesję i zbliżającą się obronę niestety nie zdążyłam zrobić wszystkich sygnatur, z wyzwania Renfri. Pojawią się z pewnością w następnym moim poście.
Na dziś przygotowałam dla Was dwa szablony - jeden wykonałam z emergency (dziękuję za cudowny nagłówek @.@). Obydwa kafelkowe... Ostatnio coraz przyjemniej mi się z takimi układami eksperymentuje. :)
Enjoy!

3 maja 2016

432# That's how it is

*Marvelowy klimacik ♥* #TeamIronMan

 Witam serdecznie!
Powiem szczerze, że z dzisiejszej notki nie jestem zbyt zadowolona xd Po tej przerwie chciałam dodać trochę więcej, no ale nie wyszło. Chyba jestem już trochę przyzwyczajona do wykonywania zamówień i sama niewiele potrafię wymyślić.. :/ Muszę nad tym popracować.
W tym czasie, kiedy mnie tutaj nie było, udało mi się napisać egzaminy gimnazjalne. Nie było łatwo, nie było trudno, ogólnie jestem zadowolona :D Sądzę, że lepiej nie mogłabym napisać.
Obecnie czuję się trochę wyprana z kreatywności. Niewiele rzeczy mi wychodzi w Photoshopie - dzisiaj próbowałam trzy razy zacząć pracę i nic mi nie wyszło :(
Mam nadzieję, że te dwie prace jakoś wam się spodobają ^^

7 sierpnia 2015

344# Czas lenistwa

Witam, witam! Od jutra zaczyna się mój czas błogiego lenistwa i wyjazdu. Cieszę się, że w końcu będę mogła odpocząć od wszystkiego i... od internetu(no prawie, bo mam pakiet internetu w telefonie). Trzeba dobrze wykorzystać ostatni miesiąc wakacji. :)
Póki co kolejkę na zamówienia wstrzymuję, aczkolwiek można składać zamówienia. Wybiorę sobie kilka jeszcze jak wrócę (jeśli coś mnie zainteresuje) i wtedy ją zamknę.
Na dzisiaj mam do oddania dwa zamówienia i jeden szablon z propozycji.

23 marca 2015

292# Come with me now

Witam, witam! Dzisiaj wpadam tylko z jednym szablonem... Niestety, ale coś mnie ostatnio dopada i czasem jest ta wena, a czasem jej nie ma. ;-----;
To moja pierwsza notka tutaj (samotna!). Troszkę się dziwnie czuję, ale sama nie wiem czemu. Nie mam się przecież czego bać, nie? XD
Tak jak już wspominałam, mam tylko jeden szablon, ale obiecuję, że następnym razem będzie więcej! Muszę tylko złapać trochę weny. :3 
Praca jest współpracą Renfri (nagłówek) i moją (CSS). Osobiście uwielbiam ten nagłówek Renifera. I te boskie kolorki. <3 

3 marca 2015

285# Let me hear


Cześć wszystkim :)
Co by tu dużo pisać - dawno nic nie dodawałam, jedynie zostawiłam po sobie delikatny ślad w postaci 2 nagłówków w notce urodzinowej, a ponieważ wytłumaczenie byłoby takie samo, jak zawsze, to nie będę się tłumaczyć. Sesja już na szczęście minęła, zaczyna się nowy semestr, który jest dla mnie wielką niewiadomą, bo mimo to, że zajęcia mam w sobotę, to nie ma jeszcze planu...
Jeśli chodzi o samą sesję, to wszystko jakoś-samo-się-zdało, pisałam tylko jedną poprawkę i całkiem zadowolona, bo w efekcie mam jedną 3, jedno 3,5 (WTF?!), dwie 4 i jedną 5. Straszą mnie tym nowym semestrem, bo krążą plotki, że będziemy mieli w-f. Informatycy i w-f, już to widzę xD
Co do szablonu w notce, to podoba mi się, naprawdę. Robiłam to tak jakby z myślą o opowiadaniu, którego już dawno nie piszę, ale wciąż chodzi mi po głowie. Co o nim sądzicie? (O szablonie, nie o opowiadaniu xD).
A, no i kolejna sprawa, którą muszę się koniecznie pochwalić! Jedziemy sobie z bleachową w piątek na koncert Block B, moje marzenia się spełniły ^^ Ach, Zico-oppa na żywo <3 Może ktoś z czytelników też jedzie?
A, no i mam dzisiaj urodziny.

27 grudnia 2014

269# Gwiazdkowa niespodzianka!


I o to jest! Niestety o jeden prezent mniej, gdyż pojawiły się pewne okoliczności uniemożliwiające Amnezji wykonanie propozycji szablonu - prosimy o zrozumienie. Mamy nadzieję, że szablony spełniły oczekiwania! :)



6 lipca 2014

196# KILL THIS LOVE

Epik High - KILL THIS LOVE

Wczoraj miałam sobie pograć w siatkówkę plażową, ale deszcz popsuł mi plany na wieczór :c Jak rano mi się grać nie chciało tak im bliżej wyznaczonej godziny coraz bardziej brała mnie ochotę na grę, a tu proszę. Wszystko przeciwko mnie :c
Z okazji 200-tnej notki razem z Vanes i Zielonym Kociakiem zaprezentujemy wam szablony minimalistyczne. Mam już gotowe dwa szablony: jeden z postacią z mangi, drugi z rysunkiem z propozycji. Jeszcze 4 notki przed nami, więc możliwe, że jeszcze coś dorobię :D Macie jakieś sugestie? :)

W odpowiedziach na PIERWSZY komentarz będziemy grać w grę! To pierwsza gra organizowana przez Pandę i chyba jedyna gra przeprowadzona na jakimkolwiek blogu graficznym. :D
Ps. nie zapomnijcie skomentować szablonu w oddzielnym komentarzu :p


10 maja 2014

180# The Baddest Female tak bardzo xd

CL - The Baddest Female

Przychodzę opublikować zamówienia, które zrobiłam. Tak, nie da się uwolnić od tworzenia grafiki... Nawet jeśli potem ma się przez to problemy XD Oba zamówienia były dla mnie problematyczne, bo nie wiedziałam jak ładnie je wykonać. Ostatecznie wyszło, to co wyszło i jestem zadowolona. Teraz czeka mnie największe wyzwanie, czyli szablon, który ma się stać wizytówką bloga... Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć idealny efekt. A potem nareszcie wolna ręka! Nie wiecie jak bardzo na to czekam, bo nazbierałam tyle fajnych ZDJĘĆ, tak zdjęć, bo ostatnio słabo z fajnymi artami, że aż się proszą o zrobienie z nimi czegokolwiek. Będą to szablony trochę... Pokręcone, smutne, ciemne, ale ciekawe :D

I bardzo, bardzo, bardzooo dziękujemy za głosy w sondzie! Tak jak to Vanes napisała, dla nas miesiąc mógłby się już skończyć :)

6 kwietnia 2014

163# heaven knows we belong way down below

Taeyang - Take It Slow

A wiecie, że.... Moja drużyna(siatkówka) jest na 4 miejscu w województwie? Szkoda, że nie 3, bo chociaż medal by był, a tak puchar i dyplom, ale to idzie na wystawkę do szkoły, więc mimo wszystko chciałabym ten medal XD, może za rok, ale nie wiem, czy nam się uda znowu dojść do finałów XD

W ogóle jest mi przykro. Według mnie tworzymy świetne szablony, na pewno od 50% grafików(tak, czasem trzeba być pewnym siebie), ale Panda nadal jest daleko od czołówki, co jest? Co waszym zdaniem nam brakuje? Jestem tego ciekawa.


278# Taeyang


279# Just magic
Już ostatni z tej magicznej serii XD

14 stycznia 2014

135# Candy!

Cześć!
Tu atena, nowa osoba tutaj. Notka miała być tydzień temu ale niestety - komputer mi się zepsuł i musiałam zmienić sprzęt co wiązało się ze zmianą programu z czego nie jestem zadowolona.  Nie ukrywam, że trochę się denerwuję, ale bez dłuższego gadania pokazuję moje dwa szablony.




203#
podgląd/pobierz



Tak, tak, tak, nie popisałam się grafiką ale bardzo mi się spodobał ten obrazek i tak koniec końcem powstał ten szablon.



204#

podgląd/pobierz


Tutaj róż jest nie taki jak chciałam ale za to trzeba podziękować bloggerowi który zmienił mi kolor tła na inny niż był. 


No to trzymajcie się i pa, pa. 







5 stycznia 2014

133# Where All My Bad Gals At?

G-DRAGON - A Boy
Jest już późno w nocy, ale nie potrafię spać
Walczę z pogarszającym się bólem głowy

Jak przystało na dobrego gospodarza - pierwsza tegoroczna notka należy do mnie :). Być może szablon nie jest najwyższej jakości i nie ma w nim nic nowego.. Właściwie budowa jest minimalnie różna od poprzedniej mojej pracy, ale strasznie mnie głowa bolała i nie mogłam do końca zrealizować mojej pierwszej wizji z układem jakiego jeszcze nigdy nie robiłam. Zapisałam go sobie i może w ferie do niego wrócę, bo teraz nie mam na to czasu. Muszę wziąć się w garść i się uczyć, a nie dramy pochłaniaćXD. I mam dzisiaj urodziny, więc wieczorem znowu się nie pouczę tylko przyjaciółka mnie gdzieś zabierze:p. W środę jadę na mecz SKRY :D, a w następną sobotkę wyprawiam urodziny. Właściwie to będę to robiła dwukrotnie. W sobotę i w czerwcu. Kurde, zaczął się u mnie, wyczekiwany przez większość, imprezowy rocznik... :p

http://nominuj.blogspot.com/2013/12/nominacje-do-konkursu-na-grafika-roku13.html

200#

Przepraszam za bycie beznadziejną w szablonowaniu, ale jestem pewna, że w tym roku moja grafika wejdzie na zupełnie inny poziom, czekajcie na tą przełomową chwilę. :)

25 grudnia 2013

131# Dali, Van, Picasso

Like Salvador dalí, Van Gogh
Picasso in my body,
Man I’m fuckin artist

Jakoś tak szybciutko zrobiłam jeden szablonik, nie jest zły, aczkolwiek to nie moja kolorystyka :p. Zazwyczaj gustuję w innej, ale trzeba czasem coś zmienić, bo jak nie mi, to komuś innemu wpadnie w oko:).
Jak wam minął 24 grudnia? Bo mi jak zwykle, czyli niezbyt ciekawie ><

198#


18 września 2013

113# Every day I shock (shock)!



B2ST - Shock

O mamo, szablon(170) zrobiony pod koniec sierpnia i dopiero teraz publikuję! Taki tutaj ruch, że po prostu SHOCK:D Dodatkowo nie wiem, czy ktoś w czasie zawieszenia zaglądał na mojego prywatnego bloga, który też raz jest zawieszony, a raz znowu działa, ale publikowałam tam szablony, więc jeśli jest ktoś kto ich nie widział to będzie miał na co patrzeć ;-)
Mogłam tyle szablonów zrobić bo 5 dni zdycham w domu, ale nie mam weny... Źle się dzieję. Został mi już tylko jeden szablon do przodu, ale nawet z niego nie jestem zadowolona, więc nie mam pewności, czy przypadkiem coś się nie zmieni w grafiku z datą nowego postu ode mnie.


Followers