Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Byun Baekhyun. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Byun Baekhyun. Pokaż wszystkie posty

23 października 2016

483# I can treat you better

Hej! We wrześniu czekałam aż wreszcie skończą się wakacje, a teraz nie rozumiem co mi w nich przeszkadzało... Powroty na uczelnie są jednak straszne, tym bardziej jeśli plany zajęć przewidują siedzenie tam bardzo długo. Nie mam czasu na nic, nie wspominając już o szablonowaniu i całej reszcie, ale udało się coś posklejać na tę notkę^^
Z przyjmowaniem zamówień muszę dać sobie spokój do odwołania, ale na pewno kiedyś do tego wrócę. W każdym razie możecie zostawiać propozycje czy coś, to zawsze mile widziane przy braku pomysłów.
A teraz zapraszam, udanej niedzieli i do następnego, pewnie znowu za ponad miesiąc.

29 września 2015

366# emergency ma roczek




Miało być tak pięknie.
Miała być taka piękna rocznica.
Miało być dużo szablonów.
A jak zwykle zrobiłam a piece of shit, żeby nie sypać tutaj wulgaryzmami. Wybaczycie? Oby. W każdym razie wiedzcie, że wasza emergency rzadko świętuje nawet urodziny swoje czy znajomych, bo po prostu wydaje się jej to totalnie bez sensu, skoro i tak przedawkowuje alkohol bez konkretnych okazji. Ujmę więc to tak, że cały ten mój rok na Pandzie był jednym wielkim świętem. Wierzcie mi, to jedyne miejsce, gdzie wyrażam siebie, gdzie czuję się dobrze i mam swoje niezmienne cieplutkie miejsce w sieci. Tutaj nikt mi nie może zagrozić. Poza tym na żadnym innym blogu/forum nie wytrwałam tak długo! No i ta nasza Pandowa ekipa! Kocham was dziewojki! Oby kolejnego takiego supi roku! I życzcie mi powodzenia, bo przecież mogę nie przeżyć matury... A więc zostawiam was z dwoma zostawionymi przez was szablonami i wracam do pozytywizmu </3. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję pokazać wam resztę przygotowanych prac. No to ten... WESOŁYCH ŚWIĄT.

Followers