Został mi jeszcze jakiś miesiąc wakacji, ale nie mam nic przeciwko, żeby się już skończyły. Co z tego, że później standardowo będę narzekać na brak wolnego czasu, egzaminy czy sesje^^ Przez te dwa tygodnie będę jeszcze przyjmować zamówienia *korzystajcie póki możecie!*, bo potem prawdopodobnie na dłuższy czas dam sobie z nimi spokój. Dzisiaj oddaję jedno, a poza nim mam dwa wolne szablony, jeden nagłówek i sygnaturki. Na kolejną notkę postaram się o więcej, ale jak na razie moja wena śpi i nie chce się obudzić.
A teraz w niecierpliwym oczekiwaniu na nowy odcinek W idę włączyć kolejny Pinokia, którego nadrabiam od paru dni, a was zapraszam do notki^^
A teraz w niecierpliwym oczekiwaniu na nowy odcinek W idę włączyć kolejny Pinokia, którego nadrabiam od paru dni, a was zapraszam do notki^^
