119# Dla Kira
To zamówienie, wykonałam najszybciej.
Jak tylko przeczytałam twoje zamówienie, miałam wizję
tego szablonu. Nie będę ściemniać, nie dokładnie taką ale mam
nadzieję, że mniej więcej o to Ci chodziło.
120# Dla Mai
Tu z kolei siedziałam najdłużej. Zrobiłam jego
chyba z 20 wersji i każda inna. Nie wykorzystałam
w końcu podesłanych przez Ciebie obrazków Naruto i Sasuke.
Jeżeli tamte będą Ci potrzebne bardzo bardzo, to mów.
121# Dla Tenone
Chciałaś coś na kształt innego szablonu.
Nie mogę go wykonać tak jak tamtego bo to
będzie zwyczajna kradzież. Mimo wszystko, starałam się
wpaść tym szablonem w twój gust.
Zamówienia są okropnie spóźnione. Wiem i bardzo za to przepraszam ale no... po pierwsze jest masa nauki. MASA. Plus w tym tygodniu są dni otwarte i jestem jedną z osób które prezentują nasz kierunek. Drodzy gimnazjaliści klas 3, TROCHĘ SZACUNKU dla tego co jest wam przedstawiane. Albo ta młodzież jest taka zepsuta, albo tylko u mnie takie głupie gimbusy. Śmieją się nam prosto w oczy, nic nas nie słuchają, chichrają się i przede wszystkim okropne cwaniaczki. To na serio nie wzbudza u innych jakiegoś szacunku, zachwytu czy podziwu jak im się wydaje. Nic tylko usiąść i płakać.
Zamówienie dla Kayeko i Miho Malie nie zostały wykonane ponieważ choć zaglądałam pod każdy kamień, to nie znalazłam nigdzie linku ani bannera Pandy