2NE1 - CRUSH
♥
Witam po dłuższej przerwie. Jak dobrze wiecie w lutym dodałam chyba tylko jedną notkę.. Jakoś nie mogę zrobić fajnego szablonu. Nie wiem, może to jakiś zastój graficzny XD. Wczoraj Lizz zaproponowała wspólną pracę, dlatego dzisiaj macie ode mnie szablon. Napisałam CSS, a Lizz zajęła się nagłówkiem:)
Cały tydzień źle się czuję, ale chodziłam do szkoły, a dzisiaj choć ze mną lepiej - zostałam. Nie wiem, dlaczego, ale nawet tata mnie nie budził. Może w nocy kaszlałam, albo sobie zapomniał (to bardziej prawdopodobna wersja) lol2.
246# Yato (Noragami)
Utworzyłam nową zakładkę, a mianowicie jest nią 'historia Pandy'. Coś takiego było na onecie i ciągle mi tutaj tego brakowało. Więc w końcu się za to wzięłam i jest :)
Jak nowy główny? :)