Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dziewczyna. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dziewczyna. Pokaż wszystkie posty

20 września 2018

516# Mad at you

Noah Cyrus - Mad

Heeej, nie mam na dzisiaj szablonu do pobrania, robiłam zamówienie i w sumie szablon na swój blog prywatny (na którego serdecznie zapraszam pod tym linkiem). 
Następny post pewnie dopiero w październiku i też nie na początku, a w połowie, bo znowu trzeba będzie przystosować życie do innego biegu :p
Jednak będzie można znaleźć szablon we współpracy z Moherową Smerfetką na Heartbeat Graphic w nadchodzących dniach :D

27 sierpnia 2018

512# Tear me to pieces, skin and bone. Hello, welcome home.

Billie Eilish - lovely

Boli mnie ta cisza na Pandzie więc ogarnęłam się i skończyłam, to co pozbawiło mnie życia przez ten miesiąc. Jak dobrze pójdzie to niebawem pojawi się ode mnie kolejny post, a jak go nie będzie - wiedzcie, że poprawiam, to co zabrało mi najgorętsze dni wakacji (nie żebym za nimi przepadała) :C
W poście dzisiaj szablon, który miałam w planach zrobić od momentu zobaczenia tego zdjęcia. Bardzo klimatyczne, mroczne i ciemne, czyli coś co lubię najbardziej. Ze zdjęcia zrobiłam coś na formę obrazu ostrzegam, że mam na to niebywałą fazę i nie zdziwcie się jak więcej prac pojawi się wyglądających jak obraz hehe.
W ogóle wymyśliłam sobie wyzwanie, a mianowicie zrobić szablon do własnego rysunku. Spróbuję, to jak najszybciej rozkminić i opublikować tutaj iiiiiiiii serdecznie zapraszam do podjęcia się takiego zadanka. Z chęcią zobaczyłabym coś takiego u grafików tutaj. 

A już 31 sierpnia o godzinie 00:00 pojawi się notka z pracami z gry! Czyli w rytmie Oops! I Did It Again Britney :D
Nie przedłużając już bardziej, zapraszam do skomentowania szablonu z notki :)

9 sierpnia 2018

510# Demons





W dzisiejszym poście chciałam zrobić coś w jeszcze starszym stylu niż zazwyczaj. Kiedy po raz pierwszy przyłączyłam się Pandy, to właśnie prace takich kolorów i takiej obróbki najczęściej były pożądane. Ja nigdy nie umiałam zrobić takich szablonów jak reszta załogi i do tej pory nie umiem ale spróbowałam teraz choć troszkę się do tego zbliżyć i o to jest.... Mam nadzieję, że się wam spodoba :D Szablon niczym prosto z onetowych czasów XD


26 lipca 2018

504# Winning is my vitamine

JAY PARK - RUN IT (Feat. 우원재 & 제시) (Prod. by GRAY)

Kolejny post i kolejny minimalistyczny szablon. Takie lubię najbardziej i taki też będzie następny. Nie jestem jeszcze 'gotowa' by wrócić do nagłówków bardziej zaawansowanych graficznie, a też nie widzę takiej potrzeby bo nie mam żadnych zamówień, więc mogę robić wszystko tak jak chce, a wiem, że wam też się podobają minimalistyczne szablony bazując na reakcjach na moim prywatnym blogu (k-4s), którego jak na razie nie ma sensu przywoływać do życia, a może jednak dodawać minimalistyczne szablony stąd żeby były w jednym miejscu? Co o tym myślicie? W sumie nie taki zły pomysł :p


24 sierpnia 2016

473# pokemon♥♥

Nie jestem normalna. Obejrzałam kilka odcinków z pokemon i mam już pięciu(?) mężów >.<" Już niedługo szkoła i jak patrzyłam na listę to tylko jedną osobę tam znałam i to tylko z widzenia. Ciężkie jest moje życie. Zresztą jak zawsze (co za ból dupy)

27 kwietnia 2016

430# Mi się do dorosłości nie śpieszy...


Hejooo! To ja Ally (tak wiem, ta natrętna, mała, wredna i szczera xd). Jak się macie? Ja się miewam gites xd Wiecie, ostatnie swoje urodzinki spędzałam na Panda Juniors, a teraz patrzcie - jestem, tu z wami na Pandzie Matce :D Już rok zleciał? Tak szybko ;> Nieźle... No ja tu kurde official hot sixteen *strzepuje kurz z ramion like a BO$$* XD No co by tu więcej napisać? Oooooo, na egzaminach poszło mi wyśmienicie z humana, ale ze ścisłymi nie wiem jak będzie (niby tak źle nie jest xd). No to życzę sobie wszystkiego naj i żeby zostać w grafikosferze jak njadłużej! ^^

26 sierpnia 2015

352# Let's not fall in love

bigbang - let's not fall in love
Moja ostatnia notka była 18 lipca.. Eh, nie mogłam się zebrać żeby zrobić jakiś inny szablon niż minimalistyczny, dlatego w między czasie na prywatnym pojawiły się takie trzy, a tutaj... Tutaj nie pojawiło się nic, ale dzisiaj mam jedną nową pracę, i jedną starą + nagłówek. Nie tak źle.
Jak tam wakacje wam minęły?

18 lipca 2015

336# Hooka

hyukoh - hooka
Ichigo się obraził, że go zostawiłam... Ale to on zostawił mnie pierwszy znikając z telewizora. Czekam i czekam... Nawet Fairy Tail szybciej wróciło. A manga w pl dopiero na 37 tomie. Ile miesięcy potrwa zrównanie jej z oryginałem? No, więc niech on się nie dziwi, że go opuściłam i tak od podstawówki za nim szalałam, przykro mi. Ale nadal, wisi narysowany na ścianie ♥

Dzisiaj mam dla was taki pełny post jak nigdy... Zawsze serwuje po jednym szablonie w notce a tym razem są aż dwa + nagłówek w dwóch wersjach kolorystycznych :)

23 marca 2015

292# Come with me now

Witam, witam! Dzisiaj wpadam tylko z jednym szablonem... Niestety, ale coś mnie ostatnio dopada i czasem jest ta wena, a czasem jej nie ma. ;-----;
To moja pierwsza notka tutaj (samotna!). Troszkę się dziwnie czuję, ale sama nie wiem czemu. Nie mam się przecież czego bać, nie? XD
Tak jak już wspominałam, mam tylko jeden szablon, ale obiecuję, że następnym razem będzie więcej! Muszę tylko złapać trochę weny. :3 
Praca jest współpracą Renfri (nagłówek) i moją (CSS). Osobiście uwielbiam ten nagłówek Renifera. I te boskie kolorki. <3 

5 marca 2015

286# I swallow the fear~

[druga i trzecia ikonka powstały w styczniu 2012 <3]

[A to amv mojego przyjaciela ♥]

Cześć moje kochane skarby. Troszkę mnie nie było, staram się jednak jak mogę. No i bardzo chciałam wpaść do was właśnie dzisiaj. A dlaczego? A no właśnie od dzisiaj wasz mały, dziecinny smok staje się całkiem dorosły i kończy 18 lat.
Pozwoliłam sobie właśnie dlatego wstawić tutaj pierwsze prace, które opublikowałam na pierwszym blogu graficznym. W zasadzie to wzięło mnie na wspominki, kto chce, niech sobie poczyta, kto nie, pewnie i tak od razu przejdzie do szablonów xD
Także... Zaczynałam publikować jako Felicis (i ten pseudonim został ze mną na naprawdę bardzo długo i wręcz ciężko mi było się z nim rozstać). Na onecie był sobie taki blog, Anime Graphics się nazywał i to właśnie od tego się zaczęło. Aż dziwne, że nikt mnie wtedy nie wywalił... Star miałam naprawdę niezwykle słaby xD Później wszystkie blogi przenosiły się na blogspota, a ja przerażona tym wszystkim odpuściłam na jakiś czas. Pojawiłam się na Malach Tow i tam też stworzyłam pierwszy szablon z jakimś, marnym kodzikiem. Malach się rozpadł, a ja? Znów zostałam "bezdomna", czy raczej "bezblogowa". Próbowałam z jeszcze jedną znajomą rozkręcić własny interes, ale niestety, odpowiedzialność nas przerosła. No i znów miałam długą przerwę... Ale później pomyślałam: "Yolo, swag, co mi tam? Zgłoszę się na Zaczarowane!", resztę historii już znacie, wtedy powołałam do życia nowy pseudonim, narodził się Szkielet, którego znacie dziś. Teraz jestem na Pandzi i raczej nic nie wróży na to, bym szybko zostawiła was w spokoju ♥
A żem się rozczuliła przy wspominaniu... Ale dobra, to czas na prezenty, prace, szablony. Dwa zamówienia i jeden wolny.

6 grudnia 2014

260# If I Die Tomorrow



Jestem na urlopie ale żeby nie było pustko, to dodaje jeden z 3 szablonów wykonanych wcześniej. Niestety przez okres przerwy nie miałam czasu zrobić czegoś "wow", nawet nie mam siły się brać za jakikolwiek szablon. Najgorsze jest to, że zaczęłam szablon na główną ale nie potrafię go skończyć. Jest jeden fajny element a reszta to dno xD
Zaczęłam oglądać Pamiętniki Wampirów, tak z nudów, bo koreańskie produkcje zaczęły mnie nudzić - wciąż jedno i to samo tylko z inną obsadą xD Nawet spoko, ale nie mam ochoty oglądać sezonu drugiego. Obejrzałam 2 odc i jakoś mnie nie pochłonęło. Może w końcu za naukę bym się wzięła... Ale mi się nie chcę. Masakra.
Dobra nie męczę dalej. Życzcie mi powodzenia we wszystkim, bo wszystko się wali.


24 października 2014

241# Pianos Become The Teeth


Witam wszystkich!
Dziś przychodzę z jednym szablonem do Was. ;)
Dalej mam taki taki... Dołek twórczy. Mało co mi wychodzi. Naprawdę muszę się nasiedzieć nad czymkolwiek, by być zadowoloną. Mam nadzieję, że w miarę szybko to przejdzie.
To chyba przez tę jesień...

12 października 2014

237# Can’t we live in a world where time stands still?

Song Ji Eun - Don't look at me like that
♥♥♥

 Uwielbiam wyżej podaną piosenkę! Jest naprawdę piękna. Oczywiście brakuje mi tu rapu Banga, ale i bez tego jest świetna. Od razu zamarzył mi się szablon z animowanym nagłówkiem i o to powstał. Akurat wpasował się do miesiąca tematycznego KG.


Usunęłam możliwość komentowania. 
Myślę, że przez chwilę tak będzie lepiej.


1 sierpnia 2014

206# I'm still alive

BIG BANG - Blue


Od dawien dawna nie zrobiłam już takiego wolnego szablonu jak ten dzisiejszy. Uwielbiam prace tej artystki, bo według mnie w każdej z nich pokazane są inne emocje. Nie wiem jak to opisać. Po prostu gdy na nie patrzę, to wyraźnie coś odczuwam xD
Od teraz moje notki będą pojawiać się z automatu. Zielony Kociak będzie poprawiała numery gdyż ja nie będę w stanie tego zrobić, bo do dyspozycji mam tylko telefon i tak cały sierpień :c
Ale przygotowałam 4 szablony, więc nie odczujecie, że mnie nie ma. Jedynie mogą pojawić się jakieś głupoty na wstępie, bo nie wiedziałam co mam pisać tak miesiąc na przód lol2.


4 lipca 2014

195# Bang bang!

Cześć!
Wrócić z urlopu zamierzałam po Seven Festival. Jak się jednak okazało - ten został odwołany, co muszę kolokwialnie przyznać spieprzyło mi wakacje.
Zdaje się, że w zamian za to zdecydujemy się na zwyczajny Woodstock, ale... Za tym to Kociak nie przepada. Ludzi dużo, brudno...
Pociesza mnie jedynie fakt, że będzie tam cała masa moich znajomych. Wątpię, by ktokolwiek sobie odpuścił dwudziestolecie Wooda. ;) Może nie będzie tak źle.
Tak czy siak z urlopu powróciłam, kolejkę zamówień otwieram, a co za tym idzie - zapraszam na moją podstronę.
Dodatkowo również zgłosiłam się do tego minimalistycznego MT z katalogiem... No i zabrałam się za bardziej letni szablon dla PJ. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. 
Nie przychodzę rzecz jasna do Was z pustymi rękami, więc zapraszam do graficznej części notki.

26 czerwca 2014

191# Bubble Pop!

Hyuna - Bubble Pop!


Jak wam mijają dni? Bo mi na zdychaniu, ale dzisiaj jest już dużo lepiej :D może jutro już w ogóle będzie w porządku. Nie ma to jak zachorować xD W ogóle przydarzyło mi się coś dziwnego. Siedzę sobie tak jak zwykle przy laptopie i nagle noga od kolana w dół zaczyna mnie boleć. Idę sobie do lustra i patrzę, że pęczek żyłek się pojawił. Noga mi drętwiała i czułam mrowienie. To było okropne, bo do tego czułam jak krew mi przepływa kasjdgsajfsaf, nie lubię tego uczucia XD



19 czerwca 2014

188# Can you come back home?

2NE1 - COME BACK HOME

Udało mi się~~ Nie mam żadnej poprawki w sierpniu - mogę spokojnie odetchnąć. W ramach kaca po oblaniu tej radosnej nowiny postanowiłam wykonać zamówienie, które czeka już od ponad dwóch miesięcy na wykonanie... Przepraszam, że trwało to tak długo! W tym poście prezentuję tylko jedną wersję, gdyż pojawi się jeszcze jedna, o której pisałaś w zamówieniu :> Mam nadzieję, że szablon ci się spodoba i będzie mógł stać się wizytówką twojego bloga, choć na pewno za jakiś czas ci się znudzi i będziesz chciała zmienić, nie będę miała tego za złe :p
I oficjalnie wróciłam z urlopu~ Kto się cieszy? ;-)

26 kwietnia 2014

174# You Who Came From The Stars

O to przybywam do was z nowym szablonem, niestety (dla niektórych :p) to nie jest jedno z czterech zamówień. Postanowiłam, że wykonam je po kolei, a mam problem z pracą dla Samy, gdyż, taka prawda, nigdy nie umiałam zrobić szablonu z EXO. Nie lubię ich, tylko pojedyncze osoby i ich muzykę, ale ogólnie ich nie lubię, bo mnie wkurzyli, że są tacy popularni, no ale to nie ich wina, ale po prostu jakoś mi przeszkadzają, nie wiem już sama o co mi tak naprawdę chodzi, ale dla mnie to są cwelki, każdy mój znajomy wie o o kogo chodzi jeśli się tak wyrażam :p
Gdybyście widzieli mój nowy plan lekcji... TOTALNA MASAKRA, jak to moja polonistka lubi mówić xD Pnd, wt, śr i czw do 15:10 w szkole, a we wtorek na samym końcu: fiz, mat, mat i w czwartek: fiz, fiz, mat, mat!


29 marca 2014

159# Faint

LINKIN PARK - FAINT
nastawiam się już na koncert w czerwcu XD

Nie przyjmuję już zamówień. Zmienna jestem. Nikt się nie załapał. W sumie lepiej dla mnie, gdyż może w końcu zajmę się tym czym powinnam.. Tak ciężko wziąć się do roboty, a czas ucieka. Myślę, że tak to będzie teraz wyglądało: jeden szablon na weekend. Być może 2 jak mi się uda stworzyć coś sensownego. Zawsze lepiej niż nic :)
Nie mam siły na nic, nawet ostatnio chodzę spać po 20.. A jeszcze niedawno o 2 w nocy kładłam się spać podczas gdy musiałam wstawać o 6:30 XD Nie wiem co się dzieję. Wiosna mnie usypia lub to mi daję znak, że czas udać się kontrolny pobór krwi, ale mi się nie chcę zarejestrować. Taki ze mnie leń. Dobra, nie przedłużając, szablon:

271# Luna Lovegood (Harry Potter)
http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2014/087/d/2/_panda_graphics__luna_lovegood_by_bleachowa_by_roxxia-d7bzbad.png


Z kim chcecie kolejny szablon?
Mogę wam zdradzić, że w kolejnym poście ujrzymy postać z Ao No Exorcist :)

Followers