Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 4MINUTE. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 4MINUTE. Pokaż wszystkie posty

30 kwietnia 2016

431# I want some cheeze cake~ I want some deadpresident~


Elo morelo (≧∇≦)/ Jak życie kochani? U mnie trochę się pozmieniało, stałam się oficjalnie hot 18 i dorosłość tak mnie przytłoczyła, że byłam chora przez dwa tygodnie i nadal mam taki katar, że zużywam cztery opakowania chusteczek dziennie XD
Przechodząc do szablonów - miał się pojawić jeszcze jeden, ale już mi się nie chciało nie wyrobiłam się. Dlatego zobaczycie go następnym razem ^^ Ale jako zadośćuczynienie, mam dla was dwie sygnaturki (gdzie w przeciwieństwie do szablonów można zobaczyć odrobinę grafiki).
Przypominam, że moja kolejka jest otwarta i do następnego razu ~! ヘ(= ̄∇ ̄)ノ

22 sierpnia 2015

350# Just come back home

(c) Moje

Dzisiejsza notka jest nieco inna od moich pozostałych. Wróciłam do Belgii jakoś przedwczoraj, więc oba szablony są dzisiejsze (Pandy za świadków, że w południe ryczałam, że nic do notki nie ma) i widnieją na nich wykonawcy, których osobiście nie lubię xD


14 stycznia 2015

273# One more night


Cześć wszystkim! Jak zwykle długo się nie odzywałam, ale sądzę, że już się przyzwyczailiście.
Mam wam właściwie dużo do opowiedzenia, ale powstrzymam się od tego :) Chciałabym tylko wspomnieć, że kilka dni temu wybiło mi 1000 widzów na youtube. Myślę, że to sporo, jak na kanał, gdzie pojawiają się tylko poradniki i speedarty. Ostatnio nie dodawałam nic ciekawego, także nie mam was na co zaprosić, jednak gdyby nie to, że coś mi dzisiaj "nie pykło" z CSS'em, to nagrywałabym nowy poradnik na efekt, który możecie zobaczyć w dwóch poniższych szablonach.

Co do szablonów w notce nie będę się rozpisywać. Oba mają ten sam CSS, więc właściwie możecie traktować je jak 2 wersje tego samego szablonu. Osobiście bardziej podoba mi się ten drugi, jednak czekam na wasze opinie.


10 stycznia 2014

134# Where Are You Going Oppa? + zamówienie dla Yuki Kagami

Rain ft. Hyuna - Where Are You Going Oppa?

Oooooooo, mam 2 autografki, 2 focie z Wroną i Kłosem:D, także mecz jak najbardziej udany, zwłaszcza, że Skra wygrała, choć przypuszczałam, że będzie walka, to jednak AZS Olsztyn się pogubił... Zrobiłam świetne focie, choć mało.. I nie ma wielu wspaniałych ujęć, ale najbardziej podoba mi się fakt, że nowy obiektyw(taki nowy, że kupiony w lutym 2013:p) spisał się rewelacyjnie, choć nie do takich zdjęć został stworzony(jedno z moich zdjęć). :p


201#

Niektórzy z was, którzy oglądają często moje prace, może wydawać się znajomy układ tego szablonu z innym. To prawda.. Nie wysiliłam się i nie bawiłam css'em tylko nagłówek walnęłam i kolorystykę, mam nadzieję, że mi wybaczycie to lenistwo spowodowane brakiem czasu:p

202# Zamówienie dla Yuki Kagami
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2014/010/a/6/_panda_graphics__zam_for_yuki_by_roxxia-d71lsa3.png
 mam nadzieję, że ci się podoba, chociaż mało tu błękitu :p
i tak, umiem robić animowane buttony :)

 i tak na koniec:

http://nominuj.blogspot.com/2013/12/nominacje-do-konkursu-na-grafika-roku13.html

28 października 2013

123# There Is No Tomorrow

Big Bang - Bad Boy

Mój pierwszy samodzielny gif z teledysku, yeeee! :D {scena z MV Topp Dogg - Say It}
[189]Jakoś tak zrobiłam najpierw nagłówek, a zawsze wcześniej przygotowuję sobie strukturę CSS i przez tą odwrotną kolejność nie mogłam przez kilka dni nic ciekawego wykombinować.. Chyba nawet teraz nie wygląda to ciekawie, ale jest lepiej niż na początku :p
[190] Chciałam dodać post z dwoma szablonami, ale za bardzo nie miałam czasu na dokończenie, ale, że Chi Yosei ma urodziny to postanowiłam dokończyć ten drugi szablon i zeszło mi 5h... Masakra. I teraz mogłabym obejrzeć dramkę, a tak do matmy muszę zasiąść XD
Paski po bokach inspirowane pracą Misao :)

WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGOOOO CHI YOSEI ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Próbowałam coś z bakuganem zrobić, ale jeszcze raz potwierdza się fakt, że nie umiem zabrać się do takiej grafiki ><

189# You make me want to kill you

190# The Is No Tomorrow



Let the fire shine!

Followers