Helo my friends! What's good?
*sorki, jeszcze przestawiam się na polski*
Hejo! Powróciłam :D Tak wiem, moje notka miała być 20 maja, ale niestety, 11 skończył mi się limit internetu i nie miałam jak opublikować notki. Potem (czyt. 20.05) wyjechałam na Euroweek, gdzie było cudownie. Poznałam masę ludzi, m.in. Yui z Filipin, Antonio z Włoch, Joe z Ugandy, Memo z Meksyku, Emira z Turcji i wielu innych. Wolontariusze byli wspaniali, ciągle z nami rozmawiali, było dużo śmiechu, zabawy. Mieliśmy nawet "Mission Impossible", no i tak się złożyło, że z przyjaciółką byłyśmy Tom&Jerry :D A piosenkę z dzisiejszej notki wybrałam dlatego, że śpiewaliśmy ją na zakończeniu Euroweeku ;-; Wszyscy się wzruszyli, płakali, jednak nadal było dużo śmiechu. Tęsknie za ludźmi z Euroweeku, ale za wami wszystkimi też tęskniłam ;-; Tak na początku weeku mówiłam, że chcę do domu, a jak się już z wszystkimi żegnaliśmy to było mi tak smutno ;< Na następny już nie pojadę, bo już mnie w szkole nie będzie. Ewentualnie mogę sama pojechać, ale wtedy jest mniej fajnie xd
No ale przejdźmy do notki, przygotowałam dla was. w sumie nie tak dużo xd Ale coś jednak jest! xd