Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Angel Beats!. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Angel Beats!. Pokaż wszystkie posty

9 listopada 2014

248# Masz babo placek

Gojira - The Axe


Witam wszystkich! :)


Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Szczególny ukłon w stronę Eveline Dee, Mrs. Punk, Natx, Rosesyllii, Kaeru oraz Sasame Ka, których prace uświetniły poprzednią notkę. Spisałyście się świetnie! Prawdziwa uczta dla oczu. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji również będziemy mogły Was ugościć. :)
Bawiliśmy się świetnie. Przed nami lepsza część naszej gierki... Jak zawsze wykonamy (z gośćmi!) grafikę z czwórką finalistów z poprzedniej notki.

Oto oni:


18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

Followers