Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sehun. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Sehun. Pokaż wszystkie posty

13 czerwca 2016

446# I just want to be found

Witam was w ten poniedziałkowy dzień piątą, bo po co trzymać się kolejności, sygnaturką z music tag, do którego już jakiś czas temu nominowała mnie Forain. Dzisiejsza notka miała pojawić się dużo, dużo później, ale egzaminy i zaliczenia sprzyjają robieniu setkom innych rzeczy niż nauka, stąd cztery wolne szablony, w tym trzy w klimatach kpopowych, i aż siedem sygnaturek z wyzwania. 
To udanego początku tygodnia i do kolejnej notki!^^

22 maja 2016

438# We are like young volcanoes

Cześć wam! Jak tam weekend mija? Przechodząc do notki, w dzisiejszej pięć szablonów, w tym tylko jeden niedostępny do pobrania, a poza nimi trzy sygnaturki. Drugi i ostatni szablon to prawdziwy eksperyment, głównie pod względem nagłówkowym *uprzedza* i tematycznym, bo to moje pierwsze prace z Azjatami. Kolejkę dalej muszą przytrzymać zamkniętą, końcówka roku szkolno-akademickiego to zawsze koszmar, ale w wakacje zacznę już przyjmować większe ilości zamówień. To chyba tyle i zapraszam do oglądania^^

31 marca 2016

424# I still don't know how to get in with people



Cześć i czołem~ Wita was nowa panda ^^ Nigdy nie byłam dobra w powitaniach, zawsze lepiej wychodziły mi pożegnania... Jednak mam nadzieję, że z Pandą nie pożegnam się zbyt szybko. Skrycie wierzyłam, że gif rozwiąże sprawę za mnie XD Więc podziwiajcie~ 
Nie przedłużając mam dla was trzy szablony, ostatni ukradłam sobie chwilowo na podstronę, więc można go tam zobaczyć "na żywo".
Przy okazji podstrony - przyjmę jedno zamówienie, tak na dobry początek.
Do zobaczenia~ ^^ 

1 czerwca 2015

317# dzień dziecka, EXO, b&w


Nezja kacuje.
Już więcej nie będzie pić, obiecuje wam.
A tak poważnie, wiecie jak to jest, być na imbie w piątek, wrócić rano, żeby w sobotę iść na osiemnastkę znajomej, wrócić w niedzielę rano, przespać się dwie godziny, żeby zostać obudzonym przez okres, argh! Świat jest przeciwko mnie. Jakim cudem ja mimo wszystko mam dobre oceny? Coś nade mną czuwa, ale nie, to chyba nie bóg, on już stracił wiarę we mnie. No no, do rzeczy!
Nie wolno pić. Alkohol jest zły, lepiej na$#%$&wiać szablony, o! I z tej okazji mam dla was dwa z EXO, bo fazuję (nie nie, nie w tym znaczeniu, niegrzeczni, hehehe!) na nich ostatnio dosyć grubo. Więc zostawiam was, a sama idę obejrzeć jakiś film disneya i zdrzemnąć się trochę. Eloszki!


16 października 2014

238# Turn up the volume beforehand for me

Bobby (feat. Dok2, The Quiett) – L4L (Lookin’ For Luv)
T-ARA - Sugar Free

Tak jakoś po weekendzie spędzonym z osobą lubiącą yunjae zachciało mi się walnąć z nimi szablon, ale skończyło się na zupełnie innym pairingu huehue. Nie jestem fanką tego typu łączeń ale większość kpoperek jest, dlatego prawie wszystko (opowiadania, grafika itp) jest z tym powiązane. I weź się tu nie wkręć przynajmniej troszkę xD Przynajmniej niektórym to może zmienić nastawienie do tego typu związków.

Followers