Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Minato. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Minato. Pokaż wszystkie posty

17 marca 2014

153# The Depth Of Self

Cześć wszystkim!
Kompletnie nie potrafię wymyślać tytułów dla notek! Czy tylko ja mam z tym problem? :)
Tak czy owak - pierwsza partia świeżo upieczonych szablonów z zamówień miała być jutro, jednak... No, wyrobiłam się dość szybko z ostatnim i tadam! Już spieszę z przedstawieniem Wam moich prac.

podgląd | pobierz

Miały być potterowe pingle, ale nie znalazłam żadnych, które byłyby ładne i mogłabym ich legalnie użyć... :c
Jest za to Potworna Księga Potworów! Mam nadzieję, że się podoba! :D
Bo mi generalnie szablon przypadł do gustu. Bardzo w moim stylu jest. Cieszę się, że dałaś mi wolną rękę i mogłam się z tym trochę bardziej po swojemu pobawić. :)

podgląd | pobierz

Z tym szablonem miałam masę problemów! Cały dzień siedziałam nad tym by wyglądał jak wygląda... Ciężko tak fiolet, róż i zieleń połączyć. :D Wyszedł dość łagodnie i choć nie wiem, czy takie właśnie były co do niego oczekiwania - ja jestem bardzo zadowolona. :)


podgląd | pobierz
Tutaj dogadałam się z autorką i obie jesteśmy zadowolone z efektu. :) Polecam serdecznie tego bloga! Niezła zdolniacha z tej dziewczyny. Do tej pory nie miałam pojęcia, że można takie cuda z masy solnej tworzyć.

____________________ 

Szablony dla Raywen i Latransiy pojawią się jeszcze w tym tygodniu. 
I to zdaje się wszystko na dziś z mojej strony.
Pozdrawiam, ściskam, całuję! I czekam na komentarze! :)

18 maja 2013

094# Miłośnie

Witam wszystkich serdecznie.
Tak, tak. Przybyła nowa, ale stara szabloniarka. ;)
Z grafiką komputerową jestem już trochę zapoznana, przez długi czas tworzyłam szablony jeszcze na onecie. 
Na panda-design również fajnie mi się zdarzyło pobawić.
Teraz postanowiłam spróbować swoich sił na blogspocie, który jak się okazuje otwiera przed szabloniarkami nowe możliwości. 

Z jednej strony liczę na konstruktywną krytykę z Waszej strony, a z drugiej proszę o wyrozumiałość dla osoby, w pewnym sensie raczkującej jeszcze w przerażających CSSach i HTMLach. ;)

Na dobry początek przygotowałam dla was dwa bardziej miłosne szablony z Naruto. 
Pierwszy z artem przedstawiającym Sakurę i Sasuke, a drugi z moim ulubionym paringiem z tego anime - Minato i Kushinę.


137# Pamiętaj, nie jesteś sam.


Tutaj troszkę ciemno i bardziej ponuro.
Podobają mi się możliwości, które daje zwykła textura z dymem.
No i ten śliczny art z Sasuke i Sakurą... ;)

138# Bez ciebie...


Nad tym namęczyłam się bardzo, ale mogę nieskromnie powiedzieć,
że jestem zadowolona z efektu.
Może to dlatego, że tak jak wspominałam... Uwielbiam ten paring. Mogłabym się nad nim roztkliwiać
i dłuższy czas, ale obawiam się, że mogłoby się to pewnie spoilerowaniem.
A nikt nie lubi spoilerów, nie?

To tyle będzie z mojej strony póki co.

xoxo



Followers