Do mnie jeszcze nie do końca dotarło, że za tydzień wyprowadzam się z domu, zaczynam studia i nigdy już nie będę musiała liczyć funkcji kwadratowej, emejzing. W związku z przerażeniem i wewnętrzną paniką całą sytuacją, wrzucam wam prościutki szablonik, prawdopodobnie ostatni na jakiś czas, chociaż mam nadzieję, że wrócę do was w podskokach i napiszę, że jest cudownie i kocham studia (póki co wiem tylko, że usos potrzebuje egzorcyzmów). Więc łapcie świeżutką prackę i do następnego!
