Hej! Witajcie, po krótkie przerwie, która nastąpiła ze względu na to, że tutaj na pandę lubię wrzucać naprawdę dopracowane szablony, a wszystkie jakie robiłam do tej pory mi nie pasowały. No i też czasu nie miałam za dużo, ale to już przecież stała wymówka xd No w każdym razie wróciłam i skoro zaczyna się rok szkolny, będę wrzucała prace dwa razy w miesiącu, czyli w drugą i ostatnią sobotę miesiąca. ;)
2 września 2018
514# you should see me in the crown
31 sierpnia 2018
513# Oops…I Did It Again (zagraj z pandą - prace)
Hej moi mili, nadszedł ten wiekopomny dzień, w którym zobrazowano piosenkę wyłonioną w trakcie gry, a mianowicie: Oops! I Did It Again Britney Spears :D
W poście znajdują się same główki w rytmie tej piosenki. Każdy jest inny co już samo w sobie jest piękne! Serdecznie zapraszam do obejrzenia prac, bo naprawdę warto! Każda bardzo mi się podoba!
Specjalne podziękowania dla: GraphicsTrue, Moherowej Smerfetki i oreuis za podjęcie się tego wyzwania! ♥
W poście znajdują się same główki w rytmie tej piosenki. Każdy jest inny co już samo w sobie jest piękne! Serdecznie zapraszam do obejrzenia prac, bo naprawdę warto! Każda bardzo mi się podoba!
Specjalne podziękowania dla: GraphicsTrue, Moherowej Smerfetki i oreuis za podjęcie się tego wyzwania! ♥
27 sierpnia 2018
512# Tear me to pieces, skin and bone. Hello, welcome home.
Billie Eilish - lovely
Boli mnie ta cisza na Pandzie więc ogarnęłam się i skończyłam, to co pozbawiło mnie życia przez ten miesiąc. Jak dobrze pójdzie to niebawem pojawi się ode mnie kolejny post, a jak go nie będzie - wiedzcie, że poprawiam, to co zabrało mi najgorętsze dni wakacji (nie żebym za nimi przepadała) :C
W poście dzisiaj szablon, który miałam w planach zrobić od momentu zobaczenia tego zdjęcia. Bardzo klimatyczne, mroczne i ciemne, czyli coś co lubię najbardziej. Ze zdjęcia zrobiłam coś na formę obrazu ostrzegam, że mam na to niebywałą fazę i nie zdziwcie się jak więcej prac pojawi się wyglądających jak obraz hehe.
W ogóle wymyśliłam sobie wyzwanie, a mianowicie zrobić szablon do własnego rysunku. Spróbuję, to jak najszybciej rozkminić i opublikować tutaj iiiiiiiii serdecznie zapraszam do podjęcia się takiego zadanka. Z chęcią zobaczyłabym coś takiego u grafików tutaj.
A już 31 sierpnia o godzinie 00:00 pojawi się notka z pracami z gry! Czyli w rytmie Oops! I Did It Again Britney :D
Nie przedłużając już bardziej, zapraszam do skomentowania szablonu z notki :)
#
ciemny ★
dziewczyna ★
k4sper ★
minimalistyczny ★
mroczny ★
wysuwana stopka
Subskrybuj:
Posty (Atom)