18 grudnia 2015

390# Do domu, do domu~


Nie mam ostatnio ochoty na robienie szablonów, ale bardziej na grafikę. Chyba po prostu nie chce mi się kombinować co mogłabym zrobić. Dlatego przyjęłam zamówienie i wiedziałam, jak to ma wyglądać.
Jadę dzisiaj wieczorem do domu na święta. Nie byłam u siebie już dwa miesiące, stęskniłam się <3 Każdy przeżywa stres przedsesjowy, ale ciągle powtarzam "będzie dobrze, będzie dobrze". Chociaż może nie będzie dobrze, skoro muszę przeczytać co najmniej trzydzieści lektury obowiązkowych, a na razie przeczytałam ich siedem... Ale będzie dobrze.#758 Zamówienie dla Moon

podgląd


#759 Breath

podgląd | pobierz

Niespecjalnie podoba mi się ten szablon, ale skoro go zrobiłam i nie mam siły poprawić, publikuję go w takiej wersji. Jeśli ktoś miałby wizję i chciałby go poprawić, niech się zgłosi do mnie i pogadamy :)

5 komentarzy:

  1. Dobra, wpadłam tylko na chwilę, żeby powiedzieć o moim uwielbieniu do tego zamówienia. Szablon tak bardzo klimatyczny i przyciągający, że ja nie mogę!

    OdpowiedzUsuń
  2. czy tylko ja tak mam, że nawet obudzona z głębokiego snu w środku nocy na mocnym kacu i bez dobrego światła rozpoznałabym ten twój idealny styl robienia szablonów? srsly, ten czarno-biały na zamówienie jest taki schludny, taki dopracowany, że aż boli, a że kocham drugi nagłówek to było już mówione na gg </3 no i na początku Zankyou no Terror, asjdksfhsefh, jestem usatysfakcjonowana i pełna weny, idę ustawiać szabluny, gamsahabnida!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Zależy nam na szczerej krytyce.

Obserwatorzy