Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolaboracja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kolaboracja. Pokaż wszystkie posty

17 kwietnia 2015

300# 3x100

 (c) Renfri
Jak te notki zaczęły szybko lecieć... Nie tak dawno wybiła nam dwusetka (17.07.14), a teraz świętujemy 3-setkę xD W ciągu tego okresu czasu do naszej ekipy dołączyły nowe graficzki i wciąż przybywa ich więcej. W ostatnich miesiącach panda ciągle szczerzy się w uśmiechu :D
W dzisiejszym poście debiutuje nasza nowa koleżanka z załogi :D
Poza tym prezentujemy Wam 600 szablon, więc mamy jeszcze więcej powodów do świętowania!

3 marca 2014

149# CRUSH

2NE1 - CRUSH


Witam po dłuższej przerwie. Jak dobrze wiecie w lutym dodałam chyba tylko jedną notkę.. Jakoś nie mogę zrobić fajnego szablonu. Nie wiem, może to jakiś zastój graficzny XD. Wczoraj Lizz zaproponowała wspólną pracę, dlatego dzisiaj macie ode mnie szablon. Napisałam CSS, a Lizz zajęła się nagłówkiem:)
Cały tydzień źle się czuję, ale chodziłam do szkoły, a dzisiaj choć ze mną lepiej - zostałam. Nie wiem, dlaczego, ale nawet tata mnie nie budził. Może w nocy kaszlałam, albo sobie zapomniał (to bardziej prawdopodobna wersja) lol2.

246# Yato (Noragami)
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2014/062/1/f/lizz_bleachi_1st_collaboration_by_roxxia-d78q9fw.png

Utworzyłam nową zakładkę, a mianowicie jest nią 'historia Pandy'. Coś takiego było na onecie i ciągle mi tutaj tego brakowało. Więc w końcu się za to wzięłam i jest :)
Jak nowy główny? :)

Followers