Witam, witam! Dzisiaj wpadam tylko z jednym szablonem... Niestety, ale coś mnie ostatnio dopada i czasem jest ta wena, a czasem jej nie ma. ;-----;
To moja pierwsza notka tutaj (samotna!). Troszkę się dziwnie czuję, ale sama nie wiem czemu. Nie mam się przecież czego bać, nie? XD
Tak jak już wspominałam, mam tylko jeden szablon, ale obiecuję, że następnym razem będzie więcej! Muszę tylko złapać trochę weny. :3
Praca jest współpracą Renfri (nagłówek) i moją (CSS). Osobiście uwielbiam ten nagłówek Renifera. I te boskie kolorki. <3
