Witam! Jak tam wakacje? Bo moje póki co bardzo leniwie, nie chce mi się robić kompletnie nic. Wiecie, że piątego sierpnia minie dokładne pół roku od mojej pierwszej notki na Pandzie? łał, kiedy to zleciało. Po trochu z tej okazji łapcie dzisiaj trzy wolne szablony, sygnaturki i nagłówek :> Miało być tego więcej, ale się nie udało.