Cześć!
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Domęczyłam w końcu te zamówienia, które przyjęłam :D yay! Oby przypadły do gustu.
Dzisiaj już naprawdę jestem ciasno w terminie, bo dosłownie kilka minut przed końcem dnia, uf.
Jak wasze wakacje? Ja wreszcie odnalazłam w sobie jakieś natchnienie i zaczęłam ćwiczyć! Zgubiłam już kilka kilogramów, więc naprawdę jestem zadowolona. Jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś ze sobą zrobić.
A teraz wracam do notki: dzisiaj dwie prace. Zapraszam do obejrzenia ;)