Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Akatsuki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Akatsuki. Pokaż wszystkie posty

28 października 2015

378# Psychopaci

zeszłoroczna sygnaturka

Cześć wszystkim!
Przedstawiam Wam dziś szablon, który miał być zamówieniem, ale zamawiająca najwyraźniej rozmyśliła się z moich usług, bo urwał mi się z nią kontakt. Wydaje mi się, że dzięki bogu jest dość ogólny i może się komuś przydać. Btw. Chyba już nikogo nie dziwi, że nie planuję po raz kolejny otworzyć kolejki? Wykonam zamówienia, które przyjęłam i skupię się na tym co kociaki lubią najbardziej - szablonach wolnych.
Mam nadzieję, że pomimo tego co się wydarzyło moje porzucone dziecię znajdzie nowego nabywcę. 
Tymczasem komentujcie tłumnie! :)
Enjoy.

10 maja 2014

180# The Baddest Female tak bardzo xd

CL - The Baddest Female

Przychodzę opublikować zamówienia, które zrobiłam. Tak, nie da się uwolnić od tworzenia grafiki... Nawet jeśli potem ma się przez to problemy XD Oba zamówienia były dla mnie problematyczne, bo nie wiedziałam jak ładnie je wykonać. Ostatecznie wyszło, to co wyszło i jestem zadowolona. Teraz czeka mnie największe wyzwanie, czyli szablon, który ma się stać wizytówką bloga... Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć idealny efekt. A potem nareszcie wolna ręka! Nie wiecie jak bardzo na to czekam, bo nazbierałam tyle fajnych ZDJĘĆ, tak zdjęć, bo ostatnio słabo z fajnymi artami, że aż się proszą o zrobienie z nimi czegokolwiek. Będą to szablony trochę... Pokręcone, smutne, ciemne, ale ciekawe :D

I bardzo, bardzo, bardzooo dziękujemy za głosy w sondzie! Tak jak to Vanes napisała, dla nas miesiąc mógłby się już skończyć :)

14 września 2013

111# Żeby zobaczyć słońce...

Cześć! :)
Dzisiaj z jednym, zamówionym szablonem.
No, ale to tylko dlatego, że ostatnimi czasy coś podupadłam na wenie.
Mam nadzieję, że szybko się to skończy.... I że tym razem ikonka nie obiecuje jakichś cudów.

168
Podgląd | Pobierz
Szablon przygotowany dla Chi Yosen na bloga Krystaliczne Łzy.

Przypominam raz jeszcze o nominacjach ;)
Wspierajcie nasze dziewczyny!

Pozdrawiam!

7 czerwca 2013

#102 Nie wiem co napisać, trudno

#155 Dla Hyuna -chan 
 Wiem, że chciałaś nagłówek, ale on mi tak bardzo nie pasował!
Dorobię, jak Ci będzie bardzo zależeć! :X

#156 Hana-chan

#157 Moon


Jestem bardzo zła i bardzo zmęczona. 
Oby było od teraz lepiej.

EDIT: 
Wszystkie osoby, którym się wyświetlę informacja od Tinypic, zamiast mieć poprawny obrazek niech napiszą do mnie na gg: 45350124

27 marca 2013

082# W sam raz na czas

POPRAWA
Szczerze powiedziawszy nie miałam ambicji
robić to jeszcze raz. Szczególnie, że twoim argumentem było
"za mało czarne włosy". Mam nadzieje, że bohaterka
jest teraz odpowiednia!

122#
Chyba chciałaś ciemny. 
Nie wyszedł ciemny.

Dostałam pierwszą czwórkę z matmy w technikum XO 
Wiem, zamówienia robię na ostatni dzień, ale mam ich naprawdę dużo a jeszcze muszę zrobić zamówienia bleachowej. Mam nadzieje, że przez święta nadrobię jak najwięcej. 

13 marca 2013

079# Ufff...

119# Dla Kira
To zamówienie, wykonałam najszybciej. 
Jak tylko przeczytałam twoje zamówienie, miałam wizję
tego szablonu. Nie będę ściemniać, nie dokładnie taką ale mam
nadzieję, że mniej więcej o to Ci chodziło. 

120# Dla Mai
Tu z kolei siedziałam najdłużej. Zrobiłam jego
chyba z 20 wersji i każda inna. Nie wykorzystałam
w końcu podesłanych przez Ciebie obrazków Naruto i Sasuke. 
Jeżeli tamte będą Ci potrzebne bardzo bardzo, to mów.

121# Dla Tenone
Chciałaś coś na kształt innego szablonu.
Nie mogę go wykonać tak jak tamtego bo to 
będzie zwyczajna kradzież. Mimo wszystko, starałam się
wpaść tym szablonem w twój gust.

Zamówienia są okropnie spóźnione. Wiem i bardzo za to przepraszam ale no... po pierwsze jest masa nauki. MASA. Plus w tym tygodniu są dni otwarte i jestem jedną z osób które prezentują nasz kierunek. Drodzy gimnazjaliści klas 3, TROCHĘ SZACUNKU dla tego co jest wam przedstawiane. Albo ta młodzież jest taka zepsuta, albo tylko u mnie takie głupie gimbusy. Śmieją się nam prosto w oczy, nic nas nie słuchają, chichrają się i przede wszystkim okropne cwaniaczki. To na serio nie wzbudza u innych jakiegoś szacunku, zachwytu czy podziwu jak im się wydaje. Nic tylko usiąść i płakać.

Zamówienie dla Kayeko i Miho Malie nie zostały wykonane ponieważ choć zaglądałam pod każdy kamień, to nie znalazłam nigdzie linku ani bannera Pandy

12 lutego 2013

075# Unowned Demon

115#
Hmm... mam co do niego duże zastrzeżenia. 
Z jednej strony wydaje mi się okey a z drugiej...
no nie zdziwię się, jak Yuki poprosi o coś innego.
Jestem zmęczona. Rozpoczęłam rehabilitację i nic nie się wysypiam. Na dodatek czuje, że muszę coś zrobić. Narysować, napisać, zrobić szablon a jak już się w końcu za to wezmę, to zdaje sobie sprawę, że nie mam pojęcia co chce pokazać.

Followers