Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Life is Strange. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Life is Strange. Pokaż wszystkie posty

30 czerwca 2016

453# Life is... weird

Jak się czujecie po/w trakcie sesji? Ja jestem po serii egzaminów, w tym wstępnych na kolejną uczelnię, więc... wysiadam. Zdecydowanie. Więc, nie przedłużając: zapraszam na mojego fanpage'a oraz na podstronę, bo otwieram kolejkę i przyjmuję zamówienia.
Szablon drugi jest bardziej nafaszerowany bajerami i efektami. Musicie mi wierzyć na słowo, bo nie wszystkie są widoczne na podglądzie.
W następnym odcinku trochę więcej lata.

Followers