Gojira - The Axe
Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Witam wszystkich! :)
Na wstępie pragnę bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w grze naszej Pandzi. Zarówno komentującym, jak i dziewczynom, które zdecydowały się coś dla naszej kochanej Pandy stworzyć.
Szczególny ukłon w stronę Eveline Dee, Mrs. Punk, Natx, Rosesyllii, Kaeru oraz Sasame Ka, których prace uświetniły poprzednią notkę. Spisałyście się świetnie! Prawdziwa uczta dla oczu. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji również będziemy mogły Was ugościć. :)
Bawiliśmy się świetnie. Przed nami lepsza część naszej gierki... Jak zawsze wykonamy (z gośćmi!) grafikę z czwórką finalistów z poprzedniej notki.
