Dziś króciutko bowiem Kociak nie ma zbyt wiele czasu. :)
Pochwalę się, że znalazłam pracę, zaczynam jutro także... No pewnie szablony nie będą się pojawiały tak często jak do tej pory! Mam nadzieję jednak, że za bardzo się nie opuszczę.
253# Gun
podgląd | pobierz
Tak jak obiecałam - drugi szablon dedykuję fance zespołu, który się na nim znalazł, a jednocześnie naszemu pandowemu filarowi - bleachowej! :)
Pozdrawiam wszystkich!

